1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti verim...bojim sa aj ja toho z eked budeme zariadovat dom teda aj kupelnuco ma to bude stat vsetko...sa mi aj oci pretocia urcite v obchode...
Odpovedať
Profilova fotka
luci, ale najhorsie na tom je, ze ked povies, ze chces holodom, tak ti odrataju len nejakych 200000,- a to mame dve kupelky a WC..takze vo vlastnej rezii len jedna kupelka vyde na tie iste prachy ]-( a to ani z daleka nebude ziadny luxus.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No Lydi, verím Ti. My keď sme si vyberali obklad pred mesiacom, tak lištely nás vyšli viac ako samotné kachličky ]-( . Tak sme sa rozhodli, že žiadne nebudú, nebudeme mať taký luxus, urobili sme si nakoniec podľa svojho gusta, kde vieme, že sa budeme cítiť dobre my dvaja x-) .... Je to nehorázne v dnešnej dobe, potom sa vo vláde čudujú, že je nízka pôrodnosť ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby u nás presne to isté s tými listelmi, nakoniec sme ich kúpili len zopár, lebo boli nehorázne drahé.... ]-( Každá blbosť stojí prachy..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
je to strasne svinstvo toto..clovek by si mylel, ze ked standard, tak potom uz ziadne navyse naklady by mat nemal..ale hovn. hovn. zlata rybka.. ..veru, budeme radi, ak si budeme moct dovolit jedno dieta...
Odpovedať
Profilova fotka
Lyduš, štandard znamená asi len úplný základ ]-( ......čiže tečie Ti voda a máš sa kde umyť :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, to ved asi fakt nikoho nezaujima, ze na tie kachlicky sa ma clovek pozerat cely zivot ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby uz sa nad tym nerozculujme radsej, este zostarneme nahodou z tolkych starosti a manzelia nas nebu chciet :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no prvoseptembrovky nejako to tu vazne...ziadne nove odkazy??
Odpovedať
Profilova fotka
..caute baby..tak konecne po dvoch tyzdnoch vstavam z mrtvych, som bola chora :-S a prajem vsetkym paradneho silvestra a vseeetko naj do noveho roku, nech sme zdrave a krasne a nech nam manzelstva prekvitaju ;-) my s drahym mame papucovu kulturu, idem robit chlebicky :-D ..tak paaa v novom roku..
Odpovedať
Profilova fotka
no konecne sa niekto prebudil..heeh aj ja som bola 2 dni PN som mala anginu ale uz som akotak zdravucka...
Odpovedať
Profilova fotka
pardon 2 tyzdne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no haloooooooooo baby upada nam tema....robme nieco s tym
Odpovedať
Ahojte, ja sa po dlhom čase opäť hlásim. Čo máte nového? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani nic anitka..ty sa pochval :-)
Odpovedať
Snažíme sa čo najskôr dať si do poriadku bytík, aby sme sa mohli sťahovať, pretože začiatkom júla už budeme traja ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmmmm sa to blyzi uz co???sa asi nemozes dockat ked budes toho drobca uz drzat v rukach... :-)
Odpovedať
Nó, veľmi rýchlo sa to blíži a veľmi sa teším :-) , len aby bolo všetko OK.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa hlásim :-) . Anitka a čo to bude? Baba alebo chlop? x-) . Teda ak nieje skoro ;-)
Odpovedať
Zatiaľ to ešte nevieme. Budúci týždeň idem na ultrazvuk a už by to malo byť jasné :-) . Ja by som to možno aj chcela vedieť, ale mužíček je zásadne proti.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Anitka, no jasné, tak mamičky by radi vedeli, aby vedeli kupovať veci vo farbe x-) . A chlapom je to asi jedno :-D . A čo si myslíš, čo to bude? Máš aj nejaké tušenie? =-) ;-)
Odpovedať
Ivi, netuším, čo to bude, raz mám taký pocit a potom zas úplne iný. A pravdu povediac, neverím veľmi ultrazvuku. Švagrinke 3x povedali, že bude mať dievčatko a nakoniec majú troch chalanov :-D . A zatiaľ je mi jedno či dievčatko alebo chlapček, pri druhom, to už bude iné :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
..cau zienky.. ;-) ..anit, ved ty si len tak orientacne mozes dat povedat na ultrazvuku, ci baba alebo chalan, a drahemu to nemusis povedat ;-) pockaj ako by skemral po case, nech mu to povies.. 8-) ale mas pravdu, ultrazvuk nie je na 100percent, ale orientacne mozno potesi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babebnky.ja si myslim ze to jedno co to bude hlavne nech je to zdravucke......... a nechces skusi 3D ultrazvuk??sice stoji okolo 600 sk možno už aj viac,ale vsetko perfektne vidis...a dostanes aj DVD s tvojim babatkom...
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak Elko, hlavne, že bude zdravučké ;-) . U nás je 3D za tisícku....
Odpovedať
Profilova fotka
minule nam kolegyna doniesla ukazat to DVD z 3D ultrazvuku..to je vazne suprove ;-) dala by som za to aj tych 1000,-
Odpovedať
Tak to baby vyhrávam :-D , pretože u nás je to za 2000,00 Sk, ale aj napriek tomu pôjdem, pretože sú to úplne iné obrázky ako u môjho lekára, vraj tam normálne uvidím aj jeho tváričku... Ale chodí sa na to až v 20 týždni, čiže ešte také 2 týždne musím vydržať :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz to asi zdrazelo neviem ,len viem ze sestranica na nom bola zhruba pred tristvrte rokom a stal 600,- ale kde neviem...to nebolo v TT
Odpovedať
Ahojte prvo-septembrovky ;-) , asi máme všetky úplne iné starosti ako chodiť na MS, keďže je to už za nami x-) . Tak Vás všetky pozdravujem, ako sa máte?
Odpovedať
Dúfam, že si tu nebudem písať sama, kde ste všetky :-D :-D :-D ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?