1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - tak to celkom rýchlo postupujete, super :-) Neviem presne, koľko tie dvere stáli, interiérové tuším jedny okolo 2 500 Sk, ale zarubna bola este drahsia ako tie dvere, cez 3000 jedna...a vchodove okolo 20 000 :-p ... A firma nie je nejako známa, taká malá bratislavská, myslím že nejaký Drevox, no ja sa hanbím, ale o všetky tieto veci sa postaral drahý :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ten je ale šikovný ;-) . Takže spolu cca 5500,-? To je drevo?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano Iwi, tak nejak vysli jedny dvere komplet...drevene, aj zarubne drevene. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je super cena, škoda, že sú v BA :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, tie vchodové boli od tej bratislavskej, ale interiérové tuším koratex, a ten je aj mimo BA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A sú určite drevené? Lebo bývajú rôzne, aj dýhované a to nieje drevo :-) . Iba na objednávku robí Koratex? Viem, počula som o tej firme, tak preto ma to zaujíma. Aká je dodacia lehota? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dodacia lehota bola 5 týždňov, ale na to drevo sa spýtam drahého, počkaj chvíľku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, povedal mi, ze dyha, normalne som sklamana :-| vyzeraju ako drevene :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
petardano uvidime ako to este bude no to je dobra uvaha obdarit sa za to ze sme to vydrzali..hehe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, nevadí, hlavne, že vyzerajú ako drevené :-D ;-) . My máme ponuku na drevené od stolára na 6 tisíc už aj s robotou, takže preto som sa pýtala :-)
Odpovedať
mne sa hned nezdali ze by tie dvere boli drevene za taku cenu :-D my mame tiez nie drevene a cena bola o veeeeela vyssia, mne to pripadalo ze cim jednoduchsie tym drahsie... :-( ale uz je to za nami a uz sa z nich len tesime... a este nam spravili aj jedny uplne atypicke od zeme po strom a zasuvacie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - tak to mate super ponuku :-N Tak ja si budem predstavovat, ze su tie nase drevene :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Marya, aj to je riešenie :-D :-D Jeanka, Ty nejako fotky v pase meníš x-) , aspoň vieme aké ich máte super ;-) .
Odpovedať
@ iwuskaaa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana je tajomná žena :-D :-N
Odpovedať
marya si mi stale neprezredila ze v ktorej to pracujes firme - mam inicialkove tipy: F.M.; L.D.; T.E., :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, ani Ty si nekonkretizovala :-D :-D "Moja" firma je F.S. :-N
Odpovedať
ja mam velmi jednoduchu a myslim aj znamu skratky HP :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ze by Harry Potter ? :-D :-D Ale nie, jasne, tak to mas super, ako sa Ti tam pracuje ?
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, tak som to kukla na nete, mame tu istu ulicu, len par cisel vedla :-N
Odpovedať
bingooooo Harry Poter!!!! presne tak.. a kedz sa stretneme na obede? hmm ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Jeana, no niekedy mozme dat spolocny obed :-N :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, teda pre mňa už ránko nie :-D . Ako sa máte? Jeanka, my máme tlačiareň Harry Potter :-D :-N
Odpovedať
jeeeeej asi to tu vo firme rozsirim ze Harry Potter :-D :-D :-D to sa mi fakt paci.. inak si sa pytala ako sa tu pracuje.... vyborne ;-) naozaj nemozem si nejak stazovat.... a vy ako v pracach?
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka, určite budú aj kolegovia nadšený :-D Ja dobre, som spokojná x-) ...keďže v našom regióne je za prácu ťažko...každý je rád, že je :-S
Odpovedať
Profilova fotka
No, Jeana, aj my máme Harryho Pottera :-D :-D Mám ho aj na poduške :-N , ale manželík naňho žiarli, tak musí byť otočený tvárou dole ( ten Harry :-D :-D ). JA v robote celkom v pohode, akurát tento týždeň tu mám šéfa, ale dá sa zvyknúť :-D
Odpovedať
ako prezivat zas a opat uzasne piatkove popoludnie? :-D takisto mate taku pracovnu aktivitu ako ja? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
poobednajsia siesta 8-) priprava na vikend :-D :-D
Odpovedať
fiiiiha to se mi libi :-D ty kedy dnes koncis?
Odpovedať
Profilova fotka
mala by som u byt do 17:30, ale verim ze sa mi podari zdrhnut okolo 16, a mozno aj skor....a Ty ako, uz si ukecala sefa ? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?