Som tu nová - cucu005

Profilova fotka
Ahojte babule.....svadobná mánia, ktorá ma sprevádza v tomto roku( budúci týždeň idem totiž už na 6svadbu v tomto roku) ovládla aj mňa a tak som tu :) začínam uvažovať o vlastnej svadbe, nakoľko sa ma všetci na to pýtajú a už aj sama začínam pociťovať, že je ten správny čas. Chcela by som mať svadbu v máji - milujem totiž kvety, zeleň....no rodina môjho priateľa ma odhovára, že svadba v máji prináša nešťastie či čo.... Ale veď máj lásky čas.... a oni mi povedia toto :( Ale aj tak si asi spravím po svojom. :) Keď vidím, ako tu už niektoré máte čo to pochystané rok dopredu, začínam uvažovať nad prípravami aj ja :) Teším sa na spoločné ,,babské reči" :D
Odpovedať
Ahoj Cucu, tak isto chystáme májovú svadbu a tak isto som počula voľačo o ,,predletnom" nešťastí rovno aj s odstrašjúcimi príkladmi, ale nechystáme sa to brať veľmi vážne ;) nenechaj sa odradiť :) :-o
Odpovedať
@cucu005 ahoj, to sú hlúposti :D svadba v máji bude prenádherná :) rozkvitnutá a voňavá :) tak veľa šťastia, nech to krásne vyjde :)
Odpovedať
Profilova fotka
@malalutka ahoj malalutka, ďakujem ti za povzbudzenie :) tiež som toho názoru :) náhodou som ti zistila v jednom časopise SVADBA, že prečo sa to tak hovorí, že májové svadby prinášajú nešťastie, ževraj je to povera ešte z čias našich starých mám, lebo že v máji bývali prázdne stoly na svadbách, keď že bolo po zime a pred letnou žatvou, ďalší dôvod, že keď sa v máji po svadbe počalo dieťa, zvyčajne sa narodilo v januári-februári, keď bola najväčšia zima a rodilo sa len za asistencie ,,babice" a veľa detičiek alebo aj žien zomieralo pri pôrode, a takisto že keď sa dieťa počalo v máji po svadbe, tak žena musela ísť robiť na pole, lebo bolo najviac roboty a veľa žien potratilo......tak z tohto všetkého že sa vymyslela povera o májovej svadbe.... možno ti to trošku pomôže ako argument, ak ti niekto bude dohovárať ako mne :D a kedy v máji plánuješ svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@barus77 ahoj, ďakujem veľmi pekne za povzbudenie, aj tebe prajem aby ti všetko vyšlo, tak ako si praješ...... :D však môžme ešte hocikedy popísať, že čo nové..... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cucu005 Májová svadba je tá najkrajšia, aká môže byť ♥ ♥ ♥
Odpovedať
@cucu005 nuž tak argument je to skvelý, u nás to majú ale bohužiaľ podložené aj nejakými modernejšími dôkazmi - napríklad rozvodmi blízkych májových manželov :-p no a tak sme sa napokon predsa len rozhodli pre malý kompromis a urobíme to 9.6. - druhým dôvodom je, že sa pokúšam zladiť to voľajak so skúškovým obdobím v škole, aj keď to by som to mala asi rovno posunúť na august :-D nuž, bude to veľká výzva - práca, škola, svadba...potom už len rýchlo utiecť niekam na svadovnú cestu a poriadne sa tam z toho všetkého vyrelaxovať :) Tak ti ale každopádne držím palce, urite to bude krásne a bezproblémové
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?