1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Veru tak, ale mala som trošku inú predstavu, myslela som si, že mi bude ráno trocha zle, možno budem aj zvracať (hoci ja sa toho bojím) a end, ale nie mne je zle pernamente, stále musím jesť, aby som to zahnala :-S . Čiže o chvíľu budem mať nie 52 kg, ale 152. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to si stale v norme este...inak sestranica moja po porode zchudla viac a vyzerala lepsie po porode ako pred nim.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Anit - neboj, 9 mesiacov rychlo ubehne a uz budes mat babo v naruci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, tak to je kruté, keď sa takto zachovali :-| . Ja mám zmluvu už týždeň na dobu neurčitú, tak ja som spokojná x-) . Manžel poslúcha, drží sa mojich slov, som rada, že ma berie vážne :-D :-p . Anitka, moja nezávidím Ti. Ale neboj, stojí to za to ;-) . Ja som tiež dieťa šťasteny, tak tiež už teraz viem, že aj mne bude bývať zle :-S . Ak bude opak, budem šťastná x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - tak to sa teším, že manželík poslúcha :-D :-D Super, že máš aspoň Ty kľud v robote, tí naši asi pojedli nejaké divé huby alebo čo :-D :-N No, ono to asi väčšina žien nemá v tehotenstve ľahké, ale čo by sme neurobili pre naše detičky x-) A v jednej veci dúfam, že som po mame, ktorá tvrdí, že všetky 3 pôrody boli úplne v pohode, radšej by išla rodiť ako k zubárovi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj to uz je tu takto rozbehnute tehotenska tema?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Ti prajem, nech si to budeš môcť o pár rôčkov povedať aj Ty tak ako mamina x-) ;-) . Ja som sa pýtala maminy, či mala nejaké problémy, či jej bývalo zle...ale povedala, že zle jej nebolo vôbec, akurát pri bratovi musela viac ležať :-S . Ale zase poznám kočky, čo ich mamy ani nevedeli, že sú tehotné a ich dcéram už bolo zle :-| . Tak to sa tak nedá :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No, Elko pridaj sa :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čo ináč nové? O týždeň kočky budeme oslavovať 3 mesiace manželstva x-) . Ako rýchlo to prešlo =-) a tak pomaly mi to išlo ku svadbe :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne to ide stále rýchlo, aj pred svadbou to hrozne letelo.... :-) NO veru, už štvrťroka sme to vydržali s našimi "starými", :-D :-D to si už zaslúži poriadnu oslavu.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Alebo veľkolepý ohňostroj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si est epockam chvilocku urcite :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Elko - ale ohňostroj si môžte spraviť tak či tak :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej,mozme :-)
Odpovedať
Dobré ránko dievčatá, mne sa zdá akoby sme boli manželmi už minimálne rok a nie tri mesiace, toľko sa toho udialo :-D :-D :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko Anitka :-) Ako sa máš? Ako sa cítiš? x-)
Odpovedať
Ahoj Ivka, ďakujem, dnes sa to celkom dá, hoci doma som pár krát musela pobehnúť na ono miesto :-p :-D . A ako ty, už makáš?
Odpovedať
Profilova fotka
Veru, ja už makám od 6.45 hod. a dnes sa mi nechce. Je také blbé počasie a ešte aj brucho ma bolí :-( . Najradšej by som bola v postielke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Iwi - to Ťa teda obdivujem, tak skoro vstávať...ja som ešte o 6:45 bola v postieľke...a aj to sa mi ťažko vstávalo...a to počasie fakt na nálade nepridá, mne je dnes dosť pod psa :-|
Odpovedať
Tak sme asi s tou náladou na tom podobne. Ja by som v posledných dňoch najradšej ani nevychádzala z domu ;-) , len by som si s bábom ležala v teplúčku pod perinkou a čítala mu... :-) . Ale žiaľ, práca je práca... Ja som tu od 7.15. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Anit, tak to tiež asi dosť skoro musíš vyliezať z postieľky....ja som tu až od 8:30, ale dnes sa mi fakt nič nechce....som nejaká úplne mimo.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, tak sme dve. Ja mám náladu tiež pod psa ;-( . Neviem, čo mi je... :-( , bolí ma brucho, je mi zle, chce sa mi spať |-|
Odpovedať
Ivi a nepridáš sa náhodou ku mne do skupiny tehu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka ani nie, aj som si myslela, ale brucho hovorí za všetko :-| ... Možno nabudúce :-)
Odpovedať
Ivi, ale mňa tiež pobolieva brucho :-D , ako keby som mala dostať, ale to je v tehotenstve normálne. Nechcem Ťa nútiť, ale ozaj sa nepridáš :-D :-D :-D :-D ?
Odpovedať
Profilova fotka
Anit - tak to skôr popohnaj Iwkinho manželíka :-D :-D
Odpovedať
No, žiaľ taký dosah zatiaľ nemám :-D :-D :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, my sa pridáme, keď bude ten správny čas ;-)
Odpovedať
Už sa tešíííííííííííím a kedy bude ten správny čas, že som taká smelá :-D :-D :-D :-D ?
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka, že by naozaj? :-D Baby, Vy ste také fajn, hneď mám lepšiu náladu x-) .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?