1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
marya ani ja niesom akosik nervozna to az tak den pred tym...len ma stve to blbe pocasie ze konecne dojde ten den a aj to ma prsat...
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, neboj, pekne bude...len sa tym teraz nestresuj, lebo to aj tak neovplyvnis a nakoniec ked bude pekne, tak cely ten stres by bol aj tak zbytocny... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marya no to hej to mas pravdu..musime dufat ze to vyjde a ze sa nic nepokazi....
Odpovedať
Profilova fotka
elko - hej, hej...ale momentálne mám takú náladu, že keď si predstavím, že by aj pršalo, tak mi to vôbec nevadí :-D veď my budeme aj tak krásne, naši skoro-manželia budú fešáci a budeme šťastne svoji, takže no problem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marya a ved hej to mas pravdu zase...xixi hlavne nech nam to vsetkym vyjde a aby sme boli stastne a nezvysovali percento rozvodov :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, ale veď pršať nemá, nečítala si môj raňajší príspevok :-) . Aktuálna predpoveď vraví, že pršať nemá, má byť príjemných 25 stupňov a polooblačno x-) x-) x-) . Dážď sa posunul o dva dni ďalej x-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa ved citala ale ja som pozerala dnes zase vsetk ymozne predpovede aj zahranicne a ma to vytlacene a hlasia od so prsanie aj v nedelu este tusim....
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som tiež pozerala a hlásia pekne :-D . Ja už fakt neviem :-S , ale verím, že nám to s počasím vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
www.accuweather.com ;-) Vyhľadá každé mesto a u nás hlásia dážď až v nedeľu. Na sobotu polojasno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa no uz som to pozerala aj tam to je jedna z tych 2 co mi ukazovali ze bude polojasno a dalsie 3 stranky mi ukazovali ze bude prsat :-) tak vyberme si ze??hehe
Odpovedať
Viete co? Mne je uplne jedno ci bude prsat, len neviem, kde sa potom pojdeme fotit bo mam naplanovany park. Ale ked nic, tak spravime atelier doma.Co uz.U nas hlasia na 1. poloblacno okolo 20 stupnov, ale v noci bude prsat. Ta vecerne fotky z okolia odpadaju.Nech len vydrzi tak do piatej neprsat a bude to super!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konecne to zacina vypadat nadejne :))) Alespon bez deste :)))) http://www.accuweather.com/world-fore... http://www.accuweather.com/world-fore...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , ako sa cítite "moje" kolegynky? :-D Ja úplne v pohode, je mi super, zatiaľ si stále neuvedomujem, že sa vydávam :-D . Počasie som dnes ešte nepozerala, ale verím, že pršať nebude x-) . Večer, keď už budeme tancovať môžu aj sekery padať, no nie? :-D Lubka, tak tých 20 stupňov by mi aj vyhovovalo, lebo v sobotu bol taký úpek, že asi by som aj skolabovala :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, percento zrážok na 1. 9. je 10% x-) , pozri www.pocasie.sk ;-)
Odpovedať
Dobré ránko :-) , iwuskaa tiež som na tom rovnako ako Ty, stále si myslím, že to ide mimo mňa :-D . Musíme myslieť pozitívne a bude svietiť slniečko. A ako píšeš nech už aj sekery večer padajú. Dnes idem na skúšku líčenia, som zvedavá ako ma "zmaľuje" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jajka, myslím, že budeš zmaľovaná dobre :-D
Odpovedať
No uvidím, napíšem pocity ;-) . Kočky idete mať závoj?
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, ani ja si to stále neuvedomujem :-D Počasie vyzerá zatiaľ super, ideálne na svadbu :-) Jaja - ja pravdepodobne budem mať závoj, ale nakoniec sa možno rozhodnem, že chcem, aby boo vidieť celý účes, takže sa rozhodnem, až keď bude účes hotový...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem mat zavoj tiez ale iba na oficialnu cast a potom pojde dole...lebo budem mat rozpustene vlasky a iba korunku zasunutu taku malu vo vlaskoch..uz som bola na skuske...
Odpovedať
no ja si tiez nauvedomujem ze uz je to tu.. mam pocit ze je to daleko :-) ja mam tiez zavoj len na oficialnu cast a potom ked sa budeme zabavat tak pojde dole... nechcem aby mi bolo horuco pod nim takze aj vlasky si dam upravit tak aby to bolo dobre aj s nim aj bez neho ;-) prave odchadzam na skusku ucesu tak som zvedava, drzte palce :-)
Odpovedať
Ahojky, taky se divím, jak to rychle uteklo. Já závojík mít budu, účes bude jednoduchý, takže to ani snad nebude vadit. Nechala jsem si ušít takový krásný dlouhý...Jinak se bojím počasí, doufám, že nezmokneme... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky, ja sa zatiaľ tiež cítim úplne v pohode. Známi( čo už majú po tom) sa ma pýtajú, že či už mám to divné "mravčenie" v bruchu, ale ja stále nič. Možno to príde v sobotu. Uvidíme. Náladičku mám výbornú, ale to skôr preto, že rozlúčka so slobodou dopadla nad očakávanie. Ale zatiaľ mi akosi stále nedochádza, že sobotou by sa malo niečo podstatné v mojom živote zmeniť. Zatiaľ mi to pripadá, akoby som sa len tešila na nejaké stretnutie rodiny a známych a akoby sa ma to ani moc netýkalo. A k tomu počasiu: už začínam veriť aj ja, že bude pekne. A keby aj nie, tak nejako zaimprovizujeme a odfotime sa niekde pod strechou.
Odpovedať
Profilova fotka
mysiak ahoj ani ja zatial nic take nepocitujem a tiez sa ma to kazdy pyta, no uvidime v sobotu co bude :-) hadam to fakt s tym pocasim vyjde aspon rano na to fotenie ked budeme v sale nech aj sekery padaju,nie?? ja neviem jedine co sa po sobote zmeni je iba moje priezvisko retoze s priatelom uz spolu byvame 2 r takze sme uz skoro ako manzelia davno..hehe
Odpovedať
Ahojte kočky, tak som sa vrátila zo skúšky líčenia. Klobúk dole, "zmaľovala" ma pekne ;-) . Nevedela som si vybrať medzi dvoma variantami. Chcela som mať úplne jemné líčenie, ale keď mi namaľovala druhé oko troška výraznejšie, tak ani nebolo vidieť, že som jemne na druhom oku namaľovaná :-D . Bola som tam 2 hodiny. Ako sa idete dať nalíčiť, v akých tónoch?
Odpovedať
Profilova fotka
jaja26 ja bledunko oranzovo s troskou hnedej aby to nebolo az tak moc blede a tiez som lala dilemu bo mi namalovala jedno oko bledo a druhe tmavo ale pr vybere mi pomohli viaceri....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to máte baby super s tým líčením :-) Ja mám v tom stále nejasno, lebo tam, kde mi budu robit uces, mi slubili aj licenie, ale minuly tyzden mi povedali, ze bohuzial vsetky kocky budu na dovolenke, len jedna ostane, takze nevedia, co to stihne, takze uces 100%, ale licenie je 50 na 50, dnes som tam volala a este mi nevedeli povedat :-| takze neviem, asi sa najskor nalicim sama :-)
Odpovedať
Aj mne tak namaľovala tie oči. Jedno ružovo-bordové - bolo to na mňa také chladné a moc výrazné,tmavé. A druhé oranžovo-medené, a to sa mi páčilo viac. Tak budem mať tiež oranžovo-medené. Kamošky boli so mnou, im sa páčilo aj to tmavé, ale ja som sa v tom necítila dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
Moje liceni dopadlo katastrofalne, tak se asi budu licit sama :) Kosmeticka mi navic porasila oci stasne trpytivym pudrem a ja vypadala na fotce jak svitici stromecek:) Nevim, ale od kosmeticky bych cekala vice, treba zvyrazneni licnich kosti, vystinovane oci, ne jen pretrene stiny... :(
Odpovedať
Já jsem dopadla stejně jako Verča, asi se budu líčit taky sama, výsledek je stejný, nebo lepší. Od kosmetičky jsem čekala, že si s tím trošku pohraje a budu nějak jiná, výsledek bohužel nulový. Verčo kde jsi v OL byla?
Odpovedať
ja sa asi tiez budem musiet licit sama, zohnala som sice jednu vizazistku ale mala volny termin iba o desiatej a to nemam sancu od kadernicky stihnut... uces je prednejsi :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?