1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
vieš čo to som kúpila normálne v galérii v tescu, inak ak by si chcela niečo podobné, tak sa choď pozrieť do arkádie do predajne oxmo, tam majú takéto šaty, a majú tam aj tie moje.
Odpovedať
Ja chcem presne taký istý strih šiat bibianka ako máš ty, ale v ZA sa nedá také niečo zohnať, nechápem :-( . Akej značky máš tie šaty? To si kúpila v Tescu?
Odpovedať
bibianka a v akom meste?
Odpovedať
Profilova fotka
kupila som to v galérii tesco v Tranave v obchode Blend. Ale tie isté majú aj v Arkádii v Trnave vedľa tesca v obchode oxmo, na poschodí. jaja26 v žiline sa skús zbehnúť pozrieť do obxhodu 4you v meste, tam by si ich mohla možno nájsť.
Odpovedať
Ďakujem za tip. Dnes sa tam zastavím :-)
Odpovedať
bibianka aj ja dakujem, si spravim vylet, aka je cca cena? len nech si viem po dovolenke odlozit :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som ich kupovala v našej predajni, ja robím vo firme, ktoré distribuuje značky na slovensko, a ja som ich kúpila za 1600,- v akcii, v oxmo predajni ich majú za 2899,-, ale myslím si, že určite ich dajú do výpredaja.
Odpovedať
super dakujem :-)
Odpovedať
A nevieš či ich majú aj v BBY v obch.dome Europa? Či ich distribuujete aj tam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tam obchody nemáme.
Odpovedať
bibianka a v BA mate obchody ?:-)
Odpovedať
Profilova fotka
v bratislave máme iba esprit. takže tam to nedávame. jedine kde by ste to mohli nájsť je trnava, žilina, prešov, lučenec, dunajská streda, inde nikde.
Odpovedať
Článok sa načítava...
bibianka ale sme otravne coooo :-D v ds? aj tam obcas chodim, da sa tam dobre nakupovat a za lepsie ceny ako ba
Odpovedať
Profilova fotka
no to je pravda, my tam máme esprit dokopy s 4you a tiež tam dávame to oxmo.
Odpovedať
V ZA vo 4you nie sú. Bola som tam pozrieť, tam majú len športové veci. Niekedy tam niečo elegantnejšie majú, ale teraz vôbec ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom už jedine v trnave.tu ich majú určite.
Odpovedať
Profilova fotka
jaja26 ti čo sa tam píše že nechcete dary ale peniažky radšej..... a s tym 1. septembrom mas pravdu + možno si naši drahy budu pametať den sobáša
Odpovedať
elko ja si nedavam robit svadovne listy , u nas vsetci vedia ze potrebujeme/chceme peniazky a zatial sme v podnajme tak veci nemame kam davat
Odpovedať
Profilova fotka
scarlette no aj my sme zatial v podnajme a potrebujeme peniazky...ale tie listy davame pre istotu aby sme too nemuseli kazdemu hovorit,len to dame do obalky k pozvankam...
Odpovedať
Profilova fotka
:-o :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Kde je kdo?
Odpovedať
ja tu :-) chvilu
Odpovedať
Profilova fotka
caute prvoseptembrove :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jak jdou připravy?
Odpovedať
misicka celkom sa dary, uz chybaju len popolnocne saty, nieco pod svadobne satz a vyzdoba, myslim ;-) ako ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Já už jsem skoro taky připravena jenom sehnat kytky a někoho kdo mě naličí a učeše. :-)
Odpovedať
mysicka kadernicku a vizazistku nastastie mam, teraz este planujem par navstev solarka a sauny
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky, ako ten cas leti.... ako keby som pisala do rovnakej temy pred rokom... :-) vam ten predsvadobny stres a vsetko to pekne spojene s pripravami aj zavidim - v dobrom samozrejme :-) Ale to najkrajsie pride az po svadbe ;-) .... takze vam zelam nech svadobny den vyjde podla vasich predstav a nech sa nim zacne ta najkrajsia etapa spoluzitia a spolupatricnosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj taky se pridavam k tomu to datumu.... ja sem jen v casovem skluzu tak doufam ze to stihnu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
O solárku taky přemyšlím. Myslela jsem , že se před svatbou dostanu k moři, ale plány nějak dali za své a nevyjde nám to. Tak snad po svatbě. ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?