Sú tu mladé nevesty narodené v roku 1990 a vyššie?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, najdu sa tu aj takto "mlade" nevesticky alebo buduce nevesty?:-)
Odpovedať
@diuska1003 super :) pozeram ze si aj z okolia Namestova ako ja :) tesis sa uz? :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby so svagrinou mam aj ja problemy :( ako teraz je to uz celkom v pohode lebo som s nou ukoncila komunikaciu ale je to hrozne...ona sa ide vydavat 1.6.2013 a my chceme 21.9.2013...ale jeho mama nam jasne naznacuje ze nechcela by 2 svadby v jeden tok (aj dnes mi to pripomenula)...ako je to pre mna uz dost deprimujuce a som z toho na nervy ale ja nepovolim ...na buduci rok koncim skolu a nemienim to odkladat :( mate niekto podobny problem?
Odpovedať
Profilova fotka
@bekiinka ano som z okolia NO :-) tesim sa velmi a co ty??
Odpovedať
@bekiinka ja už s nimi neriešim nič,robim si všetko po svojom
Odpovedať
@paloma20 ved aj ja ale vsetko co poviem chcu inak :D ale tak smola :)
Odpovedať
@diuska1003 aj ja sa uz tesim :)
Odpovedať
@bekiinka ja som jej povedala že keĎ sa chce do niečoho starať tak len do seba,a že si mohla riadiť svoju svadbu a nie moju.a boli sme dorozprávane.
Odpovedať
No vidím, že nie som jediná, ktorá mala problém s tým, že sa jej iní starali do svadby :o) A tiež som 91 a vydávala som sa tento rok v júni. Prežili sme to v šťastí a zdraví, ale svadba nič nevyrieši baby, bohužiaľ...keď má niekto s vami problém pred ňou, bude mať aj po nej, a keď si myslí, že vie vždy všetko lepšie ako vy, aj keď má úplne iný vkus, bude vám vždy do všetkého kecať, kým si to s ním nevyjasníte...ja mám na to priveľkú úctu a rešpekt, a tiež strach o vzťahy. Takže ešte existuje zaťať zuby, mlčať, vypočuť si, prikyvovať a urobiť si po svojom. Ale kritika na všetko, čo sa vám páči a čo si vyberiete vám vždy bude odoberať chuť, nadšenie, pokiaľ sa neobrníte :o( A čo sa týka svadby a môjho veku, tiež sa veľa ľudí pýta prečo taká mladá, dokonca sme si dovolili byť na ich vkus spolu aj krátko, takže ešte otázky prečo tak skoro, a ešte pred tým všetkým je otázka, či som tehotná alebo máme dieťa :oD Takže fasa - ja sa už na to rozčuľujem, že či je na to nejaká tabuľka, podľa ktorej je správne sa brať po nejakom čase, v nejakom veku, alebo či už ľudia naozaj neveria, že sa niekto berie proste preto, že toho druhého miluje.
Odpovedať
Profilova fotka
@fleur1301 presne tak aj u nas ludia konspirovali stale ci som tehotna alebo co :D my chceme spolu zit a byt zobrati to je celeeee lebo sa mame radi :) a vobec ma nezaujimaju reci typu mate cas.. my si mozme zivot uzoivat aj po svadbe spolocne ako doteraz takze ja sa nicohonbojim :)
Odpovedať
@fleur1301 no ja som tiez ten typ, že si vypočujem ale to je asi tak všetko :) aj keď to niekedy človeku ubera až na energii :( ..a k tomu veku to je to iste, v dedine sa hned zacalo hovorit ze som tehotna, potom ze asi nie ked chystam svadbu rok do predu :D
Odpovedať
@paloma20 no len ja som ten typ co len pocuva ale nic nepovie, ale spravi si podla seba :D
Odpovedať
Profilova fotka
@bekiinka a uz mate vsetko pripravene a povybavovane??
Odpovedať
Článok sa načítava...
@diuska1003 no chybaju mi uz len veci typu pierka, menovky a tak, ale inak uz mame dufam vsetko :) a vy? aj tak mam strach ze na nieco som zabudla.. saty mas odkial ak mozem vediet :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja tiez este nemam tie pierka a menovky..no a este aj topanky si musim ist kupit a to by malo byt asi tak vsetko...aj ja mam strach :-D...noo saty mam z BB a ty??
Odpovedať
Profilova fotka
@bekiinka tak ja tiez este nemam tie pierka a menovky..no a este aj topanky si musim ist kupit a to by malo byt asi tak vsetko...aj ja mam strach :-D...noo saty mam z BB a ty??
Odpovedať
@bekiinka no, pre mňa predstava toho, že niekto má na prípravu svadby rok, je luxus :oD My sme mali zásnuby na vianoce a brali sme sa 9.6, takže necelý polrok...nestresujte baby, rok je viac než dooooosť :o) Nehovorím, že to bolo vždy ľahké, ale aj pol roka je dosť času, keď je človek šikovný, zdobila som si sálu sama, menovky na výslužky som si robila sama, venček na dvere som si robila sama, krabicu na peňažné dary a priania som si robila sama...a vyhrajkala som sa s tým a baavilo ma to. Keby som mala viac času, tak si budem viac vecí robiť sama. Ale musí to byť zábava, nie povinnosť. Na každú maličkosť, ktorú si spravíte samy, budete rady spomínať. To nie je ono, len objednať a kúpiť :o) Ak ste trochu šikovné, zoberte kamošku a zabavte sa pri tvorení. Tie veci budú mať pre vás oveľa väčšiu cenu.
Odpovedať
ja mam z DK ale bola som aj v BB skusat, uz som mala vybrate a potom ma sestra presvedcila ist sa pozriet este do kubina a nakoniec tam :)..ja mam take topanky ze neviem ako v nich budem chodit :D ale uz sa pomaly ucim :)
Odpovedať
@fleur1301 no aj ja si myslim ze rok je viac nez dost ale ten strach tam vzdy je, aj ked ja som zacala take poriadne pripravy az v januari, inak ked spominas tu vyzdobu tak s tou ma hned zrusili, ze si ju mam dat spravit :D no uz je to jedno.. tesim sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bekiinka ja som najprv pochodila cele NO a nepacili sa mi ziadne :-D ...a nakoniec som isla do BB a vybrala som si prve co sa mi pacili..dokonca som ich predtym videla aj na nete :-) len dufam ze ked pojdem na poslednu skusku tak sa do nich zapnem :-|.. mas vysoky podpatok???ja chcem na malinkom pretoze vo vysokych moc neviem chodit a dlho by som v nich nevydrzala :-D
Odpovedať
@diuska1003 ja som v NO ani nebola :D zdalo sa mi to zbytocne.. no mne ich budu este upravovat tak dufam ze budem spokojna :) inak ja som ich tiez vela kuklaa na nete, ale to je uplne ine ked si ich potom oblecies :D no mam dost vysoky opätok cca 9 cm, ja akoze rada celkom chodim vo vysokych ale je to dost aj na mna :D ale balerinky to istia :) chcela som vyssie, lebo maj priatel je vysoky dost odo mna tak preto :)
Odpovedať
Profilova fotka
ale aspon som obkukala ake saty su v NO..ale musim povedat ze nic moc teda aspon podla mna :-D tie co som kukala na nete boli pekne a ked som ich skusila tak sa mi uz nepacili :-D noo a este na balerinky nesmiem zabudnut..dobre ze si ich spomenula :-D ..a inak odkial presnejsie si?? ;-)
Odpovedať
@bekiinka ja som tiež bola ticho,veľmi dlho som sa snažila ignorovať ju.ale neda sa to stale počuvať,tak som jej povedala svoj nazor.ja sa do nej tiež nestaram.
Odpovedať
@diuska1003 ja viem ked som bola so sestrou tri roky dozadu pozerat saty v No, ze nas nic neoslovilo :) a som z Klina a ty?
Odpovedať
@paloma20 no jj najlepsie je to tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
aaa babyyy co uz mateee svadbu naplanovanu aj terminy 2012 aj 2013 mate uz aj byvanie vyriesenee ???
Odpovedať
@denka7483 my spolu byvame uz asi rok, a byvame u mna, kedze byvam uz iba s otcom...
Odpovedať
Profilova fotka
hej jasne chapenm takze po svadbe ostavate tiez byvat tam hej ? mas pravdu bola by asi blbost ist inde ked ste len s tatom a pokial si snim dorbe rozumiete :)
Odpovedať
My byvanie riesime.docasne budeme u nas,a pojdeme asi na byt
Odpovedať
@denka7483 no vies ja mam trosku zlozitu situaciu mama je v zahranici, otec alkoholik doma ale my este studujeme tak byvame spolu na private sme na rovnakej skole,a cez vikendy doma a potom uvidime ked priatel tento rok skonci skolu...zas mi je luto nechat rodicovsky dom len tak, ale zas s otcom je to tazke :( uvidime neskor a do priatela ist nechcem uz som pisala ze so svokrou sme si nie moc blizke :/
Odpovedať
baby a byvali ste spolu s buducimi, prip. sucasnymi manzelni aj pred svadbou??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?