Menu Forum

Som tu nová s nickom jablko123

16. apr 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
jablko123
Registrovala sa 16. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
jablko123
Registrovala sa 16. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Banská Bystrica
 hľadám si spoločenské šaty na svadbu,to ma sem priviedlo
16. apr 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jajatko
Registrovala sa 17. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jajatko
Registrovala sa 17. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 5 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Nevie kedy bude svadba
 aj ja som tu nová, doteraz ma téma svadba nenapadla, elbo som chcela svadbu az ked porodim, no ak by sa nam podarilo vybavit svadbu pokym porodim- ostavaju mi este 2 mesiace, tak budem stastna. nechcem nic extra, iba sobas na urade, potom hostinu spojime s krstom. pre niekoho hlupost pre mna idealemoticon Zienky, ak budete vediet poradit- v zmysle co a ako na matrike, ked tam pojdeme, lebo tento tyzden sa chystame, kolko je asi cakaci adoba a tak, budem rada ked napisete. a jablko123, prepac ze som sa ti sem tam votrela, snad najdeme, co hladameemoticon v akej velkosti hladas satocky a v akom cenovom rozmedzi?
16. apr 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenosko
2
Registrovala sa 7. marca 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 103 príspevkov. Má 33 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
lenosko
2
Registrovala sa 7. marca 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 103 príspevkov. Má 33 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 @jajatko matrika je to najmenej. my sme len vypisali tlacivo presne podla rodnych listov, napisali ake priezvisko budeme pouzivat (my a deti), podpisali a bolo. Zalezi uz len na volnom termine... mozno aj najblizsi den by vas zosobasili emoticon
16. apr 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jajatko
  • Nevie kedy bude svadba
 @lenosko jééj no tak to je super, potešila si maemoticon fúha aj ty už máš do dňa D len vyše mesiaca emoticon no takže ak som správne pochopila, hneď si tam mám vziať rodné listy a tam mi dajú to tlačivo-žiadosť ktorú vypíšeme, že? emoticon a netreba nejaké prípravy pre snúbencov a tak? ako sa robí aj s farárom? :D
16. apr 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenosko
2
fotoportrét
fotoportrét
lenosko
2
 rodne listy a platne preukazy totoznosti. matrika nevyzaduje ziadnu pripravu emoticon svedkovia sa mozu nahladit aj tesne pred sobasom. musia byt plnoleti (18 a viac), sposobili na pravne ukony a tiez musia mat platny preukaz totoznosti.
my sme prisli pol hod. pred koncom uradnych hodin, este aj jeden rodny list sme vybavili. matrikarka ochotne poradila, skontrolovala, buchla peciatku s bolo. Potom isli s tym tlacivom na faru - bude to v kostole.
Kamoska sa vydavala v stredu, kvoli datumu 9.9. emoticon
16. apr 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to