1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
No každý mesiac budeme musieť chodiť na kontroly, nie? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, uz som pochopila, co si tym myslela Iwi :-D Sedim si na kabli :-D No, tak to neviem, ale asi ako vravi Petarda, budeme "ostrielanejsie", ale tiez sa na to vobec netesim :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Veru, ostrieľanejšie :-D , budeme tam chodiť ako na rožky :-N . A si objednaná?
Odpovedať
Profilova fotka
..no baby, takze dnes sa nic nekonalo :-| som bola objednana na prehliadku a ked som dosla, doktor vravi, ze naposledy som tam bola v januari a teda ma nemoze zobrat, lebo mu to poistovna nepreplati..sakra, to mi mohli dat hadam aj vediet ]-( alebo na co sa potom pytaju dovod, preco sa tam hrabem???? takze teraz zas sa budem stresovat v januari 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je vrchol ]-( . Človek dbá o svoje zdravie a lekári takto odbíjajú :-|. A potom v prípade problémov....mali ste prísť skôr :-S . Ach jaj, kde to žijeme?! :-x
Odpovedať
Profilova fotka
To je teda sila.... :-S ]-( Fakt si robia čo chcú !!! A ešte vyššie platy by chceli ! A za čo ???? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ale aj tak to malo jednu vyhodu..uliala som sa z roboty :-D :-D :-D a uzila som si to... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lydi, aspoň niečo :-D . Tak si predpokladám zbehala priľahlé obchody, hmmm? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi vsetko najlepsie,trosku oneskorene..som tu nebola teraz od nedele... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
..ale nieee, obchodom sa teraz vyhybam ako zubatej :-D mam zakaz pustat zilou, setri sa :-. ale drahy ma naucil cez vikend narabat s photoshopom, tak konecne ma kto retusovat foto zo svadby..totiz chceme rodicom (obom) dat k vianociam albumiky nasej svadby, tak upravujem ako diva vsetky fotecky..som mame urobila krasny lifting :-D
Odpovedať
Iwi aj ja sa pripájam ku gratulantom a prajme všetko len to naj.......... ;-) Nazdravie. :-p Ináč, dievčence, nechcem Vás strašiť, ale tie prehliadky u lekára počas tehotenstva sú častejšie ako raz v mesiaci a verte, že si na to žena nikdy nezvykne, stále je to rovnako nepríjemné :-( . Teší ma iba vedomie, že uvidím (keď zleziem) na monitore malinkú bodočku, ktorá je moje bábo :-) :-) :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
pomooooc :-. ..ale i tak anit, verim, ze mas pravdu, ze clovek (vlastne si to oddrie len zena) pri pohlade na monitor na chvilu zabudne na kadejake neprijemnosti :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
anitka tak to ti verim...mne je to neprijemne ked tam mam chodit co i len na preventivku raz za rok a mam dost...co bude potom ked tam budem viac ako doma?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj kočky ďakujem za gratulácie x-) ....ste milé ;-) Anitka, to vážne?! Brrr 8-( Lydi, aspoň nie som sama, čo má šetrnný režim :-D . Aj u nás beží ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj baby, cizmy uz mate nalestene? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lydka, ja ešte nie :-) . Ale minulý rok som tiež neleštila, chcela som ho vyskúšať, či mi aj tak niečo ujo Mikuláš donesie :-D ...a doniesol :-N ...
Odpovedať
Profilova fotka
no moj mikulas je v praci az do rana a to sa potpm iba vystriedame..on pride a ja odchadzam a ani sa nestretavame...takze ked tak ja budem mat mikulasa az vecer ked dojdem z prace zajtra...
Odpovedať
Profilova fotka
to mate ale stale este super :-D ..pochybujem,ci moj mikulas vobec ma tusenia o takejto udalosti :-| dnes je na skoleni cely den a potom ho beriem domov, asi ani velmi prilezitost nema =-)
Odpovedať
petarda ja som na tom rovnako, cely den je v praci, potom este do pol 10 na anglickej konverzacii a tiez urcite nic nestroji. Ale nakolko on nepapa ziadne cokoladky, tak sa urcite potesi vrecku suseneho ovocia s nejakymi mandrinkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky :-) No, môj mikuláš dnes pred obedom odišiel na služobku a vráti sa až v piatok v noci :-( , ale pred odchodom ešte dobehol za mnou do roboty sa rozlúčiť a priniesol aj mikulášsky balíček, čo ma dosť milo prekvapilo x-) x-) takže čižmičky čistiť nemusím :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tomu mojmu tiez nieco prichystala..a zevraj aj mna caka nieco doma...tak som zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
U mňa sa tiež stavil Mikuláš, no môj drahý nedostane, nezaslúži si :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..caute baby, tak u nas prisiel mikulas len k milemu..som mala dobreho tusaka :-D ale tusim, ze dnes to bude hasit, xixi :-D
Odpovedať
Dobré ránko, mne Mikuláška urobili kolegynky. Môj je žiaľ od pondelka na služobke ;-( . Ešte sme tak dlho od seba neboli, tak mu je už veeeeeeeeeľmi smutno.
Odpovedať
Profilova fotka
..to poznam anit, asi mesiac po svadbe drahy siel na dve tyzdnove sluzobky hned po sebe, normalne som bola cela bez seba..to u nas vyzeralo ako v slzavom udoli..on to az tak nevnimal, lebo mal tolko povinnosti, ze nemal kedy =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Anit - aj môj je preč, síce len od včera, ale už sa naňho teším x-) Kedy sa vracia Tvoj drahý ? Neboj, to zvítanie bude stáť za to x-) My sme boli od seba najdlhšie tiež týždeň, a to som rátala už hodiny do jeho návratu, no ale potom sme si to poriadne vynahradili x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petarda - moj isiel tyzden po svadbe na dva tyzdne prec, akurat cez vikend bol doma, tiez som to oplakala, ale hlavne, ze sa vratil v poriadku a zdravy a zivy x-) :-N
Odpovedať
Chcel by vyraziť zajtra, skoro ráno, po ceste má ešte jednu pracovnú zastávku a okolo 14.00 by mal byť doma. Tak ma možno prekvapí a príde si po svoje dievčatá do práce ;-) . Ale to odlúčenie hodnotím aj celkom pozitívne, aspoň si budeme vzácnejší. A navyše v tomto období strašne veľa spím. Niekedy zaspím už aj o 20.00, tak mi to až tak nepríde, že nie je doma.
Odpovedať
Profilova fotka
Anit - tak vidíš, zajtra ho máš doma ;-) A potom bude taký šťastný, že je opäť s Tebou, že Ťa bude doslova na rukách nosiť :-N x-) Presne tak, aj ja sa to snažím brať pozitívne, hoci vždy sa predtým poriadne vyslzím :-D :-D Ja si na môjho budem musieť počkať zajtra až do noci, možno až do soboty rána, ale nevadí, ja sa už teraz hrozne teším naňho :-N Síce mi povedal, že aj budúci týždeň bude musieť vyraziť :-( ale len na jednu noc "v hoteli", takže to neberiem tragicky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby ked tu hovorime o odluceni tak jedine co som bola ja odlucena od draheho bol asi mesiac - 2 mesiace v kuse co bol na vojne pocas primacu a potom som tam bola za nim skoro stale..hehe a co sa tyka mikulasa ten moj bol...najprv som si nasla 2 male zuvacky a ked som mu povedala ze so myslela ze si ma ceni na viac tak mi dal velku milku cokoladku...ma chcel len tak napinat...hehe :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?