Som tu nová s nickom luciliu111

Profilova fotka
ahojte zienky, sice tu nie som az taky novacik, zaregistrovala som sa uz minuly rok a pokukujem tu sem-tam uz dobre dva mesiace, no konecne sme s milym rozbehli nase pripravy naplno. Tak snad s vasimi skvelymi inspiraciami do augusta vsetko hravo zvladneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Orientačná cena : Fotografovanie vášho celého svadobného dňa Prípravy nevesty a ženícha cca od 9:00hod. podľa požiadaviek snúbencov Štylizované fotenie v interiéri alebo v exteriéri (v parkoch, záhradách, na lúkach, na hradoch alebo v iných historických miestach,...) Odobierka Obrad a skupinové fotky Hostina (...privítanie v sále, prvé mladomanželské sólo, krájanie torty, súťaže, polnočný tanec, odčepčenie...) Cca do 01:30h DVD so všetkými upravenými fotografiami, svadobný obal, potlač DVD 300€ Jozef Lelovič
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?