Svadobný veľtrh Incheba 9.-10. február 2018

Profilova fotka
Kočky, chystáte sa tento rok na svadobný veľtrh? Na čo sa najviac tešíte? A čo sa chystáte kupovať? :-)
Odpovedať
my sa chystame opat po roku, ideme po zlavovy kupon drahemu na oblek, inak nekupujeme uz nic, mame vsetko, ideme tam len tak pre inspiraciu a atmosku :))
Odpovedať
My sa s rodinou chystáme tiež, dcérka sa mi vydáva v júli, v poradí už snáď na druhý...., či ktorý????, ale šaty ešte stále nie sú na 100% vybraté....
Odpovedať
@janelicious03 Aký zľavový kupon???? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sunnyrose7 :D :-) šaty sú tuším najzložitejšou položkou na takmer každom svadobnom zozname :D držím palce ;-)
Odpovedať
@sunnyrose7 tam su skoro vzdy nejake zlavy :) ci obleky, obrucky, saty atd..zvykne to byt 10-20% ;)
Odpovedať
My ideme tiež, nabrať inšpiráciu a popozerať obrúčky - dúfam, že aj vychytať nejaké tie zlavy :-D Boli sme v Nitre na výstave a tam sme chytili 30% zľavu na oznámenia takže sme ušetrili nejakých 30€ čo ma potešilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabriella26 Dobre vedieť :)
Odpovedať
Profilova fotka
No čo dievčatá, aké máte dojmy, aké to bolo? Podarilo sa vám niečo kúpiť, vybaviť? :) Spokojné ste s návštevou? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janamartish ja za seba super! :) Vybrala som šperky :) Takže sa teším :) Ty ako?
Odpovedať
Ja som bola tiez, vybrala som si zlatnictvo a kvetinovu vyzdobu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?