Som tu nová s nickom lenusik108

Profilova fotka
Ahoj,som Lenka,všetci mi hovoria lenusik... Po 3,5 roku ma priateľ požiadal o ruku a rozhodol sa, že naša svadba bude už toto leto. Trochu ma to zaskočilo,myslím tá "rýchlosť",ale ohromne sa teším...! Tak by som rada počula nejaké postrehy, poznámky a rady, kde sa čo deje, čo koľko stojí,čo sa ako vybavuje a na čo všetko sa mám na najbližší polrok pripraviť..... Tak ahojte,budeme spolu komunikovať často.... :-D
Odpovedať
@lenusik108 ahoj mala by si vybrať dátum,ked nevieš aký, môže to rozhodnúť sála, či bude voľné na ten termín, kostol, alebo matrika, aj spočítať približný počet ľudí aby si vedela podľa toho nájsť miestnosť na hostinu hozhodnúť sa, či chceš fotografa, kameramana, starejšieho, DJa alebo skupinu. Vlastne už môžeš vybavovať úplne všetko. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veď práve,keby som tak vedela,kde začať.... Jediné, v čom mám istotu je svadba v evanielickom kostole a cca 100 hostí.... Môže to byť kdekoľvek na Slovensku, keďže sme z opačných koncov republiky.... Takže dievčatá, prosím prosím o typy na sály, reštaurácie, zámky,kaštiele....,čokoľvek,kde sa dá aj ubytovať....
Odpovedať
Profilova fotka
@lenusik108 ahoj, ja by som Ti odporúčala svadbu v mieste kde máte najviac pozvaných....dosť sa Vám tak zníži položka na ubytovanie....:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem,tiež si to myslím... Takže buď okolie nového mesta nad Váhom alebo Spišskej Novej Vsi.... Nemala náhodou niektorá z vás svadbu tam v okolí....?
Odpovedať
mozno u teba najlepsie, urcite tam mas znamu kadernicku, kozmeticku, atd :-) lepsie ako hladat nejaku cudziu, a aj pri obehavani a zariadovani to budes mat blizko. aj ked ja som sice v Prahe a riesili sme to pomedzi sviatky vsetko, cim skorej tym lepsie, aby ked zavolas kameramanovi, aby ti nepovedali, ze uz nema volny termin.a budes volat aj 10tim.
Odpovedať
Profilova fotka
Chvalabohu,medzi mojimi najlepšími priateľmi,ktorí sa zúčastnia aj svadby, je kaderníčka, aranžér aj kameraman.... O to to bude jednoduchšie. A keďže ich služby,teda služby ich firiem, mám sľúbené ako svadobné dary, možno na tom niečo ušetrím a dá sa to investovať do tej sály a ubytovania....
Odpovedať
tak to mas uplne v pohode potom ;-) usetris velmi vela :-)
Odpovedať
@lenusik108 tuto je taká téma, tak pozri spišská nová ves. Možno tam niečo nájdeš.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?