Som tu nová s nickom majka0007

Profilova fotka
Čaaaaaaute kočeny! :) "Som tu nová", v lete, konkrétne 13.7. nás s prieteľom čaká deň D a ja sa už nemôžem dočkať. Zaregistrovala som sa tu kvôli inšpirácii, nápadom a skúsenostiam tých, ktorí do toho vidia viac ako ja :) svadba bude 2 týždne po mojich Mgr. štátniciach, tak verím, že to bude v čase súženia môj prístav nádeje, pochopenia a pomoci. Tak ďakujem za privítanie :) Lovu zdar! :) Majka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj....tak dalsia julova nevesta....my mame 6.7...tu toho najdes naozaj dost, aby si sa do toho uz pustila....inak, nezavidim ti, ze sa ides vrhnut aj na statnice aj na svadbu naraz...ja som mala zo statnicami co robit vyse mesiaca, to nehovorim o magisterskej praci.....svadbe sa venujem asi mesiac a uz mam toho dost...:D obe naraz je tazky oriesok, ale drzim palce a pak by som rada vedela, kolko sedivych vlasov ti pribudlo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:) no vlastne do dnes rána to vyzeralo tak, že aj my budeme mať svadbu 6.7 ale kvôli sále sme to museli prehodiť na 13. ale práve som telefonovala s tetou, že bude už na dovolenke.... katastrofa č. 1. tak teraz zháňam inú sálu na 6.7. ale zatiaľ bezúspešne... mám chuť niečo rozbiť
Odpovedať
Profilova fotka
@majka0007 Dobrý deň, ak ešte nemáte objednané služby svadobného kameramana, prípadne fotografa, rád by som Vám dal do pozornosti našu firmu. Novomanželom sme k dispozícii počas celého svadobného dňa a samozrejmosťou je vyhotovenie videozáznamu v HD kvalite. Viac informácií o nás a našich službách môžete nájsť v našom profile, prípadne na našej internetovej stránke. Prajem pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@majka0007 tak to budes mat vesele....drzim palce nech ti to dobre dopadne, to zajednavanie terminu, a saly a tak...... :-) my sme si urcili termin a nic ine neriesime....ak niekto nebude mat cas, jeho problem...ak nebude volna sala, nas problem... :-D budeme hladat alternativy...neda sa zlazit vsetko so vsetkym a tak sme sa rozhodli to spravit takto... ;-) uvidime, co s toho bude....uz sa tesim na ten chaoss.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@majka0007 Dobrý deň, a koľko hostí budete mať. Možno by som Vám mohla pomôcť pri výbere sály. Pochádzam z Košíc a chodím realizovať výzdoby aj na svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
Už je to VĎAKABOHU všetko vyriešené, máme krásnu sálu v Kokšov Bakši, svadba bude napokon toho 13. to je lepšie lebo mám po štátniciach viac času :) Teta si dovolenku prehodila (a kvôli nej aj ďalšie 4 rodiny, ktoré s nimi šli), ale potom vyskočil tábor tetinej dcéry, ktorý sa im kryje s dovolenkou. Sesterku to dosť vzalo a vraj aj plakala, ale to už fakt rišiť nemôžem. Nie zeby mi to bolo jedno, ale každému sa vyhovieť proste nedá. Napokon aj sálu som vymieňala najmä kvôli nim, takže tak :) zatiaľ je všetko v poriadku :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?