1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
To je super Anit, držím palčeky, aby bolo všetko v poriadku ;-) A nech čoskoro cítiš jeho "kopance" :-N x-)
Odpovedať
Ďakujem, dúfajme, že všetko pôjde hladko ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
..tak drzime palce anit ;-) ..a pravidelne papkaj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Petarda, a Ty ako ? Ešte stále Ťa neprepadla chuť na bábo ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..joooj nie..ako keby som nebrala tabletky tak by som to asi neriesila, ale ako som uz spominala,teraz sme sa vrhli do byvania a sme v brutalnom setriacom rezime :-( a navyse, drahy je este o rok a pol mladsi, takze hlavne ON sa na to neciti :-p ..a ked ja mam furt pocit baby, ze babatko stoji tooolko penazi..no minimalne ide jeden plat dole a tych 4tisic (??) ako utecha je biedne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
To mas Petarda pravdu, ze sa o jeden plat znizi rozpocet :-| , a potom ze klesa porodnost......
Odpovedať
Určite máte pravdu, dievčatá, ale ak by sme na to pozerali z tejto stránky, tak sa nikdy neodhodláme k tomu, mať deťúrene ;-) . A navyše, pre nás je bábo ako balzam na dušu, po tom všetkom, čo sme prežili ;-( . Len mi je ľúto, že svokra neuvidí svoje vnúčatko ;-( , ale aspoň sa tam hore bude oň starať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte fešandy :-D , Vy ste sa dnes poriadne rozpísali x-) a ja taký deň na behu 8-( , pomaly domov ani som sa nenazdala. Anitka, máš pravdu, keby sme čakali vždy na niečo, tak sa ani nedočkáme nikdy ničoho :-S , pretože dnešná doba je veľmi náročná. My sme kúpili byt, práve prerobili a sme "čistí". Nemáme už nič nasporené ale zarábame dvaja, tak to nás celkom ukľudňuje a tiež sa budeme pomaly snažiť o bábo x-) . Aj manžel povedal, aby sme ešte počkali...ale na čo? Na viac peňazí? Chceme teraz trošku pošetriť aspoň tie dva tri mesiace, ale bábo zatiaľ môže rásť :-) . No neviem, je to ťažké rozhodnutie, ale ja deti zbožňujem a tiež...vek tlačííí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivi, sak ty mas len 25, biologicke hodiny este netikaju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Petarduška, no ale o 5 dní už 26 :-D a ja som si niekedy dávno povedala, že prvé bábo musíme stihnúť do 26 :-D . No aj tak nestihneme, tak to čert ber :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
..ale 26 vratane- to este stihas ;-) a mas aj rezervu ..inac volam sa lydia, ten nick name mam este po starom priezvisku, takze uz zacina byt uplne nezmyselny :-S
Odpovedať
Profilova fotka
My tiež prerábame bytík, peniaze len čo pribudnú, tak sa do niečoho investujú, ale aj tak chceme už bábo, presne Iwi, načo čakať ? Vždy bude niečoho málo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
..no hej, to je pravda pravduca..ale my to mame tak , ze ked budeme mat buduci rok hypo a ked budeme mat tie platy co teraz, tak budeme akurat dost na tesno..a az ked drahemu zvysia vyplatu, tak potom mozno, ale furt este budeme nezariadeni a mame to mat hotove az na jar 2009..a to aj tak si myslim, ze hned ako sa prestahujeme, tak hadzem tabletky do kosa ;-)
Odpovedať
Teší ma, že tu už toľko neviest chytá materinský inštinkt jupííííííí ;-) . My tiež prerábame byt a zatiaľ bývame u mojich rodičov a víkendy trávime u svokra, ale ani sme neuvažovali, že zatiaľ nebudeme mať dieťa kvôli peniažkom. Hoci je to možno trochu menej zodpovedné :-S , ale biologické hodiny tikajú, tik - tik :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
petarda bolo to fajn pozret si to...boli sme tam viaceri tak sme pri tom i zazrtovali :-) nevesta bola uplakana dost v ten den a teraz sa na tom len smiala,ze este len 2.krat ho videla...ja som dosla domeno o 12 hod a celu noc som riadne ani nespala anitka blahozelam teda..neboj to prejde,zevraj byva zle iba prve 3-4 mesiace a potom je to fajn,tak to vydrzis hadam
Odpovedať
Profilova fotka
no a k tomu byvaniu,dufam ze do roka - 2 rokov budeme uz aj my byvat
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, veľmi výstižne si to napísala, vždy niečo bude chýbať :-) . Ináč, pekný dník ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..caute baby.. ..ako? ..elko..a potom aj vy sa hned date do prace (deti) ? ;-)
Odpovedať
Aj Vám pekný deň nevesty ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy, v sobotu mame za sebou prvy stvrtrok ;-) to hadam bude chciet mini oslavu :-D a mozno vytiahnut albumy, aj ked....ten pozeram snad kazdy tyzden.. :-p
Odpovedať
Ešte len 1/4 rok, ja mám pocit, že som vydatá minimálne rok :-D . My si možno opäť vytiahneme svadobné poháre a polejem manželíkovi, ja si dám len nejaký čajík ;-) , keď prídem z práce ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
iwi, ozaj pekny albumik mate ;-) si si dobreho fotografa vybrala... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, no veru už štvrťrok to bude :-N Ako rýchlo to letí....Asi si kúpim darček, že som to už tak dlho vydržala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..marya, dobry pristup 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, treba sa posilniť trochu, veď ešte veľa síl budeme potrebovať, aby sme to vydržali do konca života :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, dobrý nápad :-D , aj ja si niečo kúpim a hádam už aj dnes x-) . Keď bude drahý protestovať, vyhodím mu na oči korčule...hneď stíchne :-x :-D Petarda, vďaka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - máš moju podporu ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, ďakujem x-) . Aké dvere ste si dávali robiť? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vchodové aj interiérové, k tým vchodovým nedodali prah, manželík ešte včera niečo stružlíkal, že si spraví vlastný :-N A interiérové - čerešňové, takú máme aj podlahu, a tam nám dali zárubne inej veľkosti....takže sa to presúvalo......potom zas montér ochorel....tak zas zakročil "starý" a spravil to sám.... :-N :-D A vy Iwi - ako pokračujete s prácami ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, pokračujeme fajn. Už sme vymaľovali, čakáme parketárov :-D , brúsiť parkety budú ešte a je to x-) Koľko vyšli dvere? Firma aká?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?