Menu Forum

Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

(sk & cz)
27. apr 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mona00
Registrovala sa 3. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1288 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Topoľčany.
  • Svadba bola 18. apríla 2009
    V Oponiciach(okr.Topoľčany), okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
mona00
Registrovala sa 3. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1288 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Topoľčany.
    V Oponiciach(okr.Topoľčany), okres Topoľčany
 sharmy no ono ta to po case prejde to zehlenie.aj mna to bavilo ked som chystala vybavu emoticon no ale ked mam teraz plny kos maleho veci tak sa mi uz veru nechce.neboj urcite vsetko dobre dopadne.vies co mne hovorili ze mam tiez vela a akurat bolo.ja som zase nechcela prat kazdy den.takto periem veci raz do tyzdne aj teraz.a naraz aj zehlim.ako kazdy druhy den sa stym babrat
21. apr 2010 o 22:54  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharmana
Registrovala sa 10. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 669 príspevkov a 3 albumy. Má 26 priateľov. Okres Bratislava.
    Topoľčany, okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
sharmana
Registrovala sa 10. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 669 príspevkov a 3 albumy. Má 26 priateľov. Okres Bratislava.
    Topoľčany, okres Topoľčany
 ahoj moni. to je pravda, že ma to žehlenie potom asi prejde, ked budem unavená, nevyspatá... to je ako kolotoč s riadom, kedže mne sa sem umývačka nezmestí, tak musím ručne a už to fakt neznášam, stále plný dres... a varenie tiež, hlavne príprava na varenie...
no a mne ani nevadí, že mám tých vecičiek vela, radšej viac, ako by mi chýbalo emoticon ako sa má Filipko?
27. apr 2010 o 22:50  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš