Som tu nová - zuzanka2121

ahojte kočky, som tu úplne nová a potrebujem poradiť....viete mi niekto poradiť kde sa robia svadby v NR???
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 ahoj :) v NR je vela miest kde sa dá spraviť svadba, teda ak myslíš svadobnú hostinu :), v PKO, na agráči, metso má tiež vela rôznych reštaurácií a hotelov a taktiež sa nájsť sála aj v okolí :)
Odpovedať
ahoj, je veľa, ale už aj zajednanych ......... nakoniec mi ostalo PKO na poschodí
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 a dakde v okolí by si nechcela, aj tam by sa dalo niečo nájsť :) kedy máš svadbu? :)
Odpovedať
15 . okt. ...... agroištitút som chcela, je obsadené..... cabaj čápor mi nevyhovuje a reštaurácie sú drahé, tak som zvolila PKO, tam bolo ešte voľné..... . Vieš o niečom ešte??? Kedže nie som doma, ťažko sami rieši cez tel. a chcela by som aj vidieť sálu, kde sa to všetko uskutoční
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 my budeme mať svadbu v rišnovciach(o rok 12. mája ) :), len neviem či by sa ti to tam páčilo a či to bude volné, ceny sú tam podla mna prijatelné aj miesta je tam dosť ak chceš možem ti poslať číslo na majitelku a popýtaš sa :)
Odpovedať
ja to mám daleko, pre mna je jedine NR vyhovujúca.........
Odpovedať
@zuzanna1512 ale dakujem ti .... si zlatá.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka2121 nemáš za čo :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?