Menu Forum

Som tu nová - cucu005

7. sep 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
cucu005 (30 r.)
5
Registrovala sa 20. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Okres Turčianske Teplice.
  • Svadba bola 5. mája 2012
    okres Turčianske Teplice
fotoportrét
fotoportrét
cucu005 (30 r.)
5
Registrovala sa 20. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Okres Turčianske Teplice.
    okres Turčianske Teplice
 Ahojte babule.....svadobná mánia, ktorá ma sprevádza v tomto roku( budúci týždeň idem totiž už na 6svadbu v tomto roku) ovládla aj mňa a tak som tu emoticon
začínam uvažovať o vlastnej svadbe, nakoľko sa ma všetci na to pýtajú a už aj sama začínam pociťovať, že je ten správny čas. Chcela by som mať svadbu v máji - milujem totiž kvety, zeleň....no rodina môjho priateľa ma odhovára, že svadba v máji prináša nešťastie či čo.... Ale veď máj lásky čas.... a oni mi povedia toto :( Ale aj tak si asi spravím po svojom. emoticon Keď vidím, ako tu už niektoré máte čo to pochystané rok dopredu, začínam uvažovať nad prípravami aj ja emoticon Teším sa na spoločné ,,babské reči" :D
27. aug 2011 o 15:40  •  Svadba bola v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
malalutka
2
Registrovala sa 30. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 37 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 18. augusta 2012
    Marianka, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
malalutka
2
Registrovala sa 30. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 37 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahoj Cucu, tak isto chystáme májovú svadbu a tak isto som počula voľačo o ,,predletnom" nešťastí rovno aj s odstrašjúcimi príkladmi, ale nechystáme sa to brať veľmi vážne ;) nenechaj sa odradiť emoticon emoticon
30. aug 2011 o 08:38  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barus77
52
Registrovala sa 2. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 34 príspevkov a 1 album. Má 47 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
barus77
52
Registrovala sa 2. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 34 príspevkov a 1 album. Má 47 priateľov. Okres Žilina.
 @cucu005 ahoj, to sú hlúposti :D svadba v máji bude prenádherná emoticon rozkvitnutá a voňavá emoticon tak veľa šťastia, nech to krásne vyjde emoticon
2. sep 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cucu005 (30 r.)
5
    okres Turčianske Teplice
fotoportrét
fotoportrét
cucu005 (30 r.)
5
    okres Turčianske Teplice
 @malalutka ahoj malalutka, ďakujem ti za povzbudzenie emoticon tiež som toho názoru emoticon náhodou som ti zistila v jednom časopise SVADBA, že prečo sa to tak hovorí, že májové svadby prinášajú nešťastie, ževraj je to povera ešte z čias našich starých mám, lebo že v máji bývali prázdne stoly na svadbách, keď že bolo po zime a pred letnou žatvou, ďalší dôvod, že keď sa v máji po svadbe počalo dieťa, zvyčajne sa narodilo v januári-februári, keď bola najväčšia zima a rodilo sa len za asistencie ,,babice" a veľa detičiek alebo aj žien zomieralo pri pôrode, a takisto že keď sa dieťa počalo v máji po svadbe, tak žena musela ísť robiť na pole, lebo bolo najviac roboty a veľa žien potratilo......tak z tohto všetkého že sa vymyslela povera o májovej svadbe.... možno ti to trošku pomôže ako argument, ak ti niekto bude dohovárať ako mne :D a kedy v máji plánuješ svadbu?
6. sep 2011 o 22:25  •  Svadba bola v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cucu005 (30 r.)
5
    okres Turčianske Teplice
fotoportrét
fotoportrét
cucu005 (30 r.)
5
    okres Turčianske Teplice
 @barus77 ahoj, ďakujem veľmi pekne za povzbudenie, aj tebe prajem aby ti všetko vyšlo, tak ako si praješ...... :D
však môžme ešte hocikedy popísať, že čo nové..... emoticon
6. sep 2011 o 22:49  •  Svadba bola v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
galganka
21
Registrovala sa 5. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 230 príspevkov. Má 38 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
galganka
21
Registrovala sa 5. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 230 príspevkov. Má 38 priateľov. Okres Nitra.
 @cucu005 Májová svadba je tá najkrajšia, aká môže byť ♥ ♥ ♥
6. sep 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malalutka
2
fotoportrét
fotoportrét
malalutka
2
 @cucu005 nuž tak argument je to skvelý, u nás to majú ale bohužiaľ podložené aj nejakými modernejšími dôkazmi - napríklad rozvodmi blízkych májových manželov emoticon no a tak sme sa napokon predsa len rozhodli pre malý kompromis a urobíme to 9.6. - druhým dôvodom je, že sa pokúšam zladiť to voľajak so skúškovým obdobím v škole, aj keď to by som to mala asi rovno posunúť na august emoticon nuž, bude to veľká výzva - práca, škola, svadba...potom už len rýchlo utiecť niekam na svadovnú cestu a poriadne sa tam z toho všetkého vyrelaxovať emoticon Tak ti ale každopádne držím palce, urite to bude krásne a bezproblémové
7. sep 2011 o 08:21  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to