1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
Elko - tak to ste tu asi najmladšia dvojka :-D JA si tiež myslím, že 22 je v pohode vek na dieťa, čím vyšší vek, tým väčšie riziko postihnutia dieťatka...JA sa na naše už teším.... x-) x-)
Odpovedať
jeeej sorry kocky, ja som zaspala, lebo som domka lebo sa od vcera necitim dobre, nieco s hrdlom.. ale uz som spat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka - kľudne buvkaj :-) a dobre sa vylieč ;-) Ja už tiež zachvíľu idem domov a zajtra free x-)
Odpovedať
marya zajtra si uzi to volno a venuj sa manzeliskovi :-D Inak v piatok tiez budem musiet ist do prace :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka - poslúchnem Tvoju radu a budem sa venovať drahému :-D Mala by som písať práce do školy, ale vôbec sa mi nechce.... Aj Ty si zajtra oddýchni a nech si v piatok fit - a v piatok v praci bude aj tak pohodka, takže taká príprava na víkend :-D :-D
Odpovedať
Ahojte dievčatá, ja sa k Vám pridávam až, teraz. Dnes som mala voľno, tak som obiehala bytové družstvo, SPP... :-S . Teraz som sa zbalila a čakám na švagrinku, pretože sa dnes opäť "sťahujem" k svokrovi, tak využívam čas. Jeana my sa tak ako aj vy od svadby snažíme o bábo ;-) . Ale zisťujem, keď tak pozerám po svojich kámoškach, že to nie je až také jednoduché. My zatiaľ panike neprepadáme, tak uvidíme kedy sa zadarí. Veľmi by sme chceli dievčatko. x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka - určite neprepadávaj panike ;-) , bábo príde v ten správny čas :-) Ale ja už tiež opúšťam kanceláriu a prchám domov :-D prajem pekný deň zajtra :-)
Odpovedať
Podobne Ti prajem pekný dník.
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka, zdá sa, že robíme podobné veci naraz :-D . Ja som tiež dnes vybavovala veci na bytovom, tlačivá do SPP a SSE vypisovala a v piatok nech sa toho zbavím. Včera sme sa sťahovali, odovzdávali sme dnes byt, čo sme mali od mesta v prenájme, teraz sme u našich, kým si prerobíme svoje x-) . Ale ten bordel, chaoz...neviem, čo kde mám...katastrofa ]-( Anitka a Ty si svoj vek neprezradila, pridaj sa ku mne, nech som nie sama stará raketa :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, co si riesila so SSE? ak sa smiem spytat :-N
Odpovedať
baby vy klebetnice, ako tu preskakujete z temy do temy :-D :-.
Odpovedať
Profilova fotka
jean: ale nieeeee, ja len som tak trosku zvedava,pokial ide o mojho zamestnavatela :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
prepacte nechcem byt nejaka nevzdelana :-D ale co je skratka SSE? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
stredoslovenska energetika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Stredoslovenská energetika ;-) . Fifiiiiiii :-( , to si mi nevedela skôr povedať x-)??? No menili sme odberateľov, my sme končili na adrese a tí čo idú po nás, tí sa prihlasovali :-)
Odpovedať
jaaaj dufam ze ma to ospravedlnuje ked nie som stredoslovenka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a robili ste to osobne alebo pisomne? hm? lebo ak ste posielali formular - mozem vam to urychlit... ten prepis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Noo, ešte sme to len vypísali a v piatok to chcem posielať a zbaviť sa toho :-D . Lebo na novej adrese sme sa už prihlásili :-) , tak nech nie sme aj tam aj tam :-p ... Môžeš mi to potom všetko prekontrolovať, keď si sa takto prezdradila? :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka, kde máš album? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nie je problem Iwus, kludne ho posli aj na moje meno - tak sa isto z tej kopy dostane ku mne :-D vypisane mate vsetko? podpisane oboma stranami, urcena sadzba, zaloha, sposob platby atd :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, všeeeetko x-) , teda dúfam :-) . Vážne môžem aj na Tvoje meno? Super, veľmi krásne Ti ďakujem ;-) ;-) ;-) . Keď pôjdeš cez DT, ozvi sa, skočíme na kávu :-D , vážne! A adresu môžem dať "ulica republiky"? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano to je spravna adresa, cislo je 5, kludne tam daj aj "oddelenie TZC" moje meno Zuzana Berhanova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem krásne ešte raz! ;-) Ešte takúto známosť na plynárňach mať :-D , svet gombička :-N
Odpovedať
Profilova fotka
chi... posli to radsej doporucene, aby to isto doslo... sice som buduci tyzden mimo call centra, ale tu vasu zmenu si ustriehnem :-) od koho by mala prijst? nech ju viem cakat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, platí...doporučene. Pozri si môj album a tam meno :-D ... Ty pracuješ ako operátorka? Prijímaš hovory? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz nie Iwus, ale robila som to ;-) som sa posunula o schodik vyssie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Supeeeer, aká to bola práca? S ľudmi cez telefón?
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, presne... ako klasicky operator, ale riesili sme problemy s elektrinou, nie s telefonmi alebo internetovym pripojenim :-D niekedy boli dobri odberatelia, inokedy aj neprijemni, hlavne taki neplatici 8-( ale aj to k tej praci zial patri :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja viem že s elektrinou :-D ...tak my sme dobrí :-N , my platíme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chi chi, verim tomu, kazdy normalny clovek si dokaze predsa zabezpecit ako prve zakladne zivotne potreby nie? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?