1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka - no mňa tiež varenie nikdy nebavilo, ale teraz je to úplne iné, proste varíš pre svojho drahého, a keď sa ešte aj za ušami oblizuje, tak to je najväčšia motivácia x-) Mne tiež svokra dávala rady ako čo robiť v kuchyni, ale zatiaľ - aspoň mám pocit - to nerobila s tým, že by ma chcela naprávať :-D , ale ja si aj tak robím po svojom, v tomto som dosť tvrdohlavá :-D Iwuska - tak snad to aj nadalej budeme rozbiehat :-) :-D Ty si učiteľka ? To je super, aj ja som vždy chcela byť :-) A čo učíš ?
Odpovedať
Najhoršie na tom všetkom je dievčatá to, že ja si hovorím v určitých veciach "Určite v tomto nebudem ako moja mama", ale obávam sa, že gény nezapriem :-D :-D . Aj mne sa to páči, ako sa to tu rozbieha, len kolegyni je divné, prečo sa sem tam uškŕňam, keď len čumím do PC.
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, nie som študovala sociálnu PG, ale nepracujem v obore :-( , je to veľmi ťažké...všetci si myslia, že takých odborníkov nepotrebujú a potom to tak v praxi vyzerá...s deťmi si nevie dať nikto rady a je to problém už prvého stupňa ZŠ :-| ... Presne Anitka, bojím sa toho aj ja, že gény nezapriem :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby - gény sú síce gény, zmeniť sa nedajú, ale správanie ovplyvniť sa dá ;-) Ja tiež vidím veci na svojich rodičoch, ktoré sa mi nepáčia, a keď už sa prichytím pri tom, že dokelu, však som jak mama ( alebo tatko ), tak nabudúce si už na to dávam pozor... :-) no veď uvidíme...aké svokry z nás raz budú :-D :-D Iwuska - to máš pravdu, s deťmi je to v školách ťažké, hlavne keď im chýba komunikácia v rodine....Ja by som sa ešte asi vedela odhodlať na strednú školu, ale decká zo ZŠ - to by bol tvrdý oriešok...
Odpovedať
A keď sme už pri tých deťom, plánujete už, alebo je ešte priskoro? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my by sme chceli na budúci rok, uvidíme, ako sa bude dariť ... A vy ?
Odpovedať
Profilova fotka
My tak ako Marya, podľa darenia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ked sme pri tych detoch /aspon o tom mozem hovorit kedze este nemame byvanie :-| /no tak my s drahym chceme este pockat nejake tie 3 rocky este,bo sme mlady obaja na to este /aj ked by to doslo skor tak som neni proti/...ved uvidime podla domceku a tak... :-)
Odpovedať
mozem sa pridat? my uz cca od svadby snazilkujeme a strasne by sme najaky ten prirastocek chceli.... i ked mi vcera moja vseob doktorka povedala ze som mlada, ale podla mna to nie je len o veku... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, koľko máte rokov? :-) Jeanka, musíš sa pridať, nie že môžeš x-) ...Neboj sa, určite sa to čoskoro podarí ;-)
Odpovedať
dakujeeeem ;-) ja mam 22 a moj manzelik 35. Mozno som tu aj najmladsia vekovo :-D uz cca 3 roky sa stretavam skoro stale len z ludmi vo veku manzela a vobec mi to nevadi, mam uplne ine nazory na zivot a vela veci sa mi zmenilo, ale v dobrom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak je dobre, keď v dobrom ;-) . Neboli ohlasy vo Vašom okolí, že je medzi Vami taký vekový rozdiel? Vieš ako...tí dnešní ľudia...bláblá :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Čaute baby, jeana - aj mne povedala lekárka to isté, že som mladá a na deti mám čas, ale čo ju je do toho...tiež mám 22 a môj manželík 30. A tiež by sme chceli deti, veď uvidíme, ako sa zadarí :-D x-)
Odpovedať
zo zaciatku boli, ale my sme cca po pol roku kupili byt v BA, v TN sme sa ukazovali len sporadicky a vsetci si zvykli, teraz je to uuplne v pohodicke a uz by som si mladsieho partnera ani nevedela predstavit... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka - u nás je síce rozdiel o niečo menší ako u vás, ale tiež som veľmi spokojná, že je to tak, mladšieho by som nechcela :-D
Odpovedať
marya drzim Vam palceky tiez ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeme....aj ja vám, a doktorku nepočúvaj, nech si rieši svoje veci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, no ahoj...ako si sa rozhodla? Požičiaš toho Tvojho šikovného manžela :-D ... Ja mám tiež šikovného, nešťažujem si x-) . Juj, ja som stará kôrka...Vy také mladuchy :-D ...ja už o mesiac 26 =-) 8-( :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Iwuska - veď to máš najlepší vek :-D Aj nás to čaká ( v tom lepšom prípade samozrejme... :-D ) Juj, no s tým mojím starým...normálne nebývam lakomá.... :-S :-D :-D ale toto je iný prípad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marya...odpúšťam Ti :-D :-N Najlepší a najkrajší vek máte teraz Vy ;-) , teda Ty a Jeanka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwuska...Uf...ale som si vydýchla, že sa nehneváš :-D :-) No ja sa na svoj vek nesťažujem, podľa mňa je každý dobrý, len človek musí chcieť byť spokojný :-) A koľko rokov má Tvoj drahý ?
Odpovedať
Profilova fotka
Má pol roka po 26, takže sme jeden ročník s 1/2 ročným rozdielom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My v priemere máme tiež 26 :-D
Odpovedať
tak my sme aki stari ze 28,5 :-D :-D v priemere
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana - tí naši chlapi nám to kazia :-D :-D
Odpovedať
tak to hej... ale esteze ich mame tak rady :-D inak pracujete este dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ešte hej....teda mala by som :-D ale som nejaka lenivá...Domov sa chystám okolo 17 hod...A Ty ako ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja už padááám, o tretej x-) ... Aspoň sme sa spriemerovali, vďaka Vašim chlapom :-D ... Krááásny dlhý víkendík x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwuska - pekný víkend aj Tebe :-) Oddýchni si :-) Ale Ti je dobre.... :-D :-D Ja robím aj v piatok, ale teším sa aspoň z voľného štvrtka :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute ja mam 22 r. a moj manzel 23 takze my sme obaja est emlady na to..aj ked inak nas vek baby 22 je teraz idealny na dieta...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?