Sú tu mladé nevesty narodené v roku 1990 a vyššie?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, najdu sa tu aj takto "mlade" nevesticky alebo buduce nevesty?:-)
Odpovedať
1
4
5
My kameramana nechceme,takže o starosť menej :) A obrad by sme mali mať priamo s reštaurácii na terase.Ešte keby sa dalo rezervovať pekné počasie...
Odpovedať
@12345petra tak to sa máte :) ja len dúfam, že to čoskoro predýchajú, takisto obaja pracujeme, lenže na byt si musíme brať úver, nechceme bývať s rodičmi ani mojími a ani jeho. Chceme mať to svoje súkromie :)
Odpovedať
Profilova fotka
určite to čoskoro predýchajú ;-) držím ti palce aby sa Vám všetko podarilo tak ako plánujete :-) veru už ani ja by som nevedela bývať ani u svokrovcov a ani u rodičov. Vlastný domov je vlastný domov, nedá sa to z ničím porovnať 8-)
Odpovedať
@12345petra hm tak skoro to asi nebude :-( vraj na nich vobec nemyslim kam daju maleho brata, ze nemaju peniaze, tak otec prehlasil ze na ziadnu svadbu nejde , ked mi ju nema urobit poriadnu...nevie pochopit ze ju chceme financovat sami, leno vieme aka je ich financna situacia, dalej ze zasnuby neboli take ako mali, lebo sme za nimi prisli drahy kupil kyticu a flasu a oznamili sme im ze sa chceme brat a povedali sme termin ....nechceli sme z toho robit velky vec zasnubeni sme skoro rok, tak naco robit velke halo okolo toho....ja som uz na prasky z toho :-( vraj myslime len na priatelovych rodicov ktori by neprezili ak by sme spolu byvali bez svadby, ze im mame povedat ze je ina doba... ale nikoho potom nezaujima ze nas farar nezosobasi (je strasne prisny) ....ja uz fakt neviem :-( je mi do placu.....
Odpovedať
Profilova fotka
@15monca151 ahoj ako sa máš? Vaša už skončili s hysteriou?
Odpovedať
@12345petra ahoj :) no vyzerá to tak, že sa začínajú s tým zmierovať :) aspoň mama, už mi bola zistiť ceny v sále za jedlo a výzdobu, tak sa pomaličky už teším :) len s otcom je to ťahšie, ale vraj povedal jeho kamoške že bude piesť na svadbu, len pred nami sa nejako neprejavuje, ale dúfam, že to časom príde :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ja som sa narodila v roku 1994 a tento rok v júly máme svadbu :)
Odpovedať
Moj snubenec je rocnik 1990 :)) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ročník 1991 :-) a tento rok v septembry sa berieme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som 1993 a svadba tento jún :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sestra je 1990 a uz 2roky vydata
Odpovedať
samozrejme, 1990 :) a svadbu budem mat tyzden pred narodeninami :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja som tiez, 1992, v juni sa berieme :) len tak, lebo sa mame radi :)
Odpovedať
Profilova fotka
13.3.1994 :-)
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?