Manželky vojakov z povolania. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, keď tu už mame manželky pilotov tak čo tak vojakov z povolania? Ste tu najeké?
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika Máš pravdu, ja som aj tak nebola tá typická nevestička, ktorá plánuje rok dopredu svadbu a musí mať všetko, na čo si pomyslí... my sme sa zasnúbili na Vianoce a v máji sme mali svadbu a nejako extra sme veci neriešili..aj kvôli tomu, že som mala doma malého a štátnice predo dverami:-) a som rada, lebo keby som plánovala svadbu rok a stále sa tomu venovala a potom mi niečo nevýjde, to by ma mrzelo oveľa viac ...
Odpovedať
Profilova fotka
@epelino je, fotku si si pridala :) ešte nejaký albumček s fotkami zo svadby a dokonale zapadneš na túto stránku ;-)
Odpovedať
@epelino my sme sa zasnúbili minulý rok v júli a svadbu som chcela tiež máj, jún, ale snúbenec ma zrušil, že nie, že to je skoro...chlap ]-( ]-( 3/4 rok dopredu je pre neho skoro...inak dnes mám od rána nervy...nervy...nervičky... ]-( @nimika teraz lutujem, že som nezajednala velkokapacitný kulturák na dedine
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja to koľko máte ľudí? neboj, dobre bude, kašli na to a mysli len na to pekné, čo so svadbou súvisí :-)
Odpovedať
@nimika 70 nás bude, ale sálu budeme mať riadne napratanú :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja to ako ste nazbierali? veď ste mali mať menej ľudí ako my... my sme síce ľudí pridávali, hoci ja som bola len rada, ale aj tak vás bude viac
Odpovedať
@nimika nám sa pridalo 10 ludí navyše ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja to sa sami pozvali?
Odpovedať
@nimika tak ti poviem, že ono je to dielo mojej svokry a aj mamy...lebo ešte ten a ten, a ani jedna si neuvedomuje, že je zrazu plná sála a že sa najprv mali všetci ludia spočítať a potom sa hladať sála a nie naopak. ono ludia sčítaný boli na začiatku, len potom ešte ten pôjde, potom henten...a ide mi to už na nervy. moja mama už pochopila, že nás bude až privela na tú sálu, len moja svokra s tým má znova problém. ona mi aj nepriamo dala najavo, teda to bola skôr výčitka, že si nemohla zavolať dalších asi 5 ludí (mimochodom sa s nimi 20 rokov už nebaví), lebo ja som povedala, že nás je vela a je plná sála. ale sama si to neoverí, že je to ozaj tak...ale ja som na vine. preto ti hovorím, že je to celé postavené na hlavu, logika z jej strany žiadna.
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja na čo pozýva ľudí, s ktorými sa nebaví?
Odpovedať
@nimika no mňa sa pýtaj, sama to neviem :-D ale neprídu na svadbu...poslala som ti na gmail mail s fotkami kytice, že čo na ňu hovoríš...
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja tí hostia majú asi viac rozumu ako svokra...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nimika Na fotku som sa odhodlala, lebo sa mi to nezdalo fer, ked vy tu mate:-) ale ked vidim, ze tie albumy si moze prezerat kazdy, tak ma to velmi nelaka.. mam album na facebooku, ktory mozu vidiet iba priatelia a to sa mi zda lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja Podla mna, ak to co len trochu ide, je najlepsie sa neriadit radami mamy ani svokry. My sme mali 20 ludi na svadbe, takze ja 10, muz 10 a ja som tam mala len rodicov, sestru a ostatne boli kamaratky, lebo som vedela, ze sa s nimi zabavim. nepotrebovala som tam ziadnu rodinu, s ktorou sa aj tak nestretavame.. ale to je len moj nazor.
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja Ja len, ze ked vidim, ako niektore baby tu svadbu planuju, napr. kamoska ma svadbu o rok a uz teraz v aprili mala vybrate svadobne saty, bizutku, vyzdobu a hlada, aku tortu si da:-) to mi pride chore..
Odpovedať
Profilova fotka
@epelino môžeš si album uzamknúť iba pre priateľov a do priateľov si vybrať len tých, ktorých chceš aj na tejto stránke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja no tak ako si dopadla s vybavovaním so svokrou?
Odpovedať
@nimika dopadlo to celkom dobre, neprijemne prekvapila skor moja mama, ktora sa nam snazila zmenit menu bez toho,aby ma o tom vopred informovala, ale nepodarilo sa jej to. pred riaditelom hotela som si pripadala ako blb.svokra mala v ten den meniny, tak nas pozvala na veceru. na moje prekvapenie sa s nou dalo aj normalne dohodnut ohladom svadby...unavena som uz tohto, uz nech je po vsetkom. dnes mam volno, rano som bola so bzuckom na rybach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja no zaujímavý zvrat si mala... ešte dobre, že snúbenec má ten rybárky lístok, že? :-D :-p :-D
Odpovedať
@nimika nadávala som na to, moc pre to pochopenie nemám, ale včera sme mali obaja volno a chystal sa na ryby, tak som išla s ním ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte citam citam nebojte sa ako sa mate baby? neodpisujem nemam zial cas beham po lekaroch 8-( 9.9. ma caka operacia tak ti presne tesne pred svadbou pred mojim odchodom potom zagratulujem@vcielkamaja nakolko tu urcite nebudem ked sa budes vydavat ... drzim paste,palce,pazuchy spory pred svadbou so svokrou doverne a dokladne poznám prezila som des pred svadbou tyzden nakolko nase rozhodnutia svokra vobec nebrala v uvahu a robila so po svojom a tak aj dopadla chacha ... kupila vino do vysluziek (pritom sme jasne povedali ze si to neprajeme davat alkohol do vysluzky len zakusky a torty) a kedze sa preratala stoji jej v pivnici asi 8 kartonov :-D :-D :-D a chudatko malinke nevie co s tym ...mala pocuuuvat! :-p
Odpovedať
@trdielko149 dakujem ti za gratulaciu ;-) zaroven ti zelam, aby operacia dobre dopadla a aby si sa nam ci skor uzdravila. dufam, ze to nie je moc vazne....
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 tiež ti želám skoré uzdravenie a zotavenie.... určite si na teba v ten deň spomeniem, pretože môj manžel má vtedy narodeniny... silno, silno budem držať palčeky, aby všetko dobre dopadlo
Odpovedať
ahojte kočky, ako sa máte? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, konecne som sa sem dotrepala aj ja...Acitam kolko vela som toho prepasla... @nimika srdecne gratulujem mladej pani,bola si krasna nevesta a ten zavoj no uzasny... @vcielkamaja nezavidim ti to,ale neboj dobre to dopadne...Ja furt nedokazem pochopit jedno,preco ked sa nevesta vydava nie je vsetko po jej ako ona chce,ved je to jej den naco jej ostatni robia zbytocne problemy? Akosi stale to nedokazu pochopit,mali by sa tesit a nechat ju nech si splni svoje sny... My sme konecne po 3r. kupili domcek. Takze teraz prerabame aj preto vela casu nazvys nemam...Babo sa stale nedari,uz to ani neriesim...
Odpovedať
@kavaapalma ahojky, gratulujem k domčeku. prerobite domček a verim tomu, že aj babatko príde do nového domčeku x-) ja už tiež nič neriešim, ani vlastnú svadbu. ja už len čakám, kedy to príde a čo príde, to bude...
Odpovedať
Profilova fotka
@kavaapalma ahoj, ja už som sa bála, že si sa stratila :-D ďakujem za gratuláciu aj pochvalu, pochvala na závoj ma vždy najviac teší, lebo som vždy bola z neho viacej nadšená ako zo samotných šiat :-D :-D :-D ...a blahoželám k domčeku, a verím, že v domčeku sa aj bábu už podarí prísť ;-) @vcielkamaja jaj, tebe sa to poriadne kráti :-) ja si pamätám, že najhoršie som na tom bola práve dva týždne pred svadbou a ty to teraz máš, tak dúfam, že sa máš lepšie, ako som sa mala ja.... a neboj sa, musí to dobre dopadnúť, keď si to tak dlho pripravovala ;-)
Odpovedať
@nimika praveze som na tom teraz celkom v pohode. mozno aj preto, ze mam tento tyzden viac volna, a buduci tyzden uz dovolenka. bola som dnes na skuske siat, musela som ich menit za vacsie cislo :-D :-D asi su mi naozaj sudene, lebo aj vacsie cislo bolo na 17.9. volne :-D :-p zajtra este idem dat upravit spolocenske saty, konecne idem ku kadernicke a ku kozmeticke. uz nech prejde tento tyzden, uz chcem mat dovolenkuuuuuuuu :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja wow, tak to je super, že mali aj väčšie číslo, teším sa s tebou :-) nejaká si veľmi vytešená :-D ale máš pravdu, veď kedy sa tešiť, keď nie tesne pred svadbou, nie? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?