Ponúknite najnižšiu cenu za komplet balík na 6.7.2013

Profilova fotka
Obraciam sa na profesionálov. Prosím Vás, ponúknite mi najnižšiu cenu za kompletné balíky na dátum 6.7.2013.. Fotografi, kameramani, dj, kapely, starejší a i....
Odpovedať
Profilova fotka
Ja môžem ponúknuť akurát tortu a popolnočky:-))) Torta -10% zľava z celkovej ceny torty
Odpovedať
Profilova fotka
Ja vam mozem ponuknut saty a doporucit dobreho fotografa, je sice zo Zvolena, ale nema problem pricestovat. V pripade zaujmu nas kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_a ahoj potrebujes aj vyzdobu? ak ano a prezradis pocet, urobim ponuku, pripadne nejaku predsatvu, aspon farebnu ci mame moznost takej ako chces :) pozdravujem
Odpovedať
Profilova fotka
350
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_a neviem neviem profesionáli sa ako na tržnici nejednajú takto skutočného profesionála asi nenájdeš :-(
Odpovedať
Profilova fotka
profi svadobný videofilm len za 400 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám svadobné fotografovanie. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím. Ponúkam komplet tlačoviny (oznámenia, pozvánky, magnetky, etikety, menu...) vo vami vybranom prevedení a farbách
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, ponúkame komplet svadobné video a foto za 650 €. Ak budete mať záujem, môžete nás kontaktovať. Viac info na našej stránke
Odpovedať
Profilova fotka
@photocam rozpocet mame do 400, ael dakujem za ponuku...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@j_ank_a ak potrebujete pomoc neváhajte nás kontaktovať radi vám poradíme, pomôžeme
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám od nás balík v cene 739 euro za 250 eur. Jedná sa o svadobné fotografovanie, komplet od príprav až po odčepčenie, čiže od rána až do rána, je v tom zahrnutá tlač foto, aj dvd s fotkami. Váš temín máme voľný a ak Vás táto ponuka zaujala, pozrite si náš profil tu na Moja Svadba, kde nájdete bližší popis tohto balíka. V prípade záujmu alebo dodatočných informácií nás kontaktujte mailom alebo telefonicky. Prajem pekný deň. S pozdravom Samuel x-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?