Som tu nová s nickom fleur1301

Ahojte :o) Môj priateľ ma na vianoce požiadal o ruku a samozrejme, začíname riešiť veci okolo svadby. Budem veľmi vďačná za všetky rady, ktoré sa tu dočítam. Ja som bola len na jednej svadbe ako hosť(ináč vždy len s kapelou, pracovne :o) a keby som vtedy bola bývala vedela, že o tri roky to čská sj mňa, rozhodne by som tam všetkému venovala viac pozornosti :o/ (Snúbenec bol viackrát, ale veď viete...chlapi :oD) Momentálne máme jasno len v tom, kde bude zábava a hostina - museli sme to vymýšľať čo najbližšie domu, lebo máme dvoch psov a ja ich, samozrejme, nechcem mať na svadbe, takže ich budeme musieť odbehnúť vyvenčiť. Sála nie je luxusná, ale je priestranná, je tam pódium aj parket, a vzhľadom na to, že nepatrí podniku, nebudeme od nich povinní odberať alkohol, víno, atď... A tiež máme približne vybavených "šoférov" a nápad na kapelu - čo ale nebude problém, lebo hudobníkov poznám veľa. Rada by som tu podiskutovala o tom, aké obrúčky sú podľa vás naj, kde sú cenovo prijateľné šaty, aké kvety ste si zvolili na výzdobu a ešte milión ďalších vecí, ktoré ma teraz ani nenapadnú :o) Dúfam teda, že mi v mojom rozhodovaní sa pomôžete, a keď budem niečím vedieť prispieť aj ja, tak vám rada poradím :o)
Odpovedať
Ahojcek a vitaj, ja som momentalne 6 mesacna manzelka :-) Ak budes potrebovat poradit nieco v rámci BA pripadne okolí ozvi sa.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?