Som tu nová - mimuska123_

ahojte som tu nova...svadba nas caka uz onedlho..jaaaj tesim sa....dufam, ze vsetko vyjde tak ako ma:-)vcera sme boli kyticku zajednat....vyzdobu dojednat.....dnes ideme nieco pokukat, co sa tyka miestnosti, este dake detaily....
Odpovedať
Ahojte, aj ja som tu nova. Stranku mi odporucala kamaratka, ktora je uz par rokov stastne vydata. My svadbu planujeme az v lete 2013, no zijem v Londyne uz par rokov, tak chcem vyuzit tuto dovolenku doma a ziskat lepsiu predstavu o cenach, prestoroch a so vsetkym co sa priprav svadby tyka. Chcela som sa opytat, ci ma niekto skusenosti so svadbou v Kastieli Pechy v Hermanovciach. Na Fricovce som uz pozerala. Asi im tam zajtra zavolam a dohodnem dake stretnutie aby som potom mojmu milemu mohla referovat. Este raz dakujem za pomoc a rady.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahoj Dutchgirl, rozhodla si sa nakoniec pre svadbu v kastieli Pechy? Volam sa Kristina a tiez tam budeme mat svadbu v Maji 2012 ale pani majitelka nam zrazu z nicoho nic zysila ceny jedla o 20% a chce €50 za casnika s cim sme nepocitali. Stalo sa to aj Vam? Dakujem Ti ak sa mi ozves. pa Kika
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@kika119 Ahoj Kika, ako si sa nakoniec rozhodla? Tiež s priateľom uvažujeme nad svadbou v kaštieli Pechy v auguste 2012. . . veľmi pekne ďakujem za tvoje dojmy:-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
aj ja by som rada vediet ako to s tym kastielom vidite baby
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?