1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
..ahojte baby..tak my sme toto trochu asi podcenili a video nemame :( teraz aj trochu lutujem, celkom by som chcela vidiet este tak spatne nejake momenty so svadby, hlavne ked viem, ze zopar veci nemam ani odfotenych..napr menovky..som sa s nimi natrapila a ani dokaz nemam :( ..ale zato som sa pridala do spolku zien, kt potrebuju po svadbe nieco zmenit...som sa dala hned ostrihat..som sa na to taaaak uz tesila, lebo kvoli svadobnemu ucesu som sa ani nestrihala a aj ofinu som si nechala narast a teraz mam aj ofinu aj kratke vlasy a jupppii, som uplne rada, ze som to spravila :) a tiez som urobila zatah na obchody, kedze ta svadobka asi nehrozi :) :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
janka23 no ani nie bo niekedy ked chcem mat rovne vlasy a nahodou zacne prsat tak sa mi to hned zvlni a zbytocne som si to ootm zehlila :-) iwuskaaa samozrejme ze zmenu ucesu... :-) ok posli link to si rada pozrem...
Odpovedať
Profilova fotka
petarda ty si sa dala ostrihat??ake dlhe vlasy si mala??daj aktualne foto do albumu..ze zmena po svadbe..neviem ci ja by som mala taku odvahu sa ostrihat a vlastne ja ani nemozem bo mi to hned vyskoci/zakuceravi sa mi to este viac/cim mam dlhsie vlasy tym su menej kuceravejsie bo su tazke :-)
Odpovedať
Aj na mna sa moja kamoska kadernicka chysta,ze mi zmeni uces,ale pred svadbou mi dala taku skvelu farbu,ze si asi este pockam,kym to odrastie a prestane sa mi to pacit. Aj ked konceky uz placu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
inak zmena farby dost urobi,ani strihat sa nemusime...hehe
Odpovedať
Profilova fotka
No ste ma riadne navnadili na zmenu :-D , asi idem špekulovať už teraz x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa ano?a co by si chcel azmenit hlavne - farbu ci aj strih???
Odpovedať
myslíte, že by mi išiel červený melír? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no co ja viem mas krasne tie vlasky take cierne ja by som to mozno aani nekazila melirom,ale svedcat by ti to mohlo,len neviem ci ti to kadernicka bude chcet urobit bo kamoska to chcela do ciernycha poslala ju prec ze jej to nebude robit..sa bala...
Odpovedať
no hotovo :-| joooooj keď ja tak veľmi chcem dačo so sebou urobiiiiiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak skus iny strih,mozno inak ofinku..neviem ved skus sa opytat len neviem zatial co som pocula boli problemy s melirmi na cierne vlasy...skus sa popytat
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, tak červený melír v čiernych vlasoch sa mi tiež veeeľmi páči, je tu super, no musí byť aj šikovná kaderníčka :-| , aby to tak aj vyzeralo :-D . Elko, ja neviem....asi aj farbu, ale mne sa zdá, že iná sa mi nehodí ako hnedá s melírom :-N . No musím skočiť ku kaderníčke na poradu x-) .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som to tak dlho nosila s blond i hnedym melirom...ale vyskusla som ze som si dala navrch viacej blond meliru tak nahustejsie a spodok mi podfarbila do hneda,tmavo hneda ale bo s ami to paci aj take do fialkova som to niekomu videla...baklazanove...ale to hende sa kazdemu pacilo
Odpovedať
baby ja som včera bola u kaderníčky a prehovorila ma na taký vínovo-fialový melír, juuuuj... v piatok som objednaná, verím, že to bude vyzerať fajn :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka tak posli potom foto jak to vyzera....
Odpovedať
dobre elko, ale asi az v pondelok, cez vikend tu nebudem
Odpovedať
Profilova fotka
janka23 ok..uz sa tesim...som zvedava co na to povie manzel..vie uz o tom??
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, super ;-) Ináč, ak chcete môžete si pozrieť profesionálne fotky..v mojom albume :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa no uz som mrkla su krasne a aj nejaku tu malu gratulaciu som pridala..hehe
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som uz mrkla iwuska..supeeeeer, nemaju chybu.. ..inac baklazanova, to je super farba a janka, to bude asi podobne-takze tes sa :), mam ju rada a normalne ju mam na vlasoch, ale ide zima, tak mam rysave s blond melirom..je to hlavne nezvyk, lebo blond som na sebe nevidela ani nepamatam..a mam este aj ten beckhamovsky zostrih, tak som zmenena a manzel je rad ;-)
Odpovedať
supiš kočky :-) ste mi dodali odvahu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petarda a nemas foto??ze by si sem dala, aby sme si ta vedeli predstavit...
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem kočky ;-) Elko, ja mám tiež spodky hnedé a blond melír :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa no ja som to tak mala asi rok v kuse a potom pred svadbu som si dala vytiahnut trosku aj tie spodky aby to bolo take rovnake vsade...a teraz neviem co s vlasmi..v prvom rade podstrihnut bo pred svadbou sme nestrihali s mojou kadernickou ale asi to bude nutne... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak som teda nahodila zapor foto s novym ucesom..aj ked moc ho nevidno ani zo zadu ani z boku..tam je to kratsie este..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, smím se přidat? :-)
Odpovedať
peterda tak tie vlasy su dobre... ja vobec neviem co so svojimi, ale asi pojdem tiez nieco s nimi robit, uz ich mam prilis dlhe... mysycka vitaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
děkuju, co řešíte? Nemůžu si to dočíst jsem v práci, tak ať jsem trošku v obraze. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petarda no zmena...prijemna...tebe bude asi vsetko svedcat,lebo ty mas taku peknu tvaricku... mysycka samozrejme uvitame novych ludi aby nam to tu nezaniklo :-) Vitaj!!
Odpovedať
paterda: jééééj vyzerá to super :-) veľmi ti to pristane :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?