Svadba 2012 v Košiciach. Aké máte skúsenosti s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak vitam kazdeho kto snad prispeje svojimi skusenostami, kedze ja nemam ziadne:) Planujeme svadbu v lete 2012, cize mame kopu casu co si uvedomujem ale vzhladom na okolnosti a tym ze som bola na jednej svadbe za cely moj zivot ked som mala asi 10 rokov a vela si toho nepamatam si myslim ze budem potrebovat vela casu a pomoci hlavne od skusenejsich neviest za ktoru budem velmi vdacna. Tot na zaciatok a dufam ze sa to tu rozbehne a preberieme vsetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) my chystame svadbu 16.6 2012 a este nemame vybavene vobec nic
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Komu sa pacia pierka dlhe vo vysokych vazach? Videli ste?
Odpovedať
Profilova fotka
@fergie1 ahoj a neskusala si penzion Lesanka na Ruzine je tam krasne a dokonca aj pekne ubytovanie a celkom dobre ceny, my sme tam chceli no nas pocet sa tam nezmesti kedze my budeme mat cca 130 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkakasa v Myslave v KE je vraj miestnost pre 150ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
@jessica8 a kde sa chystate ju mat???:) my v ke v ten isty datum:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@misell09 Ahoj, aj my máme svadbu 14.4. 2012.Kde ju budete mať?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa teším na diskusie dievčatá moje zlaté, my máme termín 11.8., takže budeme vo veľmi intenzívnom kontakte dúfam:-)
Odpovedať
@pivonia14 ahojky, kostol v Rozhanovciach a hostina v spolocenskom pavilone, este nevieme kam sa pojdeme fotit, kedze kto vie, ake bude pocasie v aprili a ci budu stromy zelene :) a kde mate svadbu vy ? mate vsetko vybavene ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@misell09 Ved to, to mame dilemu aj my, ja by som chcela na nejakej lúke fotky...to by mohli byť už aj púpavy rozkvitnuté. Svadbu máme v kalvinskom kostole a hostinu v Hotely City. Vybavené máme takmer všetko, teda tie dôležité veci. Akurát mám ešte dilemu zo šatami, idem v pondelok jedny skúšať. A vy? Mate vsetko vybavené?
Odpovedať
:) dufam v to, ze ked zima bola a je taka leda bolo, tak aj jar by mohla prist skor :) Satky uz mam od oktobra, padli mi do oka a viac som ine ani neriesila, pobehala som asi 10 salonov, dokonca som bola v Presove, ale najkrajsie maju v princess, a Angelo - Presov, .... ...... a skor nam chybaju drobnosti, teda obrucky nemame, to je vazne, ....ale uz potom len oblek, oznamenia, a malickosti :)
Odpovedať
...ja nemám ešte ani šaty, nieto ešte obrúčky a svadba je 30.6.
Odpovedať
Profilova fotka
@stanka1706 hehe nerob si z toho nic:) my s priatelom tiez nemame vela ale uz nejake napady a prestavy kam a co kde kupit mame:) ved ked si das svadobny planovac tak tam tiez nepisu ze by si mala mat saty:) alebo obrucky:) no treba mozno uz vediet kam sa po nich popozerat a kde zajst... kde mate svadbu?my v Ke...miesto uz zvazujeme...
Odpovedať
Profilova fotka
@rennattka ahoj kde mate rezerovannu salu ak smiem vediet?my budeme mat okolo 50hosti.Staci nam nieco pekne a prijemne za rozumnu cenu,mozu byt aj okruhle stoli alebo velky parket:) uz som ti raz pisala ale si mi neodpisala,ak budes mat chvilku mozes mi napissat?Diky:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) Ozyvam sa az teraz, ale asi som to "vyhrala" :D Svadba je 11.2.2012, a zatial je vsetko len v polosurovom stave :D kaplnka sv. Michala je zajednana, hostina bude v GES-KU, este mame isteho DJ-a. ktoreho zaplatila krstna :D fotograf je zajednany, taky mlady chalanisko z Michaloviec, potom Vam dam referencie :) kameru mi pride robit spoluziacka z VS...kedze teraz studuje kameru na VS, verim, ze aj ked svadby nerobila, zle to nebude... za vlastnym knazom sa mame este len dostavit do Presova, obrucky su zatial len polovyrobene, saty mi vyfukla nejaka slecna den predtym, ako som si ich sla zarezervovat, takze nemam ani tie ;-( pozvanky sme rozposlali pred par dnami :D na kolacoch sa hadam dohodneme dnes vecer, poniektori ludia este stale nevieme, ci pridu, inac ratame tak s 80 ludmi...este co sa mna ako nevesty tyka, mam zajednane gelove nechtiky, co som doteraz nikdy nemala na ruke :D zajtra hadam vybavim mejkap a vlasy, konecne menu..ufff...zabudla som na nieco? urcite na milion veci... Nech zije ADRENALIIIIIN! :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gashtanka: polosurovy stav je lepsi ako surovy. ale mne to pride, ze vyborne pripravena. Drzim palce nech sa vsekto stihne. My mame svadbu 22.9. a mam len Kapelu a fotografa. no idem na to tak z opacneho konca :) ale zijem v BA a tazko sa mi dohaduje napr. miestnost ked som ju nevidela. a rodicov nechcem velm posielat riesit tieto veci lebo maju uplne iny vkus ako ja. Neviete mi poradit nejake pekne a cenovo pristupne miesto v KE a aby sa tam mozno dalo aj ubytovat tak 50 ludi. Nasi zatial chcu aby to bolo u nas v Kulturaku a s tym sa mi tazko zmieruje, lebo tam bude brutal roboty aby to vyzera pekne. Ale pre sitotu neviete niekto o nejake dobrej cateringovej firme a o niekom kto prenajima taku latkovu vyzdobu na strop? dakuje a drzim palce vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
@gashtanka ahoj, tak to sa ti uz pekne krati ;-) Pripravy zvladas este lepsie nez som ich zvladala ja a to som vedela o svadbe pol roka dopredu, a este tyzden predym sme nemali ani obrucky :-D :-D :-D Co sa tyka svadobnych siat, ked ti mozem poradit, minuly tyzden som bola na Hlavnej v Kosiciach v salone Ivetta, vybrat si spolocenske saty na ples a musim povedat, ze tam mali nadherny vyber svadobnych siat za naozaj super ceny ;-) Skoda, ze nebol taky vyber, ked som sla vydavat ja ;-) Asi presvedcim manzela, nech si ma vezme este raz :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vobec nie som vyborne pripravena :D Mne to skor pride tragikomicke :) Povodne sme mali mat svadbu v novembri, ale prelozili sme to, lebo vraj "budeme mat viac casu na pripravy" :) Ale mali sme take burlive obdobie, ja som z materskej presla do jednej prace, potom do druhej prace, on pracuje do siestej vecera, ja momentalne na tri smeny, stihat to s dvojrocnym dietatom tiez nie je sranda...takze my uz ani nechceme velmi vydumovat nad nejakymi detailami, hlavne nech je dost jedla a pitia a ruzove lupene, ktore by moja dcerka rozhadzovala v kostole, asi budu musiet pockat na scadbu v dalsom zivote :) Ked uz ste tu, nemate tipy na kadernictvo a vizaz pod jednou strechou? Pripadne nejaku milu profi slecnu, co by ma prisla nalicit domov? :D A naco su mi pierka? A preco sa musim pocas hostiny prezliekat? Ja chcem byt nevesta co najdlhsie, dat zo seba biele saty dole, ked ich mam na sebe len raz, mi pride ako hriech...zvyky-nezvyky! :) Drzte palce zajtra v GE-ku, nech nam nevyrataju zavratnu sumu, z ktorej ma tam rovno slahne na zem :))))
Odpovedať
Profilova fotka
Update: cenova kalkulacia vyratana, saty zajednane, topanky kupene, oblek, kosela, vesta kupene, kolace zajednane :D Kadernicka tiez :) Saty su uzasne! :D
Odpovedať
Profilova fotka
my máme svadbu 15.9. a máme zatiaľ iba kostol a sálu....poraďte nejakú dobrú skupinu - ktorá hrá ľudovky aj moderné - tie vychytené skupiny sú už obsadené.
Odpovedať
Profilova fotka
@caitlin1 predpoklaam, ze si si pozrela tento chat od zaciatku lebo tu baby spominali nejake kapely (Family a tak). My budeme mat Bratov Jedrichovcov, su to folkloristi - pridu v kroji, huslicky a tak na cca 2 hodky a predtym a potom nam budu robit DJov. Ako folkloristu su vraj skveli a DJov uvidim, ale maju super cenu a mam na nic dobru referenciu.
Odpovedať
Profilova fotka
Neviete mi nahodou dat nejake referencie na restauraciu Rubikon?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivet01 skus si pozriet a precitat tieto temy,mozno tam nieco najdes,pisali tam aj baby ktore mali v tej rest.svadby alebo co budu mat,treba aj im napisat mozno ti poradia ale myslim ze ked zalistujes dopredu v tejto teme tak tu bude nieco.Jedine co viem ze prevadzkarka al.majitelka nieje celkom prijemna a je to trosku drahsie oproti Tobi a zalohu-nevratnu za miestnost pytaju 200e. Tu su temy:Ja viem Kto mal svadbu v Tobi v Košiciach,Poraďte dobrý podnik na svadobnú hostinu v Košiciach,Svadba v Reštaurácii Cassovia v Košiciach? Poraďte,Hľadám pekné miesto na svadbu v okolí Košíc.
Odpovedať
odporucam penzion Chrysso
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?