Menu Forum

Som tu nová s nickom jaja2013

24. sep 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
jaja2013
2
Registrovala sa 22. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
  • Svadba bola 20. apríla 2013
fotoportrét
fotoportrét
jaja2013
2
Registrovala sa 22. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
  • Svadba bola 20. apríla 2013
 Ahojte.
Objavila som túto stránku a vyzerá byť zaujímavá. emoticon Dúfam, že mi pomôže naplánovať Náš Veľký Deň. emoticon Na začiatok by som sa chcela spýtať na nejaký pekný priestor na svadobnú hostinu v NR a možno aj v jej okolí emoticon . Mala by som už niekde začať a toto je asi jedna z tých prvých vecí emoticon Ďakujem a prajem pekný večer emoticon
23. sep 2012 o 20:28  •  Svadba bola v apríli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzu83zuzu
4
Registrovala sa 8. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Írsko.
fotoportrét
fotoportrét
zuzu83zuzu
4
Registrovala sa 8. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Írsko.
 Ahoj,ja som tu len od augusta, ale uz som tu nasla kopu inspiracii a uzitocnych info. Nie som velky fanusik diskusnych for, ale tato stranka ma milo prekvapila. Dufam,ze budes mat podobnu skusenost. My budeme mat svadbu tiez v Nitre, v divadle A.Bagara. Druhu moznost,ktoru sme zvazovali bola Zapadoslovenska koliba na Agraci, ale svadbu mame pocas vystavy,tak sme sa rozhodli pre divadlo.Nic ine nam kvoli poctu hosti nevyhovovalo, takze co sa tyka mensich sal,neviem poradit.
24. sep 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to