1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
Anit, no ten správny čas bude vtedy, keď k nám príde bocian, zatiaľ k nám ešte netrafil, ale veď sa dáme prekvapiť :-D x-) Iwi - aj mne už sa trochu zdvihla nálada.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute..ja zarezavam od 8hod,ale niekedy sa mi podari aj od pol 7h. :-) inak baby kolko mate rokov?bo mam pocit ze som tu najmladsia,preto to babo ma cas este :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, ja mám tiež 22, ale bábo by som už chcela x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám 25 :-) , my s Anitkou to vedieme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze som neni najmladsia?? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elko možno si, podľa toho, kedy budeš mať 23.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
az na buduci rok v oktobri...
Odpovedať
Profilova fotka
Elko tak Ty máš čerstvých 22 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, Ty si sa vydávala ako 21-ročná :-) , asi teda naozaj najlmadšia tu z nás :-N Ja budem mať 23 už čoskoro....
Odpovedať
Profilova fotka
..caute baby.. ..no nachvilu nazriem a co nevidim??? no do kelu, som tu najstarsiaaaa????? hmmm, to ste ma moc nepotesili :-D :-D :-D a tiez sa nechytam byt maminou..........
Odpovedať
Profilova fotka
Petarda ale vek si neprezradila, tak nevieme, či si najstaršia :-D .... Ako kočky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky :-) Petarda - nevieme síce, koľko máš rokov, ale na fotkách vyzeráš mladučko ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
..dobre ranecko :-D ..no to som si vydedukovala podla toho, kolko mate vy.. ;-) v marci to bude 28 :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa mňa vôbec nevyzeráš na 28 ;-) . Max. 25 ;-) No a ja o týždeň 26 :-D ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
..takze budu oslavy? by si nam mala dake chlebicky poposielat, nech oslavujeme s tebou :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa no cerstva 22 :-) , a blahoželam predcasne k narodeninam marya hej 21 som mala vtedy este a moj drahy 22 a 12.9. mal 23 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda elko, vy ste teda celkom mladasi ;-) to sa inac casto nevidi v poslednej dobe, ze chlap ide do manzelstva taky mlady..ten moj ma 26 a hovoril, ze sak je len druhy zo spoluziakov zo strednej, co sa ozenil..no a na deti ten moj ani nepomysli, ani sa neciti..ale v tom ani ja nie som este nejaka ready, takze sa zhodneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, to sa divím aj ja, ale v dobrom, že máš manžela takého mladého, lebo chlap sa dnes neženie do ženenia :-D . A ďakujem x-) Petarda, faxom alebo mailom? :-D Ináč, aj môj má 26 a zdá sa mi, že je prvým ženáčom aj zo ZŠ aj SŠ :-) Môj raz deti chce, raz nie :-D ....
Odpovedať
Profilova fotka
mailom :-D dakujem... ;-)
Odpovedať
petarda tak ja ta vekom nasledujem momentalne mam 26 a o 3 mesiace a 1 tyzden 27 ;-) dufam
Odpovedať
Profilova fotka
no sak ono bolo najprv v plane sa zobrat az tak za 2 - 3 roky,len stavba domceka a uver nas trosku popohnal...za par rokov bude vsetko drahsie...takze drahy aj na to pozeral..aj ked to neni moc romaticke ale realne..a babo to tiez si pocka min 3 - 4 roky este..
Odpovedať
my tiey riesim rychlo domcek a podobne hlavne aj kvoli zvysovaniu cien v stavebnictve,,, a babo pocka minimalne do buduceho roku, potom zacneme na nom intenzivne pracovat
Odpovedať
Profilova fotka
Baby keď tu tak čítam Vašu diskusiu o veku, tak si pripadam ako stara korytnačka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mack co je to stara korytnaka..kolko mas rockov?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no schválne si tipni
Odpovedať
Profilova fotka
Scarlette a ja som si myslela, že už pracujete :-) Mack, netáraj :-D
Odpovedať
iwuska no my sme sa snazili ale vzhladom na okolnosti sme to prerusili a dufam ze teda v buducom roku uz opat budeme moct zacat na babatku pracovat :-( mack no tipujem maximalne 28
Odpovedať
Profilova fotka
30 a v januári budem mať 31
Odpovedať
Profilova fotka
mack teda ale nevyzeras,fakt...
Odpovedať
to vobec nevyzeras ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?