Manželky vojakov z povolania. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, keď tu už mame manželky pilotov tak čo tak vojakov z povolania? Ste tu najeké?
Odpovedať
uuuuuu ešte 6 sobôt...nekonečne dlho :-D @epelino vitaj medzi nami bojovníčkami x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja dakujem :-)
Odpovedať
@epelino ako vam dopadla svadbicka? x-) juj, ako vam len zavidim...ale v dobrom...ze uz mate po svadbe :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja aale,ved svadbu si mas uzit,neboj,dobre to dopadne a budes spominat..nam niektore veci nevysli,casovy ststres,ale inak fajn.uvolnila som sa az na hostine a zabavili sme sa.mate velku svadbu?
Odpovedať
@epelino 70 ludi....dost...vas kolko bolo?
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja my sme mali malu,len 20 ludi,ale uplne stacilo a stihli sme sa vsetkym venovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@epelino vitaj medzi nami :)
Odpovedať
@epelino ticho zavidim. my sme si minule vraveli, ze preco sme nemohli mat len malu svadbu ...ach jo, to sa uz neskoro hovori :-D :-p @nimika kedy budu fotecky zo svadby? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja jaj, moja, aj ja ich už chcem, však aj zabudla, ako som vyzerala :-D :-N usilovne sa na nich pracuje, keďže sme nemali profesionála, tak sa tomu musí venovať popri robote a má teraz v lete trochu blbú pracovnú dobu, tak to trvá dlhšie, ale verím, že budú pekné, lebo keby ich chcel "odfláknuť", tak ich máme už dávno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nimika, vcielkamaja ja som sem vobec nechodila, ani profil nemam vyplneny, nieto este fotky:-)
Odpovedať
@epelino a ako si natrafila na nás? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja dala som par inzeratov na vecicky, co mi ostali zo svadby a len tak zo zaujimavosti som pozerala temy na fore a tato ma prekvapila i zaujala. vcielkamaja, nimika, co robia vasi drahi? (manzel, priatel) .. boli tiez niekde na misii, prip. na tyzdnovkach.. ako to zvladate?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@vcielkamaja az teraz som prisla na to, ako mam odpovedat aby ste tam boli spomenute s menami:-)
Odpovedať
@epelino postupne prídeš na všetko :-D :-D tak môj "skoromanžel" bol 2 krát na misii. Na Cypre bol rok a pol (vtedy sme sa ešte nepoznali) a potom bol 7 mesiacov v Afganistane...to sme už boli spolu. odlúčenie sme zvládli, i keď volakedy to už bolo riadne na nervy. na jeseň budú 2 roky, čo už je doma z Afganistanu. a čakajú nás týždňovky od septembra. povýšili ho a musí ísť na 3 mesačný kurz kvôli tomu. len keby to nebolo 3 dni po svadbe... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja Juuuuj to je mrzute ze tak skoro po svadbe... a na tie tyzdnovky bude chodit len tri mesiace ci aj potom? povysenie je predsa len povzbudzujuce a pozitivne na druhej strane, nie? a chystate sa niekde aj na svadobnu cestu?
Odpovedať
@epelino mal by iba 3 mesiace. na jednej strane fajn, povýšia ho, a na strane druhej, ako som sa od neho dozvedela, im idú sťahovať z platov... chceli sme ísť po svadbe na predlžený wellness víkend, ale hold...bohužel...wellness si urobím jedine v kúpelni . vy ste boli niekde na svadobnej ceste?
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja inak povýšenie so znížením platu je asi fakt možné len v armáde :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja No my sme boli este minuly rok v Tunisku, ked som bola tehotna ale teraz, ked mame maleho, tak sme boli len v Tatrach na tyzden, tak to nepovazujem za svadobnu cestu:-) ale s tym znizovanim platov, to este nie je iste, nie? maju to vraj uzakonit... a niekde treba ist, pokial mozete, aj ked len niekde do penzionu alebo tak..ved uvidis, ako vam to vyjde.
Odpovedať
Profilova fotka
@epelino ja som si až teraz všimla tvoju otázku :-N môj manžel chodieva na týždňovky, do svadby mi to až tak neprekážalo, ale teraz to budem musieť trpieť ďalej :-| uvidíme, čo prinesie budúcnosť...
Odpovedať
@nimika budeme trpiet spolu :-S esteze je tu tato tema :-D to mi stale vravel, ze ked ho povysia, ide s platom hore. nuz ale deje sa opacny efekt...Kocurkovo. ale ide ma rotrhnut od jedu, ked citam v novinach, na akych nobl autach sa vyvazaju nasi pani poslanci, ake domy a majetky maju, jeden dokonca super jachtu, ktoru mu robili na objednavku...a ostatni aj grgat mozu. ceny idu hore, platy idu dole. je uplne jedno, koho zvolis, aj tak myslia iba na seba a nie na obycajnych ludi...a tak som sa rozulila hned zrana ]-( no nic to, aspon sa lepsie nastartujem ]-( :-D @epelino v armade nemas nic iste. subenec vravel, ze by im mali stiahnut prispevky na byvanie... mama si vcera zmysela, ze by sme sa mali ist pozriet do svad.salonu a skontrolovat saty, ci su v poriadku :-D a tak ideme...oficialnu skusku siat mame az o mesiac, ale aj tak sa moooooooooooooc tesim, ze ich uvidim a mozno aj obleciem... :-N inak pribrala som :-N hroza vecna so mnou :-N 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja hej, ale ty budeš trpieť tri mesiace a ja ktovie koľko :-p :-N ]-( ja som už dávno vravela, že je to pri voľbách takmer jedno, lebo všetci poslanci vždy myslia hlavne a predovšetkým vždy iba na seba a ostatné je im šuma fuk ]-( mama má pravdu, choď si šatičky skontrolovať ;-) ja som síce nebola, ale ja som po dobrej skúsenosti verila, že keby už aj s mojimi niečo bolo, tak by mi zavolali, prípadne by mi určite poradili nejaké iné krásne, tak ako aj pri tých, ktoré som si vybrala :-) a nezabudni sa opýtať na španielsky závoj ;-)
Odpovedať
@nimika nezabudnem x-) ;-) vyskúšam si ho priamo k šatám ;-) musím si tam vybrať ešte jedny šaty. totižto som zrušila spoločenské šaty, lebo som si kupovala iné a inde, a ostala mi tam jedna záloha za tie spoločenské šaty.a chcem si namiesto nich vybrať iné šaty, krátke, lebo deň pred svadbou máme večer posedenie v jednej reštike...vtedy sa u nás nosia dary. tak teda nebudem behať, ako stále, iba v nohaviciach, ale oblečiem si nejaké pekné šaty ;-) ale bola v salone jedna kamoška (tiež tam zháňala šaty) a pozerala aj na moje a vravela, že sú ako nové, ako keby ich ani nikto nemal na sebe...tak uvidím...
Odpovedať
@nimika nebude ani zavoj, ani korunka :-D :-D so spanielskym zavojom to bol des :-D ale cisto ze katastrofa :-D ono sa to nezda, ale na fotke vyzeraju tie saty jemnejsie, v skutocnosti su krasne, vyrazne, cipkove. a spanielsky zavoj tu cipku zbytocne iba zakryval. nuz ale na com sa zhodla vacsina zien v salone, tak to bolo to, ze mne sa k satam vobec nehodi korunka. i ked je krasna...musim ju predat :-( aj zavoj :-( skusala som si k satam taku velku kvetinu do vlasov, a bolo to super, uzasne, moderne. oproti tomu kvetu posobi zavoj a korunka dost staromodne. odfotim a dam do albumu. takze bude iba kvet a ziadny zavoj ani korunka nebude. a vies, ze aj som tomu rada? nebudem mat taku tazku hlavu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja tak ty si to zaujímavo pomenila teda :-) a si si istá, že tú korunku nechceš? aby si sa potom necítila, že si bola dotlačená k tomu, že si ju nemáš dávať. Kvietok je pekný, len škoda, že to nevidím celé aj so šatami, lebo nemám takto celkový obraz. A s tou ťažkou hlavou máš pravdu, ja som mala čo robiť s tým mojím závojom :-) inak kvetinky sú v tomto období veľmi moderné, či už živé, umelé alebo takéto originál svadobné :-) však aj ja som mala aj kvetinku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja ty si sa teda tak rozculila vcera rano ..ja mam na FB v priateloch ministra Galka co sa tyka prispevku na byvanie v navrhu je 10% z ich platu(navrh Galka) a navrh ministra financi je cely prispevok na byvanie dolu hlasovat sa bude v septembri tak uvidime co s nami spravia |-| co sa zavoja tyka ja som mala hladky tylovy s perlickami a tazky teda nebol citila som ho len vtedy ked fukal vietor a vial mi ;-) tiez som mala kupenu sponu povodne no na moju malu hlavu des to bol ...a bizutka bol set s korunkou a tak som si splnila moje detske-princeznička :-D kvetinku do vlaskov si davam teraz 20.augusta na kamaratkinu svadbu co ideme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, ja si tiež myslím, že korunka je super, ale každému sa hodí niečo iné.. ja som mala tiež korunku a princeznovské šaty a cítila som sa úplne úžasne, ako princezná a víla dohromady:-) Závoj som tiež mala, ale pri fotení mi ho odfúklo, takže mi ho sestra len tak naoko tam znova pripevnila na obrad a na hostine mi padol znovu:-( No nevadí. a čo sa týka tých príspevkov na bývanie, je to otras. Nie sú zle ohodnotení vojaci podľa mňa, ale zas majú to na úkor toho, že ich môžu kedykoľvek vyslať niekam.. a to sa mi vôbec nepáči, tá neistota.
Odpovedať
Profilova fotka
necelé tri týždne po svadbe a je zo mňa slamená vdova, síce som vedela, že to tak bude, ale aj tak mi je smutno :-( ;-( manžel odišiel prvýkrát odo mňa a čo je horšie bude sa to stále opakovať :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika Jooooj to ti verím, že ti je smutno.... mne je smutno, aj keď má občas nočnú.. ešteže v postieľke mám toho malého anjelika:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@epelino tak s anjelikom ti musí byť určite príjemnejšie :-)
Odpovedať
@nimika juj mojenko, no je to blbe, ale sme predsa nejake bojovnicky, nie??? prajem Vam, aby ste aj vy mali coskoro takeho maleho anjelika x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?