Sú tu mladé nevesty narodené v roku 1990 a vyššie?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, najdu sa tu aj takto "mlade" nevesticky alebo buduce nevesty?:-)
Odpovedať
:) este nemame, studujem na vysokej, tak sme sa dohodli ze deti pridu az ked dostudujem, prave preto ze to vsetko zmenia a bolo by to narocne :) dakujeme a ja drzim palce aby svadba dopadla nad ocakavania dobre :)
Odpovedať
ja som december ´89 a svadbu mam 25.8.2012
Odpovedať
Profilova fotka
@eluska291090 dakujem pekne este raz za podporu :D dufam ze budem mat na nich dost sil :D a tebe prajem tiez vela sil :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som 91 zatial som čerstvo zasnúbená a svadba je ešte nedohladne :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ja som februar 1993 a svadbu planujeme august 2013 :-) , sme spolu skoro 4 roky ale stretame sa s takych reakciami okolia nie prilis povzbudivymi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ´90 a svadba je v auguste :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som 90 A SVADBA BUDE 13. :-D :-D 9.2014
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som ročník 90 a svadba bude 20.04.2013...
Odpovedať
Profilova fotka
@15monca15 veru je to občas ťažké s tým našim okolím :) keď sme sa pred rokom zasnúbili (teraz mám 20), jeho kamaráti sa zhodli na tom, že si ma chce poistiť, lebo idem študovať do iného mesta :D ale netráp sa tým, veď vy viete najlepšie, čo je pre vás najlepšie :) my by sme tiež už radi boli svoji, ja by som sa nebránila ani netradičnej študenstkej svadby a následného amnželského života, ale ten môj na to ide s rozumom a vyhlásil, že až keď doštuduje, aby ma potom mal ako živiť :D. takže svadba bude až v júni 2014 :)
Odpovedať
Ja mam tiez 20, teda uz 21 o mesiac, som na vyske a svadbu chceme buduci rok. Teda ten moj by sa zenil aj teraz, lenze nie su financie. a tiez niektori v okoli maju blbe poznamky ze taky mladi a tak... Ale vobec si to uz nevsimam, lubime sa , rozumieme si a nasi rodicia s tym nemaju problem. Jedine moj otec chce aby som dostudovala VS. Inak to uz prijali a pomozu nam so svadbou aj s byvanim. :-)
Odpovedať
ja som 90-ka...a rovno o 4 dni mam narodky...4 mesiace svadbu..:))
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som 90 tka a svadba bude 11.5.2013
Odpovedať
Článok sa načítava...
@barumienka veru, niekedy to je až moc ťažké :( najhoršie to bude ked im už povieme presný dátum a než sa s tým zmieria, ja mám 20 a pracujeme obaja takže s peniazmi až taký problém nie je, samozrejme musíme brať veľký úver na bývanie ale zvládať sa to bude dať, veď sme si to museli všetko velmi dobre premyslieť, len oni majú zasa poznámky že sa zadĺžime a pod.nevedia pochopiť že aj za 10 rokov bude situácia rovnaká ked nie aj horšia....neviem pochopiť prečo nemôžu byť ako iní rodiačia ktorí sa potešia a pomáhajú so všetkým...
Odpovedať
ja som tiež 90 a už na apríl budú štyri roky čo som vydatá, mám dve krásne deti,staviame domček a sme šťastná rodinka. Mala som čerstvých 19 keď som sa vydávala, bola som tehotná a tiež každý zazeral, ešte som študovala a maturovala s veľkým bruškom.Bolo to neplánovane, ale nebanujem ani sekundu a nemenila by som, takže nebojte sa okolia, to je asi všade tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som 1991 a svadba bude 24.8.2013 presne na 9. výročie :-)
Odpovedať
október 1991 :-) svadba 13.7.2013 :-)
Odpovedať
ja som 1993 :D a svadba bude v juli :-)
Odpovedať
@martinka_p konečne tu vidím nejakú 93 :-)
Odpovedať
15monca151 kedy mas svadbu ?:P
Odpovedať
@martinka_p 10.8.2013 :-) ty budeš skorej :D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som 90 rocnik a svadba bude 5.10.2013 :-) podla mna vobec nie som mlada na svadbu, ved budem mat 23 rokov. To iba v dnesnej dobe sa kazdy cuduje lebo dnes sa vydavaju same 30-ky a vyssie;-S niekto skor a niek to neskor najde zivotnu lasku;-)
Odpovedať
@12345petra úplne s tebou súhlasím, teraz to je len o takých otázkach ,,musíte?" nikto nevie pochopiť že aj mladí ludia sa chcú brat z lásky a nie len preto že ,,musia". Dokonca ani moji rodičia nevedia prekúsnuť to že sa chcem vydávať ako 20ročná :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No ja tajych rodicov nechapem;-S namiesto toho aby sa tesili sa cuduju! A ste spolu uz dlho? Maju ho radi?
Odpovedať
@12345petra sme spolu skoro 4 roky, vychádzajú si s ním bez problémov, lenže naše vzťahy v rodine nie sú najlepšie, chýba komunikácia a hlavný problém je v otcovi, on je veľmi prísny a dost vecí nám zakazoval....veľmi ma to mrzí, že to takto berú, dnes sme im oznámili dátum, no vyzeralo to že mama to prijala celkom slušne, otec sa otočil na pate a išel do izby, ani sa nepozrel čo mu drahý kúpil....normálne mám chuť urobiť svadbu len my dvaja a svedkovia, ale potom by mi zasa celý život vyčítali, že ich prvorodená urobila všetko bez nich....je to ťažké :-( vaši to ako prijali?
Odpovedať
Profilova fotka
Mi sme trochu inac, lebo mí uz dva roky byvame vo svojom vlastnom 3 izbovom byte, mame obidvaja pracu a aj 2 auta, a vsetko sme dosiahli sami dvaja so snubencom:) takze nasi sa strasne tesia;-) a aj svadbu okrem alkoholu a jedla platime vsetko mi sami! Ale aj od nas sa kazdy pyta, ci cakam babo;-S a to sa mi nepaci, lebo nie je to nikde napisane ze sa musim vydavat iba tehotna. Vsak naco stresovat zbytocne aj babo so svadbou? No nie?
Odpovedať
Ahoj, pripájam sa aj ja som narodená 1990. Svadbu máme 28.9.2013, to budeme spolu 9 rokov,takže u nás to bolo prijaté v pohode,dokonca sa ani nikto nepýtal či "musíme" :D
Odpovedať
ahoj som 90tka, svadba bude v máji tento rok
Odpovedať
Profilova fotka
Misulka22 ty budes mat tyzden predomnou;-) ako sa pripravujes, co vsetko mas uz vybavene?
Odpovedať
Máme reštauráciu a šaty .DJ aj fotografa nám robia kamoši. A inak nič také nevybavujem,príde mi to skoro,či? :)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja si myslím, že je najdôležitejšie mať halu + hudbu + fotografa+ kameramana. Mi to už máme všetko zladené a už sme aj kostol vybavili :-) takže už iba čakať a za par mesiacov začneme vybavovať šaty + obrúčky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?