Menu Forum

Som tu nová s nickom domka155

24. jan 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
domka155
13
Registrovala sa 22. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 21 priateľov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 10. augusta 2013
    Štiavnička, okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
domka155
13
Registrovala sa 22. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 21 priateľov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 10. augusta 2013
    Štiavnička, okres Ružomberok
 ahojky kocky tak volááám sa Dominika a v auguste mam svadbu uz sa neviem dockat strasne sa na nu tesiiim len mam obavy ci vsetko bude tak ako ja chcem ale snad... preto som dosla na tuto stranku a dufam ze najdem to co hladam a ze spolocnymi silami mi aj vy poradite .....
22. jan 2013 o 21:36  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
korad_production
Korad Production - video a foto produkcia
Ing. Radovan Kostelník PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
3
fotoportrét
fotoportrét
korad_production
Korad Production - video a foto produkcia
Ing. Radovan Kostelník PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
3
 @domka155 Dobrý deň, ak budete potrebovať služby svadobného kameramana, pripadne fotografa budeme radi, ak sa na nás obrátite. Viac informácii o nás, našich službách, svadobných balíkoch a cenách nájdete na našej webovej stránke,alebo v našom profile. Dúfam, že na tejto stránke nájdete všetko, čo budete potrebovať. Prajem pekný deň emoticon
22. jan 2013 o 22:08  •  www.koradproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salon_natali
Svadobný salón Natali
Michaela Ontková PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Zvolen
27

“Aktuálnu ponuku šiat na predaj nájdete na stránke www.natalisalon.sk , sú to všetko originál šaty za skvelé ceny. Šaty sa už začali míňať, tak neváhajte :-)”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
salon_natali
Svadobný salón Natali
Michaela Ontková PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Zvolen
27

“Aktuálnu ponuku šiat na predaj nájdete na stránke www.natalisalon.sk , sú to všetko originál šaty za skvelé ceny. Šaty sa už začali míňať, tak neváhajte :-)”
(Pred 1 rokom)

Prajem Vám nech tu nájdete všetko čo budete potrebovať a možno aj viac emoticon
24. jan 2013 o 22:13  •  www.natalisalon.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to