Menu Forum

Som tu nová s nickom lili3210

1. jan 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
lili3210
1
Registrovala sa 31. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
lili3210
1
Registrovala sa 31. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Nitra.
 Ahojte dievčence. Môj priateľ ma požiadal o ruku na štedrí deň pri vianočnom stromčeku pred mojimi rodičmi. Boli to tie najkrajšie Vianoce v mojom živote. Svadbu chceme mať do roka a do dňa, ale keď si tu čítam všetky tie príspevky, tak mi je až ťažko. Tak strašne veľa vecí treba vybaviť, zohnať, zabezpečiť. Už teraz mám obavy, či to vôbec v tom jednom roku stihneme. Chceme mať na svadbe celú rodinu a najbližších priateľov a to bude zhruba 80 ľudí. Verím, že nám táto stránka veľmi pomôže a hlavne dosť veľa vecí uľahčí. emoticon
31. dec 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

@lili3210 kapela Fantom k Vasim sluzbam emoticon ...
31. dec 2013 o 18:13  •  www.fantom.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznalia
40
Registrovala sa 18. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov, 7 albumov a 1 článok. Má 93 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
princeznalia
40
Registrovala sa 18. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov, 7 albumov a 1 článok. Má 93 priateľov.
 @lili3210 vitaj emoticon aj mna drahy poziadal o ruku na stedry den, ale boli sme sami a bolo to este v roku 2012. Vydavam sa za 5 mesiacov, takze ked budes nieco potrebovat rada ti poradim ;) a neboj sa urcite to stihnes. Aj ja som mala obavy ale teraz mam uz skoro vsetko hotove emoticon dufam ze aj tebe tato stranka pomoze aspon tak ako mne
1. jan 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lili3210
1
fotoportrét
fotoportrét
lili3210
1
 @princeznalia Ďakujem ti a držím palčeky, nech prebehne všetko ako po masle. U nás sa to asi všetko rozhýbe keď budeme mať aspoň nejakú predstavu o termíne. Tak dúfam, že sa na ňom už čoskoro dohodneme. emoticon Je to super stránka. Pozerám si príspevky, čítam rôzne diskusie a pomaly už aj začínam mať akú takú predstavu. emoticon
1. jan 2014 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lewasa
25
Registrovala sa 24. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 59 príspevkov. Má 14 priateľov. Okres Sabinov.
fotoportrét
fotoportrét
lewasa
25
Registrovala sa 24. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 59 príspevkov. Má 14 priateľov. Okres Sabinov.
 @lili3210 Vitaj medzi nami emoticon Mňa môj snúbenec tiež požiadať pred rodičmi akurát, že nie na Štedrý večer emoticon Mne táto stránka veľmi pomohla a nepochybujem o tom, že inšpiruje aj teba emoticon Ale pozor: je strašne návyková emoticon
1. jan 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lili3210
1
fotoportrét
fotoportrét
lili3210
1
 Ďakujem. Tiež mám pocit, že je to tu návykové. Každú voľnú chvíľku som pri počítači a len čítam, čítam a čítam emoticon
1. jan 2014 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to