Som tu nová - lulu195lc

Ahojte dievčatá, budúci rok sa mám vydávať. Môj snúbenec je Francúz A chcela by som vedieť čo všetko je potrebné zariadiť. Vlastne by som potrebovala poradiť zo všetkým. ... Prosím pomôžte
Odpovedať
@lulu195lc ahoj ,a cim chces zacat? :)
Odpovedať
Ja neviem ani S čím by som mala začať. Nikdy som si nemyslela že sa budem vydávať :))))čo by bolo najlepšie zacat :-) a my žijeme V irsku :) alkab828
Odpovedať
@lulu195lc a svadbu budete mat na slovensku? ak ano v prvom rade si pozistuj na matrike v meste odkial si presne vsetko co bude treba doniest pri zapise dna sobasa,da sa to aj online na strankach mesta alebo mailom ich kontaktuj a oni ti vsetko napisu,ak budes mat svadbu v irsku to neviem ale ak by si sa chcela vydavat v juznom anglicku to by som ti mohla zariadit a pripravit kedze sa tu pohybujem v tychto svadobnych sferach uz dlhe roky....alebo ak sa vydavas na slovensku skus nejaku svadobnu agenturu ta ti zariadi vsetko :-)
Odpovedať
Budeme mať svadbu na Slovensku :) A rod'ici mi pomôžu ale viac by som potrebovala pomoc za papiere A tradície A kedy začať čo vybavovať :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?