Menu Forum

Som tu nová - nanka2910

15. jún 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
nanka2910
1
Registrovala sa 16. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov a 3 inzeráty. Má 6 priateľov. Kanianka, okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
nanka2910
1
Registrovala sa 16. februára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov a 3 inzeráty. Má 6 priateľov. Kanianka, okres Prievidza.
 ahojte, ja som tu tiez nova a ucim sa ako to tu chodi... mam trocha chystanie na svadbu tak hladam inspiracie. Svadbu mame 29.10.2011
potrebovala by som babenky poradit kde najdem nejake dobre pohare na sviecky a ako to doaranzzovat v poharoch, zatial len viem ze chcem okruhle sviecky biele a mam bielo-ruzovu vyzdobu. Poradte mi alebo poslite typy, ci pouzit piesok, kamienky, oranzu alebo ako to najlepsie urobit emoticon
Este by som chcela poradit, kedze pochadzam z vychodu z VT a svadba bude vo Vranovem dlezita sucast je aj redovy tanec. Hladam typy a rady ako a kde vyrobit alebo zohnat truhlicku na peniazky, tiez najlepsie v bielo-ruzovej vyzdobe...? Ake sladkosti si davate do kosicka na rozhadzovanie pred redovym tancom???
Ako planujete alebo ako ste mali vyzdobeny dvor, dvere pripadne vnutro pred svadbou???
Vsetky rady a triky prijmem velmi rada emoticon, poradte mi, tesim sa
emoticon
1. jún 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ooo
57
Registrovala sa 18. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 6812 príspevkov a 12 albumov. Má 47 priateľov. Trnava, okres Trnava.
15. jún 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to