Manželky vojakov z povolania. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, keď tu už mame manželky pilotov tak čo tak vojakov z povolania? Ste tu najeké?
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja tak to neviem, či by ma napadlo :-)
Odpovedať
@nimika minule mi svokrovci ukazovali ich obrúčky. svokra ju už mala totálne ošúchanú (ved za tie roky) a svokor ju mal ako čisto novú :-D asi aj my tak dopadneme. ja svoju obrúčku chcem nosiť stále, ale moj bzučo to odmieta...že mu to bude zavadzať pri robote a neni na prsten zvyknutý... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja môj drahý si ju dáva na prst hneď ako vstane a to som si tiež myslela, že ju asi veľmi nosiť nebude... čo myslela, on to sám hovoril, že mu bude zavadzať a už po dvoch dňoch si tak zvykol, že keď ju nemá, tak mu chýba, ale tak my sme si dali urobiť hrubšie, aby sme ich cítili :-) keď nosia obrúčku snúbencovi kolegovia, bude aj on, uvidíš ;-)
Odpovedať
@nimika snáď prekvapí aj ten môj ;-) boženko, zajtra už do práce...a je po dovolenke...najbližšie až v septembri...
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja ale aká pekná dovolenka ťa v septembri čaká ;-)
Odpovedať
@nimika tak snad bude pekna :-D ale verim, ze ano ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja nevymýšľaj, bude a hotovo :-)
Odpovedať
@nimika neviem neviem, po včerajšku som o tom začala pochybovať....ale volako bolo, volako bude...yvladli sme afganistan, zvladneme aj toto. aj tvoj manžel chodieva na týždnovky, však? teda ak si dobre pamätam...
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja áno a niečo lepšie už ani neočakávam, zbytočne by som bola sklamaná
Odpovedať
@nimika ešte to neni na 100% isté, lebo ved v armade nie je nič isté, ale som na to pripravená :-( :-S teda aspon sa o to snažím...
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja hej, vidíš, to ma nenapadlo (neviem, ako sa mi to mohlo stať :-D ), že je to viac ako mesiac, tak všetko môže byť inak :-)
Odpovedať
@nimika ako sa ti to mohlo stať? :-D :-D nemáš nejaký recept na pozitívne myslenie? od včera beriem všetko doslova tragicky...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@vcielkamaja tak ten keby som mala, tak život je krásny... nemám, moja, u mňa sa to tak strieda, niekedy beriem tiež všetko tragicky, inokedy mi je všetko jedno, resp. to beriem s nadhľadom a ovplyvňovať to neviem... ale keď mám tú náladu s negatívnym myslením, tak si hovorím, že sú aj oveľa horšie veci, nie žeby to nejako pomáhalo na dobrú náladu, ale aspoň trochu sa tým na chvíľu upokojím
Odpovedať
@nimika dobre...preladím... :-D kuk môj album a povedz mi, aký závoj by si dala k mojim šatám...ten, ktorý mám v albume, je kratší, hustý, nazberaný...alebo španielsky závoj....to len tak, aby reč nestála :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja jaj, tak toto je otázka :-) ja som vždy a všade za španielsky závoj, ja milujem španielske, preto som ho mala aj ja x-) keď ti mám pravdu povedať, mne keby povedali, že si mám dať taký závoj, ako máš ty v albume, tak radšej idem bez, mne sa nepáčia... inak nič v zlom, každému sa páči niečo iné a každému aj niečo iné pristane ;-) takže čo sa toho týka, nie som vhodnou osobou na radu :-)
Odpovedať
@nimika bola som s kamoskami, som sa ich na to pytala a ze aby som si radsej dala spanielsky zavoj, ale taky kratsi, nie az po zem. mne sa paci aj ten co mam, len je tazky jak svina...pardon za vyraz...
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja no musíš sa rozhodnúť sama, daj si ten, o ktorom si viac presvedčená, že ho chceš, aby si potom po svadbe neľutovala, že si si dala iný, ako si chcela :-) inak ja som mala dlhý, ale len asi po členky, nie až 2-metrový
Odpovedať
@nimika ja chcem maximálne do pása. a v tejto chvíli len tej španielsky závoj :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja nechaj si to tak pár dní uležať v hlave a keď stále budeš trvať na španielskom, tak si nejaký pohľadaj a myslím, že taký do pása je tiež fajn, ja som si myslela, že bude len taký, ale v salóne ma veľmi milo prekvapili :-)
Odpovedať
@nimika veď ano, do salona idem až začiatkom septembra...kedy diete do Prahy? fujha, tak mi je blbo od žalúdka :-S :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja však tam môžeš zájsť aj skôr a popýtať sa na závoj ;-) my už sme v Prahe tretí deň, zajtra večer odchádzame... mimochodom, každý deň tu vidíme nejakú svadbu a dnes dokonca tri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a čo si jedla, že žalúdok štrajkuje?
Odpovedať
@nimika jaj :-D zasa to mám pomýlené :-D :-N každý deň? cez týždeň svadby? to asi neni jak u nás, že len piatky a soboty...
Odpovedať
@nimika vieš, čo je môj problém? že nejem pravidelne a ked jem, tak len blbosti ...a neviem sa prinútiť jesť normálne, pravidelne...
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja však ja som v stredu riadne oči vyvaľovala, že čo to, včera som to už brala normálne a dnes je piatok, takže tri svadby v pohode, nie :-D a keď sme stretli tú prvú nevestu, manžel len krútil hlavou, že sa ani nedá povedať koľkokrát tisícnásobne som bola a som krajšia ako ona, tak dobre to padlo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja tak by si sa mohla prinútiť aspoň do svadby jesť normálne, aby si si zbytočne takouto blbosťou svadobný deň nepokazila ;-)
Odpovedať
@nimika no ved to by bolo, aby si vlastnú ženu nepochválil :-D inak by letela bomba do čela, keby chválil inú nevestu, však? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja tak to je tiež pravda :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ako sa tu mate?my uz sme po dovolenke uz len makame na byte ;-) cochvila budeme mat dvd :-) @vcielkamaja poriadne sa Ti den D blizi ;-) co sa zavoja tyka ja som spanielsky zavoj nechcela ani kratky ani dlhy chcela som obycajny nakolko saty su dost prepracovane,sama krajka,vysivane perlicky ai by toho uz bolo moc aj zavoj ... k tvojim satam sa vsak hodi spanielsky zavoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja mam manzela vojaka z povolania, sme sice manzelia len 3 mesiace, ale mame uz aj polrocneho synatora:-) neda sa citat vsetky prispevky, ale myslim, ze sme na tom podobne, aj ked moj nechodi na tyzdnovky. Raz bol na misii v Kosove este ked sme sa nepoznali a teraz tiez stale vyymysla, ze by na nejaku isiel:-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?