Som tu nová - modroocko4201

Profilova fotka
Ahojte som tu nová , veľmi sa teším , že sa môžem pridať k budúcim nevestám :) :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj medzi nami a užívaj si prípravy na svoj deň D ;-)
Odpovedať
Vitame ta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, a kedy sa stanes nevestickou?
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem veľmi pekne :) :) Keďže ma môj milovaní muž požiadal o ruku minulý víkend , tak termín vyberáme tento týždeň. Premýšľame hlavne nad májom , respektíve júnom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@modroocko4201 a ako ta poziadal o ruku? Napises ten krasny pribeh ako sa to stalo?:-)
Odpovedať
Profilova fotka
natasha8 :: Minulú sobotu sme sa šli prejsť na Zemplínsku Šíravu, samozrejme som mala letné šatôčky . Všetko bolo tip top :-D Pozval ma na kofolku, popritom sme sa pozerali na dve mamičky s deťmi, lamentovali sme nad nimi , kto by chcel aké dieťa :-D Sedeli sme tam viac ako hodinu , kým ho napadlo prejsť sa ešte riadný kus :-D A potom to prišlo :) Išli sme bok po boku, zrazu ma objal pozeral sa mi do očí pobozkal a samozrejme to neskončilo iba jedným . Zatiaľ on z vrecka vytiahol srdiečko, ktoré otvoril :-D Nenormálne sa mu triasla ruka , asi bol viac v strese ako ja sama :-D :-D :-D :-D Tak samozrejme som mu povedala ÁNO :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
V prvom rade ti gratulujem k zasnúbeniu a vítaj v radoch zasnúbených. Prajem ti, aby si tu našla veľa inšpirácií pre svoj veľký deň a kopec dobrých kamarátok.
Odpovedať
Profilova fotka
@modroocko4201 jeeej gratulujem :-) a drzim palce pri chystani svadby a vsetkeho okolo toho. Aby ste si ten den uzili ale aj cely zivot bok po boku, jeden pri druhom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem !!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak a este vybrat datum svadby a mozu sa zacat pripravy :-) Gratulujem ti @modroocko4201
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem žienky :) :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@modroocko4201 Nie je zaco ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@modroocko4201 a aky datum si vybrala? ;-)
Odpovedať
@zatoros83 ved si preklikni na jej profil a ma to tam napisane, ze svadbu bude mat 23.9.2017
Odpovedať
@adrisia jasne mohlo ma to napadnut :-|
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?