1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Nám to ide príliš pomaličky, ešte v podstate nemám nič hotové. Bývame zatiaľ u mojich rodičov a keď sa svokor vráti na pár dní domov z práce, tak ideme k nim. Pravdu povediac, začína mi ten cigánsky život liezť poriadne na nervy, ale zatiaľ len tíško trpím a v duši si zanadávam. Je to ešte príliš čerstvé a bolo by to odo mňa veľmi necitlivé, keby som mala nejaké námietky :-( . Ale na bytík sa už teším, ani si to neviem predstaviť, že budeme sami :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
maryano vy mate apson co malovat...my este nie :-( no v superstar fandim dominike mirgovej z Trnavy bo som ju uz aj osobne videla,spievala na jednej svadbe so svojou skupinou este min.rok....
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Vymalovali sme ju na svetlo-oranzovo, a v rohu mame oranzovu "stojatu" lampu, takze ked ju vecer rozsvietime, tak to vyzera super x-) Elko - neboj, vy si to vychutnate neskor ;-) Zatial byvate kde ? A Anitka - to teda nie je príjemné takto "kočovať", ale držím palčeky, aby sa všetko čo najskôr napravilo a aby ste boli spokojní :-)
Odpovedať
Elko a vy kde bývate? Marya, oranžová, to je príma, aj ja chcem určite aspoň jednu izbu na orange :-) . Zatiaľ však ani netuším, čo aké bude, pretože zatiaľ máme iba zaizolované stropy :-D . Ale už si po večeroch listujem v časákoch a označujem, čo sa mi páči... Určite budeme mať žluťáskovú kúpelňu, júúúj.
Odpovedať
Profilova fotka
marya, anita 78 zatial v podnajme....bo u nas to neslo uz akosik plny byt a u draheho este ked byvali vo vahovciach mne to nevyhovovvalo dochádzat a asi ani jemu a teraz sa jeho rodicia stahovali do hrnciaroviec a tam je zatial malo miesta...tak musime cakat na nas domcek az :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, my tiež ideme ladiť do oranžova, ale jednu stenu chcem sýtu oranžovú možno aj dve a dve krémové. V rohu bude krémová stojacia lampa x-) . Baby a čo detská izba? My by sme už aj tú vymaľovali, keď budeme maľovať, ale farby :-| , neviem niečo neutrálne. Napr žltá s..... :-S Kuchyňu chcem marhuľkovú, keďže linka bude vanilková, taktiež chodbu marhuľkovú, spálňu zelenú a kúpelňu oranžovo-zelenú :-) .
Odpovedať
Aj mne sa páči, keď sú farby stien v jednej izbe rôzne. Fajn to vyzerá aj vtedy, ak je izba vymaľovaná tón v tóne a každá stena je dvojfarebná po diagonále (neviem, či je to dosť zrozumiteľné). Ja by som chcela mať všetko v pastelových farbách, aj keď to už vraj nie je v móde. Ale kašľať na módu, veď to by sme museli maľovať každý rok, nie ;-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby jak vam to zavidim toto vsetko,planovanie,malovanie bytu atd..ja si pockam este min rok
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, iwuskaa my máme tiež kuchyňu marhuľkovú a linku vanilkovu, a obývačku máme sýto oranžovú a žltú, a je to celkom fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, Iwuska, to máš super nápad s tou sýto oranžovou v kombinácii s krémovou x-) Kuchyňu máme bielu, pôvodne som chcela nejakú inú veselú farbu, ale keďže je dosť malá a navyše okná sú na tienisú stranu, bolo tam dosť tmavo, tak sme nakoniec dali bielu farbu, aby sa to trocha presvetlilo. A spálňu máme svetlo žltú, tiež je to také útulné x-) Kúpelňu a WC máme kombináciu bielej, svetlo modrej a tmavomodrej :-) Chodbu ešte neviem, zatiaľ je biela, ale chceme nejakú inú farbu, ešte sme nevyhútali, že akú :-) A detskú - zatiaľ ju máme ako sklad, keďže ešte nemáme skrine :-D :-D všetky "nepotrebné" veci sú tam zatiaľ nahádzané :-D Iwuska - ta zlta je super farba, alebo potom nieco do zelena...A co tapety ?
Odpovedať
Elko, veď sa dočkáš, uvidíš a o to bude Tvoja radosť väčšia x-) . Ivi, aj ja uvažujem o zelenej (ukľudňujúcej :-D ) spálni. A detská? Minulý týždeň manžel (ešte je mi to stále také zvláštne, že to už nie je priateľ, alebo snúbenec) zatepľoval detskú a vraj už vysvetľoval našej imaginárnej dcérke, prečo zatepľuje jej izbičku x-) . Myslela som si, že by mohla byť fialková, ale ak by sa nám narodil chlapček, tak to by asi nebolo ono :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 no to dufam....no radsej este pockajte s tou farbou detskej izby.... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Anitka, ja som celkom nepochopila :-D ten diagonál :-p ... Marya, aj som uvažovala nad žlto-zelenou, obidve ukľudnujú :-D , nech máme deti kľudné, no nie? A cez stred pôjde tapeta s detským motívom x-) . Elko, neboj sa, potom budeme závidieť my Tebe ;-) . Takže my prvoseptembrovky máme podobný vkus ako vidím :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby dakujem za povzbudenie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elko - nesmúť, aspoň sa na to môžeš dlhšie tešiť :-) a vždy lepšie v podnájme ako u svokry ( alebo u rodičov ) ;-)
Odpovedať
Ja by som teda u svokra ozaj nechcela bývať a u našich je to zatiaľ veľmi pohodlné :-D . Mamina operie, navarí ... A navyše môj manžel s nimi vychádza veľmi dobre, až mám niekedy pocit, že lepšie ako so mnou, ale neva, teší ma to.
Odpovedať
Ešte k tej diagonále :-D , stena je rozdelená (farebne) napr. od ľavého dolného rohu k pravému hornému roku. A tak jeden trojuholník, ktorý tým vznikne, je napríklad okrový a druhý, napr. vanilkový. Už lepšie? ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka, mala si to hneď tak vysvetliť :-D ... No baby, hádžte tie farby, nech mám inšpiráciu :-N
Odpovedať
Aj mne by sa nejaká inšpirácia zišla. A ako si vyberáte nábytok, z katalógov, alebo priamo v predajniach? My sme našli na internete výborný program na rozmiestňovanie "predmetov" v kúpelni. Zadáte tam rozmery a potom si vyberáte napr. rôzne rozmery a tvary umývadiel... Je to super, ak máte takú zlú priestorovú predstavivosť a orientáciu ako ja :-N .
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka, my chodíme a vyberáme :-) , je to predsa iné vidieť na živo :-) . Ja by som pristala taký program s farbami...aby som si vedela predstaviť kombináciu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
U nás je to s nábytkom tak, že môj kreatívny manželík si sadne k počítaču k nejakému kresliacemu programu, hrá sa s tým a nakoniec z toho vznikne nákres nábytku, zariadenia apod...Vždy okomentujem, čo by som ako chcela :-D no a keď sa nám to obidvom už páči, potom si to dáme urobiť jeho známemu - stolárovi...Nakreslil tak kuchyňu, má byť hotová do konca novembra, a teraz sa drahý "hrá" :-D s obývačkou...tak sa už na to veľmi teším x-)
Odpovedať
Marya, tak to máš úplne perfekne zariadené, aj ja chcem takého manžela :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D . Ivka, kámoška má suseda Poliaka a myslím, že on im zapožičal poľský program, v ktorom sa dajú kombinovať aj farby a všetky možné druhy izieb, už som na to myslela, že si ho napálim, alebo zistím odkiaľ ho môžem získať, tak ak prezitím, dám vedieť.
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, kde si zohnala takého šikovného manžela? :-D Aj jaaaa chceeeeem :-) . Anitka, tak ak zoženieš, budem rada, ak mi ho poskytneš ;-)
Odpovedať
Jasné, dám vedieť.
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka - ak zoženieš ten program, tak tiež sa hlásim :-) A ešte k tomu pohodliu u maminy - určite je to fajn, keď sa mamina o všetko postará, ale uvidíš keď budete sami - podľa mňa je super starať sa o manžela a zas nechať jeho starať sa o mňa - mňa baví mu navariť ( lebo zatiaľ ma chváli x-) :-D - a to by som si predtým myslela, že varenie ma nikdy baviť nebude ), aj oprať a žehliť košele, a som rada, keď vidím, že veľa vecí tiež urobí on, takže ono to má svoje čaro x-) Nuž...manžel je šikovný, to hej x-) x-) nepožičiam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marya...rozmysli si to! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D Daj mi čas do zajtra :-D
Odpovedať
Marya, rada Ťa počúvnem a dúfam, že aj u nás to tak bude, pretože mňa varenie veľmi nebaví, hoci je to možno preto, že ak varím doma a mama je pri tom, tak podľa nej robím úplne všetko zle. Ešte aj miešam do opačnej strany ako by som mala :-S . Proste je to učiteľka a hlavne moja mamina, ktorá robí úplne všetko najlepšie ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka, mamu nepočúvaj :-D , ja som novší pedagóg a takto sa deťom len potláča ich ego a vyvoláva sa pocit menejcennosti a neschopnosti :-S . Dúfam, že ja budem dobrá mama :-D ... Nooo, mne raz svokra povedala, že sa nemá miešať tak ako ja :-p :-N , teraz už neviem do ktorého smeru som miešala :-) ... Marya...ok, platí :-D Ale dobre porozmýšľaj!!!!!! :-. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Sa mi páči ako sme sa tu opät rozbehli x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?