Svadba 2012 v Košiciach. Aké máte skúsenosti s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak vitam kazdeho kto snad prispeje svojimi skusenostami, kedze ja nemam ziadne:) Planujeme svadbu v lete 2012, cize mame kopu casu co si uvedomujem ale vzhladom na okolnosti a tym ze som bola na jednej svadbe za cely moj zivot ked som mala asi 10 rokov a vela si toho nepamatam si myslim ze budem potrebovat vela casu a pomoci hlavne od skusenejsich neviest za ktoru budem velmi vdacna. Tot na zaciatok a dufam ze sa to tu rozbehne a preberieme vsetko :-D
Odpovedať
@labanka urcite, ze jej praca je furt na 100%, ale na mna je to drahe :-| navyse ak chcem mat zavoj, uces nebude vidiet v plnej krase...
Odpovedať
@labanka.... a co cena?.. si spokojna .. da sa s nimi dohodnut na cene? fotografa mam ... a saty staci niekedy v lete ... svadba bude az v oktobri ... a neviem ani na koho sa obratit s vyzdobou ... no je toho nejako vela ...
Odpovedať
@brandy001 ale baby, neprehanajte :D ja sa vydavam o 39 dni a nemam este popolnocne saty, svadobne topanky, vyzdobu, atd. ale zatial to predychavam :D co sa tyka ceny v Yasmine tak relativne som spokojna...uvidime, ako to dopadne
Odpovedať
@brandy001 podarilo sa ti najst salu? a ty by si chcel alen v ke? alebo si rozmyslal aj nad blizkym okolim?
Odpovedať
@standus asi by som chcela len KE .. alebo max blizke okolie ... vies o niecom? dnes som volala do Ges-ka ale do konca roka su full, potom Gloria Palace .. uz tam maju obsadene ... no neviem :-(
Odpovedať
Zalezi na tom, aku predstavu mas. Kolko ludi ma byt na oslave, aky servis ocakavas atd.. Ak to ma byt velka skupina, jednoznacne spolocensky pavilon. Ak nieco mensie, ale utulne, trebars dalia. Levocsky dom tiez nie je zly, alebo rubikon na moldavskej. Ja planujem s mojim milym svadbu az na buduci rok a asi to bude maraton na strojarskej pri kancelarii prezidenta. Bankov je tiez fain, takisto yasmin, oba hotely su ale drahsie. Na bankove robia aj obrady, dokazu pripravit aj "garden party", ale viem, ze tam je trochu vecer chladnejsie. Aj na toto treba dat pozor. Pocula som aj, ze vraj aj na rastislavovej v BMWecku robia aj svadby, ak mas rada bavoraky. Ja mam radsej AUDI. Este som zabudla, jeden maly pekny hotel je na zvonarskej-chrysso. Dufam, ze som ti aspon trosku pomohla, ja to mam uz takmer vsetko pobehane, a uz sa neviem dockat na buduci rok. Barbora.
Odpovedať
@barborasan ... babusky dakujem ste zlate ... no ale vcera volali nasi a ze sa podaril teda ten Yasmin .. tak sa vytesujem ... dakujem necakala som taku pomoc ... tak a teraz si dam nejaky tyzden pauzu a potom asi spisem nejaky planovac a podme ho na to ... a este co saty .. staci ak zacnem hladat niekedy v lete ved svadba je az v oktobri .. no a nakolko ja nenosim ani velkost 36,38 tak hadam uz len nieco na seba najdem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak dlho som tu nebola ale jeeej tu som teraz :-D ide nam to velmi dobre, mam uz saty, topanky, zavoj, oblek, jeho topanky, saty pre druzicky...kytice vybavene, dj, fotograf, video..... teraz uz len pockat kym papiere pre farara dojdu na slovesnko, a my ideme o par dni podpisat papiere na matriku.. tak sa velmi vytesujem ze to vsetko uz ide pekne dokopy ;-) dajte vediet ako to vam ide.... xxx
Odpovedať
Profilova fotka
@brandy001 moja ked nenajdes saty v ke alebo v okoli tak chod na ukrajinu, do uzhorodu na trh, tam aj siju ti na mieru a velmi pekne maju, ja mam odtial a nenormalne lacne, ako neplanovala som vela minut na saty ale zase tolko malo som si nemyslela :-) isli sme tam sice na 3 krat a bol to "zazitok" ale nakoniec sa oplatilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@brandy001 v Yasmine budes urcite spokojna - kamaratka tam mala svadbu minuly rok a bola nadsena, nevie ich vynachvalit:)
Odpovedať
Baby a napadla ma este jedna otazka .. chcela by som mozno nejaku koordinatorku , ktora by dozerala na vsetko pocas svadby .. ale som nemusela dozerat na to ja alebo obtazovat tym niekoho z hosti .. neviete na koho sa obratit?
Odpovedať
Profilova fotka
@brandy001 poslala som IP
Odpovedať
Článok sa načítava...
fotografka http://kmitova.weebly.com/
Odpovedať
ahojte nevesticky .. tak nejako nam to tu viazne .. chcem sa opytat alebo nechat si poradit .. kde je dobre kadernictvo v KE .. a hned aj vizas ... dakujem za odpovede :-)
Odpovedať
@martina.hedmegova Ahoj Martina, mame rovnaky datum svadby a len sa chcem opytat, si tiez z Kosic???
Odpovedať
Kocky potrebujem poradit s kadernickou popripade kadernikom.....Svadba je 7.7. 2012 v KOsiciach a ja stale nemam kadernika.....prosim poradte niekoho na koho sa da spolahnut, prosim.....uz vopred pekne dakujem
Odpovedať
@stanka1706 Ahoj , mozem sa opytat, kde budes mat svadbu? Ja ju mam tyzden po Tebe a teraz som uz v plnom prude, len by som sa rada poradila s niekym kto to tiez ma takto blizko....
Odpovedať
@ivka1828 pravda, boli sme so sestrou v Ginke a je tam toho naozaj pozehnane, ci na kupui alebo len vypiosiciat, vela napadov, pekne umele kvety a materialu an dekoraciu hadam som nikde tolko pekneho materialu nevidela......naozaj ak chystate svadbu, tak sa tam oplati zajst pozriet......
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes sa chystáme so segrou do Ginky keďže ste ma tak navnadili :)
Odpovedať
@mimacek ano z Ke
Odpovedať
Profilova fotka
@mimacek ahoj co tak Kadernictvo SIMI na KVP,Cottbuska 24,cena 35+15skuska.Ja si tam necham robit uces a to na odporucanie tu holiek z MS,ale bola som tam osobne sa pozriet co robila ta pani Simona za ucesy a fakt dobre:)))
Odpovedať
Profilova fotka
@mimacek hehe teraz som si vsimla ze som ti uz pisala aj k diskusii na uces co si vytvorila:)
Odpovedať
Profilova fotka
Nemate este vyzdobu na svadbu v mesiaci jul-august? Mame este volne terminy, tak vyuzite nase last-minute ponuky :-) Garantujeme vysoku spokojnost.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty :-) pečiem tortičky marcipánové tak keby ste mali záujem kontaktujte ma ;-) mám aj svoju web stránku.
Odpovedať
ahojte kočky, chcem pripomenúť aby ste nezabudli na kvalitnú a mäkkučkú a tým veľmi pohodlnú svadobnú obuv - najlepšie tanečnú keďže je na tancovanie stvorená, robí sa aj na mieru a na výber je mnoho modelov, farieb, materiálov či podpätkov, stačí si len vybrať a "vyskladať" topánky podľa svojich predstáv...kto bude mať záujem o bližšie info, pošlem do IP
Odpovedať
@monika76 ahoj .. mala by som zaujem .. hladam male torticky na redovy tanec ... posles mi nejaky link?
Odpovedať
@marianna12345 ahoj mam zaujem :-)
Odpovedať
@labanka ahoj .. tak ako dopadla svadba v Yasmine .. bola si spokojna? mam si na nieco dat pozor???
Odpovedať
@brandy001 ahojky, ty na mna myslis? mile :) svadbu sme nakoniec museli prelozit...bude v juli...tak ti potom dam vediet :) ale myslim, ze budes spokojna...svagrina sa mi tam vydavala minuly rok a vsetko bolo ok....
Odpovedať
@labanka dakujem ... daj mi vediet som zvedava ... tak drzim palce .. ja nemam este saty a nic na seba ani na draheho .. ale nerobim z toho vedu .. hadam uz len nieco na seba naaajdem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?