Menu Forum

Som tu nová - evka2015

10. feb 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
evka2015
Registrovala sa 6. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
evka2015
Registrovala sa 6. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte som tu nová a chcela by som sa Vám predstaviť. Volám sa Eva a s drahým sme plánovali svadbu na tento rok v lete, lenže sme v požehnanom stave a naša láska by mala prísť na svet začiatkom júla a tým pádom že obaja snívame o letnej svadbe, ktorá sa bude konať v prírode sme sa rozhodli svadbu ešte odložiť možno na budúci rok júl/august alebo o dva roky keď naša malá láska už bude väčšia emoticon určite ju/ho chceme mať na svadbe (ešte nevieme čo to bude). Tak zatiaľ sa tu chcem poobzerať nabrať nejaké inšpirácie od Vás emoticon
8. feb o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
3anicka3
12
Registrovala sa 3. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 9 priateľov. Lehota pod Vtacnikom, okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
3anicka3
12
Registrovala sa 3. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 9 priateľov. Lehota pod Vtacnikom, okres Prievidza.
 Ahoj Evka vitaj medzi nami.gratulujem k rozsireniu rodinky a dufam ze ta tu nieco zaujme. emoticon
10. feb o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smoulinaeva
Registrovala sa 10. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Okres Piešťany.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
smoulinaeva
Registrovala sa 10. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Okres Piešťany.
  • Nevie kedy bude svadba
 Aj ja som tu nova emoticon Ale vitaj medzi nami vsetkymi emoticon
10. feb o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
betusaaa
Registrovala sa 5. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 83 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 10. septembra 2016
fotoportrét
fotoportrét
betusaaa
Registrovala sa 5. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 83 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 10. septembra 2016
 Tak vitajte emoticon
10. feb o 13:32  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to