Menu Forum

Ponúknite najnižšiu cenu za komplet balík na 6.7.2013

17. mar 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
Registrovala sa 19. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 556 príspevkov a 2 albumy. Má 63 priateľov. Partizanske, okres Partizánske.
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
Registrovala sa 19. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 556 príspevkov a 2 albumy. Má 63 priateľov. Partizanske, okres Partizánske.
 Obraciam sa na profesionálov. Prosím Vás, ponúknite mi najnižšiu cenu za kompletné balíky na dátum 6.7.2013.. Fotografi, kameramani, dj, kapely, starejší a i....
4. dec 2012 o 06:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fajne_torty
Užasné torty
Tina PRO

Občerstvenie - torty, koláče, nápoje - Okres Poprad
PRO Shop: 27 inzerátov
6
fotoportrét
fotoportrét
fajne_torty
Užasné torty
Tina PRO

Občerstvenie - torty, koláče, nápoje - Okres Poprad
PRO Shop: 27 inzerátov
6
 Ja môžem ponúknuť akurát tortu a popolnočkyemoticon)) Torta -10% zľava z celkovej ceny torty
4. dec 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salon_natali
Svadobný salón Natali
Michaela Ontková PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Zvolen
27

“Aktuálnu ponuku šiat na predaj nájdete na stránke www.natalisalon.sk , sú to všetko originál šaty za skvelé ceny. Šaty sa už začali míňať, tak neváhajte :-)”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
salon_natali
Svadobný salón Natali
Michaela Ontková PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Zvolen
27

“Aktuálnu ponuku šiat na predaj nájdete na stránke www.natalisalon.sk , sú to všetko originál šaty za skvelé ceny. Šaty sa už začali míňať, tak neváhajte :-)”
(Pred 1 rokom)

Ja vam mozem ponuknut saty a doporucit dobreho fotografa, je sice zo Zvolena, ale nema problem pricestovat. V pripade zaujmu nas kontaktujte.
4. dec 2012 o 14:18  •  www.natalisalon.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 36 inzerátov
84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 36 inzerátov
84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

@j_ank_a ahoj potrebujes aj vyzdobu? ak ano a prezradis pocet, urobim ponuku, pripadne nejaku predsatvu, aspon farebnu ci mame moznost takej ako chces emoticon
pozdravujem
8. dec 2012 o 15:45  •  Svadba bola v máji 2009  •  www.stylovasvadba.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcelhudecek (38 r.)
fotograf Marcel Hudeček
Marcel Hudeček PRO

Foto a video - Okres Bratislava
5
fotoportrét
fotoportrét
marcelhudecek (38 r.)
fotograf Marcel Hudeček
Marcel Hudeček PRO

Foto a video - Okres Bratislava
5
 350
6. jan 2013 o 09:24  •  Svadba bola v novembri 1999  •  facebook: marcel hudecek fotograf  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karin7777
Registrovala sa 13. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
karin7777
Registrovala sa 13. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dunajská Streda
 @j_ank_a neviem neviem profesionáli sa ako na tržnici nejednajú takto skutočného profesionála asi nenájdeš emoticon
6. jan 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radkoslavko
RADKOSLAVKO.com - videoprodukcia
Radoslav Janiš PRO

Foto a video - Okres Považská Bystrica
3
fotoportrét
fotoportrét
radkoslavko
RADKOSLAVKO.com - videoprodukcia
Radoslav Janiš PRO

Foto a video - Okres Považská Bystrica
3
 profi svadobný videofilm len za 400 emoticon
13. jan 2013 o 20:00  •  www.radkoslavko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomaspavco (31 r.)
Tomáš Pavčo - fotografické služby
Tomáš pavčo PRO

Foto a video - Okres Dolný Kubín
PRO Shop: 1 inzerát
35
fotoportrét
fotoportrét
tomaspavco (31 r.)
Tomáš Pavčo - fotografické služby
Tomáš pavčo PRO

Foto a video - Okres Dolný Kubín
PRO Shop: 1 inzerát
35
 Dobrý deň,
ponúkam Vám svadobné fotografovanie.
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
Rád poskytnem bližšie informácie
fotoportrét
fotoportrét
jamaps
JAMA-polygrafické služby
Marián Baláž PRO

Svadobné oznámenia - Okres Šaľa
PRO Shop: 211 inzerátov
204

“200 kusov fuchsiovích (cyklámenových) obálok za 30€”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
jamaps
JAMA-polygrafické služby
Marián Baláž PRO

Svadobné oznámenia - Okres Šaľa
PRO Shop: 211 inzerátov
204

“200 kusov fuchsiovích (cyklámenových) obálok za 30€”
(Pred 3 mesiacmi)

Zdravím. Ponúkam komplet tlačoviny (oznámenia, pozvánky, magnetky, etikety, menu...) vo vami vybranom prevedení a farbách
21. jan 2013 o 18:32  •  www.jamaps.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
photocam (29 r.)
Photocam.sk
Ing. Ľubomír Martiniak - PROMOCAM PRO

Foto a video - Okres Čadca
6

“Uvoľnil sa termín 26.10.2013 !!! Chceli by sme upozorniť všetkých, ktorý ešte na poslednú chvíľu zháňajú kameramana a fotografa a tých, ktorých sme pre obsadenosť museli odmietnuť, že sa nám uvoľnil termín 26.10.2013. V prípade záujmu neváhajte napísať alebo zavolať. Váš tím Photocam.sk http://www.photocam.sk/novinky.php#novinka19”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
photocam (29 r.)
Photocam.sk
Ing. Ľubomír Martiniak - PROMOCAM PRO

Foto a video - Okres Čadca
6

“Uvoľnil sa termín 26.10.2013 !!! Chceli by sme upozorniť všetkých, ktorý ešte na poslednú chvíľu zháňajú kameramana a fotografa a tých, ktorých sme pre obsadenosť museli odmietnuť, že sa nám uvoľnil termín 26.10.2013. V prípade záujmu neváhajte napísať alebo zavolať. Váš tím Photocam.sk http://www.photocam.sk/novinky.php#novinka19”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý večer, ponúkame komplet svadobné video a foto za 650 €. Ak budete mať záujem, môžete nás kontaktovať. Viac info na našej stránke
27. jan 2013 o 22:06  •  www.photocam.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
fotoportrét
fotoportrét
j_ank_a
41
 @photocam rozpocet mame do 400, ael dakujem za ponuku...
27. jan 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

Foto a video - Okres Nitra
3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

@j_ank_a ak potrebujete pomoc neváhajte nás kontaktovať radi vám poradíme, pomôžeme
20. feb 2013 o 09:23  •  www.svadba-ples-stuzkova.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadobnypribeh
Bc. Samuel Koscelanský • Svadobný fotograf •
Samuel Koscelanský PRO

PRO Shop: 3 inzeráty
4
fotoportrét
fotoportrét
svadobnypribeh
Bc. Samuel Koscelanský • Svadobný fotograf •
Samuel Koscelanský PRO

PRO Shop: 3 inzeráty
4
 Ponúkam Vám od nás balík v cene 739 euro za 250 eur. Jedná sa o svadobné fotografovanie, komplet od príprav až po odčepčenie, čiže od rána až do rána, je v tom zahrnutá tlač foto, aj dvd s fotkami. Váš temín máme voľný a ak Vás táto ponuka zaujala, pozrite si náš profil tu na Moja Svadba, kde nájdete bližší popis tohto balíka. V prípade záujmu alebo dodatočných informácií nás kontaktujte mailom alebo telefonicky. Prajem pekný deň. S pozdravom Samuel emoticon
17. mar 2013 o 20:22  •  facebook.com/wildsammy  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
9. júl 2013 o 23:34 • fotograf123