1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
este som to neskusal stale mal nejake tel konferencie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite je uz z tolkeho telefonovania unaveny :-D :-D a chce ist domov....len mu to nema kto pripomenut :-N
Odpovedať
este pocujem ze si tu riesia dochadzku ked je posledny den v mesiaci, este moze chvilu posediet a o 3 nech ide papa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak predsa len mozno budes mat skorsi fajront ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja dnes makám ako najatá ]-( , ku tomu ešte piatok :-D . Ale o 15 minút zdrhám na firemný bowling x-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
..babyyy, tak ja si idem zacat vikend o 11 minut :-D jupppiiiiiiiiii 8-) ..uzite si ho...
Odpovedať
to co su toto za pracovne moralky!!! asi zmenim zamestnavatela !!! ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..to radsej nie-s tym zamestnavatelom to nie je take super..ale mam kamosa na spravnom mieste..ma na starosti dochadzku, xixi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiez nic moc zamestnavatela, ale uz je dalekoooo...v lietadle smerom prec :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte prvoseptembrovky ;-) . Spomenuli ste si dnes na to, že je prvého a mali by sme oslavovať 3 - mesačné výročie svadby x-) , takže je už aj po skúšobnej dobe akože :-D . A tá pracovná morálka...v piatok sa dá všetko vybaviť, nie? :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby ako prezivate vikend?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - tak to mi nenapadlo, ze skusobna doba :-D :-D Ale zaruku mame na dva roky, takze reklamovat sa este da :-D :-D nic nie je stratene :-D :-D :-N My mame taky pohodovy vikend, oddychujeme :-) A vy ako ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja tiez...som dnes dosla pozret maminu cely den je doma sama tak som tu s nu.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vy ste sa teda manželom venovali asi celý víkend, lebo ani nohy tu nebolo :-D . Marya, veru a nieje platná aj 5 - ročná skúšobná? :-N Na batérie sme dostali, tak aj tu by to mohlo platiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..caute baby.. ..jasne, ze sme si spomenuli na prvy kvartal :-D mys me mali dokonca aj 37. vymesacie.. 8-) ..v sobotu sme boli pozriet na vianocnych trhoch, sme boli s drahym ako z retaze utrhnuti..sme si snad v kazdom stanku nieco dali..aj medovinku..mnamnam :-p ale este aj v tom obrovskom mnozstve ludi som si natrafila na sefa 8-( ..ivi..ake boli oslavy narodiek? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - ozaj, vsetko najlepsie k narodkam :-) a vzdy skveleho manzela x-) No, veru ta zarucna doba sa da upravit podla potreby :-D :-D A Ty si ako stravila vikend ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem kočky, ste zlaté, že ste nezabudli x-) . Oslava bola v pohode, boli sme na obede a potom sme ešte u nás popíjali bavoráky :-D . V sobotu sme celý deň zase strávili s myšlienkami na svadbu, že o tomto čase sme toto robili, toto.... :-S .. Ale bolo fajn. Dnes nerobím nič, lebo stále niekto príde z kolegov gratulovať :-D a šéf vedľa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - Tebe je ale dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, dá sa Marya :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Haloooo, kočky ste tu niekto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
..dobre ranko.. :-) ..ja som tu dnes len na skok, ma caka dnes navsteva u oblubeneho doktora, tak som z toho nejak mimo 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Petarda - preži to nejak v zdraví, držím palčeky ;-) Iwi, čo nové ? :-)
Odpovedať
dobre ranko :-D dufam ze aj vy mate taku dobru naladu ako ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, jasné :-D Marya, nové? Asi ani nič. Stále práca, domácnosť a taaaak x-) . A Ty čo nové? Petarda, asi viem akého Dr. myslíš 8-( . Ale aj tak sa držkaj ;-) . Idem pre poštu, budem chvíľu mimo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - šťastnú cetu ( na poštu ) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dik baby, normalne som skoro ani nespala, tak som v treme a to sa jedna len o kazdorocnu preventivku..ale aj tak kazdy rok mam z toho stiahnuty zaludok :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Petarda - neboj, zachvíľu už budeš mať po tom, zvládneš to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, ďakujem, už som aj späť :-) . Baby, vonku je ako príjemne x-) , svieti slniečko, normálne teplúčko x-) , čo ide leto? :-D Petarda a keď budeme tehotné? Čo budeme robiť každý mesiac? :-. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, ako to myslíš s tým mesiacom ? :-) Jaj, no, aj tu je vonku pekne, jasno :-) Už sa hlási jar :-N
Odpovedať
Profilova fotka
..veru iwi, toho sa normalne desim..teraz to ako tak raz za rok ledva prezijem, ale neviem co bude potom..ako niekedy sa uz na tom rehocem, ze sak mne by nepomohlo ani keby ten doktor bol moj muz alebo mama..stale by som mala z toho rovnaky mindrak :-S ale mozno tym, ze to bude tak casto, mozno si na to zvyknem..mozno to je fakt len o tom treningu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?