Manželky vojakov z povolania. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, keď tu už mame manželky pilotov tak čo tak vojakov z povolania? Ste tu najeké?
Odpovedať
@nimika bodaj by som nebola vytešená, keď mali aj väčšie číslo, aspon som si nemusela vyberať nové šaty :-D včera som mala s kamoškami rozlúčku so slobodou, zobrali ma na bowling :-D v živote som to nehrala, skoro som im dráhu rozbila, ale ku koncu mi to už išlo 8-) včera bol super deň, čo sa o dnešnom asi povedať nedá. mám ísť ku kaderníčke, ktorá býva nedaleko. samozrejme, nemáme vodu ( a asi aj ona nemá vodu), stala sa nejaká porucha, takže kým to opravia...dnes skúška spoločenských šiat, kozmetička...normálne si to všetko užívam :-D aj ked neni voda... :-D
Odpovedať
ešte som chcela dodať, že nie ja som tlstá, ale to šaty sú malé, majú blbý strih, preto som si radšej vybrala väčšie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja tak tak len si to pekne uzivaj,vlasky,plet,saticky... @nimika nemas zaco...dakujem za ip... teraz som vstala po nocnej a ideme s mm pracovat na dome pomaly ale isto,vacsinu veci si chceme porobit sami mm je sikovny,sami menime okna,malujeme strechu a tak... ja viem,ze som sa odmlcala,ale ozaj nebolo casu nazvys,lebo tie tri smeny ach jooooooo...dokonca som musela prerusit aj kurz angliny,lebo nam velmi nevychadza a okrem toho prvorade je babo,tak uvidime,mozno fakt sa mu zapaci a pride do noveho domceka...
Odpovedať
;-) tak sa pridávam k vám.. aj keď manželkou budem až od mája 2012 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj @nikayla to rychlo zbehne uvidis... ;-) co vsetko uz mas vybavene a nakupene?
Odpovedať
Ďakujem @kavaapalma no zatiaľ máme kostol, sálu, hudbu, fotografa a šaty... ostatné je v štádiu riešenia... :-) horšie na veci je, že už pol roka po svadbe budem sama :( drahý ide slúžiť vlasti za hranice
Odpovedať
Profilova fotka
@nikayla to nic ja to uz mam za sebou moj bol tiez pol roka prec,tu je nas takych viac... celkom dobre to uz mas prakticky zaklad je hotovy,este tie ostatne drobnosti my sme svadbu vybavovali len pol roka dopredu...aj tak by som vela veci pomenila ale nevadi...dolezitejsi je zivot po svadbe...
Odpovedať
@kavaapalma ja viem, nejako to vydržím, čo iné mi ostáva |-| a na ten život po tom, sa náramne teším, juchuuu... 8-) aj keď už skoro rok bývame sami v spoločnom byte, ale po svadbe už len ten pocit, že sme svoji, bude niečo nové ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikayla tak to mas dobre my sme tri roky cakali po svadbe,kym sme si kupili vlastny domcek no este taky rok potrva kym si ho komplet prerobime podla vlastnych predstav,inak byvame u mojich rodicov s mojimi dvoma bratmi,esteze mame big house... :-D
Odpovedať
@nikayla ahoj, vitaj medzi nami ;-) uvidíš, že ani sa nenazdáš a zrazu tu bude máj a váš svadobný deň. my chystáme svadbu už rok. vtedy som si hovorila, že to je ešte daleko, ale ono to prešlo asi raketovou rýchlosťou alebo ja neviem ako, a zrazu o 2 dni už máme svadbu...a byť pol roka po svadbe sama? to je dlhá doba :-D ja budem sama už 3 dni po svadbe !!!! :-D :-D ale beriem to športovo :-D manžel bude chodievať na týždnovky...aspon že nebude preč vkuse 3 mesiace, ale sú tam tie týždnovky...tak aspon volačo inak prípravy v plnom prúde, vysoké stresy ešte v plnšom prúde a neuveritelne sa teším, kedy už bude po svadbe, lebo celý ten zhon mi už ide na nervy. nechty už mám urobené. mohlo to byť aj lepšie, ale lepšie ako nič. dnes sme ešte boli kúpiť nealko, zajtra pre šaty,...no je toho dosť
Odpovedať
@vcielkamaja presne aj ja si hovorím, že to je ešte ďaleko... ale zásnuby sme mali v máji, vtedy som si hovorila, že ešte rok - času dosť.. no a zrazu je to už len 9 mesiacov a už treba zajednávať, lebo termíny na máj sa veľmi rýchlo plnia... Tak držím palce, určite to všetko dobre dopadne a váš veľký deň bude krásny a bude stáť za to 8-) ja neviem, ja by som takto 3 dni pred svadbou už chodila v šatách aj spávať ;-)
Odpovedať
@nikayla najprv by som šaty musela mať doma :-D až zajtra idem pre ne. uvidíš sama, že to velmi rýchlo zbehne x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@vcielkamaja tak uz si pani ;-) srdecne vam gratulujeme ;-) verim,ze vsetko cely tvoj velky den dopadol ako si ocakavala...potom napis co a ako a som samozrejme zvedava na fotecky... este raz velka gratulacia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja Uz som tu davno nebola, ale aj ja gratulujem a som zvedava na tvoje dojmy zo svadby..
Odpovedať
ďakujeme Vám kočky ;) ten deň strašne rýchlo ubehol, bol prenádherný...ale raz stačilo začali sme už v piatok večer, kedy sa u nás nosia svadobné dary. sobota začala pre mňa úplne v pohode. ráno kaderníčka, ktorá mi doslova že vykúzlila na hlave super účes (keď to teda porovnám v tým, ako som v sobotu ráno vstala ). potom prišla kozmetička, ktorá ma namalovala tak, že som nespoznala samu seba. Potom ma mama s tetou obliekli a už som len čakala na ženícha. Skoro som sa rozplakala, ked som ho zbadala Všetko vychádzalo, nikde sme nemeškali. kytica bola prenádherná, až ma to samu prekvapilo. Absolútne som netušila, aká bude, všetko som to nechala na pani, ktorá ná aj sálu aj auto zdobila. Potom nasledovalo fotenie. Boli sme sa fotiť na starej železničnej stanici V piatok večer mi volala fotografka, že miesto, kam sme sa mali ísť pôvodne fotiť, je v sobotu zavreté. Tak som rezignovala a povedala som jej, že mi je už úplne jedno, kam pôjdeme....tak som moc zvedavá na fotky. Mali by byť už budúci týždeň... Odobierka dopadla výborne, mali sme velmi šikovného starejšieho. Na sobáši sme rozplakali polku hostí, len my dvaja sme sa usmievali Sama som bola prekvapená, že som to všetko v klude zvládala s úsmevom na perách. No a hostina....to bola divočina Ubehla velmi rýchlo, ale každý si pochvaloval, že na takej dynamickej svadbe, kde sa stále niečo dialo, ešte nebol...Prvý tanec sme si zvolili sladák AYA - Modré z neba. Aj pri tom sme rozplakali zopár ludí No proste to bolo niečo úžasné. najviac prekvapil môj manžel, aj samotného DJ-a, lebo nikto nečakal, ako sa Michal bude zabávať. Normálne sa stal z neho parketový lev. keby ste videli tie naše tanečky, odpadli by ste Po polnoci to už išlo velmi rýchlo. Ženy tancovali už bosé, dokonca aj ja... Celé tie prípravy stáli za to
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja som taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak velmi zvedava na foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja @nimika @epelino @nykaila halo koceny kde ste....................................................
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja Supeeeeeeeeeeeer som rada, ze vam to tak vyslo.. tak pridaj potom foto:-) to ta prava hovori, ktora tu nema album, ze? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kavaapalma ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.. trochu som sa pozabudla a ked tu nemam ziadnu spravu, tak do for ani nechodim.. ako sa mavas?
Odpovedať
Profilova fotka
@kavaapalma ja občas prídem, prečítam, čo a ako... momentálne na internet veľmi nechodím.... ale strašná vec sa nám stala - manželovi v marci reálne hrozí Afganistan, bud. týždeň ide na lek. prehliadku a o dva týždne na prvý výcvik :-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika @epelino no mna caka nemocka musim ist na prefuk vajecnikov,coz nie som velmi nadsena... v poslednej dobe som nejaka divna,akoby som to ani nebola ja...asi len take blbe obdobie... ja som hlavne na konovi v uzatvorenej teme tam kde dosla aj @trdielko149 , keby nahodou ste mali zaujem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika a to sa neda odmietnut???? moj je teraz v tom prepacte za vyraz posranom Nemecku v Hohenfels wrr tak si tu same "bačujeme" a je mi tak smutno ... inak malinko sem chodim ako vravi aj @kavaapalma som v sukromnom fore ... kludne napiste ak si tam chcete radsej pisat :-) inak @kavaapalma mne doki povedal ze by bolo lepsie pre moje zdravie ist na ten zakrok co aj ty ides prefuk vajecnikov ale ja nemam šajnu co to je ako sa to robi tak ked budes mat "po" tak mi potom prosim ta napis co a ako ja nemocnice z duse neznasam ..ze kto ich ma rad vsak? inak som bola vcera vecer na pohotovosti drobca som strcila susede a sla som na taxiku mam svoje dni a kedze mam s tym problemy z chodim skrcena a zhrbena od bolesti kazdy prvy/druhy den mesiacikov musim ist na injekciu tak som musela a uz je dobre ani necitim ze sa nieco deje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika i ked sprava nie je urcena pre mna, neda mi to nereagovat, chuda, ak ti naozaj odide. ja stale trpnem, kedy s tym pride moj muz. uz mal ist do Afganistanu a bol aj na vycviku na vychode a potom zrusili to jeho miesto a tak isto aj do Bosny a nakoniec nesiel. tam nic nie je iste, ale bojim sa, ze to pride.. aj tak vas obdivujem kocky, ze totak dobre zvladate, ked mate muzov na misii. moj je prec na 3 dni na sluzobke a uz skriabem steny.. maly mi robi spolocnost, ale kedze ma 8 mesiacov, este toho vela nenarozprava:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kavaapalma budeme ti drzat palce a kedy mas ist? a aka je ta uzatvorena tema?
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 manžel to skúšal, ale zatiaľ to vyzerá tak, že s tým nič neurobíme .... @epelino dva dni som si poplakala, momentálne už asi nevládzem, takže to vôbec neriešim, teraz ho mám celý týždeň kvôli tomu doma, tak sa teším aspoň z toho.... ach baby, keby ste vedeli všetko, ale nechcem to tu zverejňovať.... @kavaapalma @trdielko149 je mi ľúto, že máte takéto problémy, dúfam, že sa to čoskoro vyrieši.... a čoho sa týka tá téma na koníkovi?
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika tam si piseme len my baby manzelky vojakov a vselicom o zivote,o skusenostiach teraz ked mame muzikov prec je to super povzbudenie citat ze som v tom neni sama ... :-) dufam ze sa vam to nejako vyriesi vo vas prospech ten Afganistan je to strasne blbe ze sa to jednoducho neda odmietnut ... dufam ze my sa do takejto patovej situacie nedostaneme ... a prave preto ze tu sa uplne vsetko neda zverejnit je sukromna tema kde clovek citi sukromie ...
Odpovedať
ahojte kočky, aká je tá téma na koňovi a komu mám napísať, aby som sa tam dostala? určite sú súkromné témy lepšie ako verejné....nechodím často na net, vlastne od svadby, odkedy som sa presťahovala. manžel mi zobral net, nosí na kurz aj notebook, a na nete som, len keď som u našich. ako tak čítam, nastali ťažké časy... :-S @kavaapalma držím palce, aby to všetko dobre dopadlo ;-) @trdielko149 do Nemecka mal ísť aj môj manžel, ale radšej ho poslali na kurz do Martina ...a tak chodí na týždňovky už od svadby... @nimika moja zlaté, vám sa to čo prihodilo? Afganistan? a teraz? nechcem byť zlý prorok, ale asi to budete mať sakra ťažké...
Odpovedať
baby, ste registrované na facebooku? fotky zo svadby dám tam, na túto stránku ich nechcem dať...
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja moja, ani nehovor, ty už vieš, o čo horšie to máme.... :-( ....ale keďže som dnes bola na kontrole a všetko je úplne v poriadku (hoci so mnou je to všelijaké, tak som na PN :-N ), tak sa hádam nič nestane, keď to zverejním aj ostatným - my čakáme bábätko x-) , preto nechcem veľmi plakať, aj keď na začiatku sa to udržať, samozrejme, nedalo.... o to horší bude ten Afganistan, lebo v čase, keď tam manžel bude, má sa narodiť maličké :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata fakt podte vsetky do sukromny napiste uzivatelke "jaduska" ;-) ja jej idem obratom napisat nech vas tam prida :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?