Spoločné chudnutie pred svadbou - Máj 2007

Caute baby, taketo podobne tema tu uz urcite niekde je, ale otvaram nove. Urcene predovsetkym babenkam, ktore planuju do toho prastit v maji. Mame 9 mesiacov, takze najvacsi cas zase nieco zo sebou robit. Avsak ja som "kuze lina" takze potrebujem vyhecovat, motivovat a par spolutrpiteliek do partie!!! Takze baby, kolko??? Ja by som chcela cca 10-12kg dole!!! Pokial uz mate niektora nejake zarucene tipy, ktore vam pomohli schudnut, tak sem s nimi. Kazda rada dobra..... Nech nam spadnu michelinky!
Odpovedať
ahoj ronikacz ;-) pozri http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... prispevok od "veronice • 10. júl 2006 o 15:13"
Odpovedať
a este octovka prispevok od "zuziq • 19. apr 2006 o 08:41" http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Ahoj, ja sice termin stanoveny nemam, ale zistila som, ze oproti vlanajsiemu letu mam o 10 kil viac, takze som sa rozhodla sup s nimi dole! a s niekym spolu mi to urcite pojde lahsie. Chudla som asi tri roky dozadu, kde mi ta metoda pomohla, ale bolo to hlavne o pevnej voli, vydrzat prvy tyzden, potom som uz nemyslela na jedlo kazdu chvilo a slo to lahko. Aj mi ta vaha dlho vydrzala, nuz zmenou zamestnania a zivot.stylu mi to zial za posledny rok uslo :-(
Odpovedať
takze: 1.jedla som vela rano, ostatne jedlo som rozlozila do malych pravidelnych davok a po piatej nic. 2. nepit alkohol 3. hlavne biele maso (kuracie prsia), vela zeleniny, ovocia, uplne vynechala zemiaky, ryzu, biele pecivo
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, to je super, akurat sa mi tato tema hodi, lebo dnes som sa zacala stravovat podla Sipeky (viete, kadze 4 hodinky, k tomu trosku tych natahovacich cvikov a tak), lebo by som tiez mala v maji nejake normalne saty a nie nejake "vrece" :-S Pozerala som aj www.ikar.sk/sipeky, maju celkom dobre uspechy a nakolko sa nejako nemozem jednostranne obmedzovat v strave kvoli mojmu neporiadnemu zaludku, tak by mi toto celkom vyhovovalo...
Odpovedať
Caute baby, to je super, ze sa chcete pridat. Zalozila som rovnaku temu aj na ceskom fore { urcite ho poznate }. Avsak je to v termin - spolocny termin. Tak uz chduneme s leonkou. tak hybajte tam ;-) Nas ciel, je schudnut do konca auguste - tj za 2 a pol tyzdna cca 2 kg!!!
Odpovedať
ahoj ronikacz, rada sa pridam. Mna caka svadba o rok a chcem dat dolu tak 8 kg a tiez potrebujem vyhecovat :-))
Odpovedať
tak sa pridavam aj ja ešte neviem datum ale niekedy buduci rok len ja potrebujem až 24 a to už som 10 dala dole :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja od septembra zacinam opat cvicit, mam partacku ... len nekedy sa mi taaak nechce
Odpovedať
no ako na zavolanie!!! ja potrebujem minimálne 5kilečiek dať dole...minulý rok takto v lete už boli fuč, ale ako som vysadila (!!!) antikoncepciu, som pribrala všetko späť.... :-( a rozšírili sa mi asi aj boky...no hormony sa mi splašili....už ste o tom počuli, aby po VYSADENI niektorá pribrala?? no ja teda nie.... ako tak pozerám, tuším ste na českom fore...no snád sa tam prepracujem...idem pohľadať... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babenky, ja som chcela do svadby schudnut 22 kg, bohuzial sa mi podarilo "len 15" :-( (z 87 na 72) :-o Po svadbe chudnem dalej a nechcem sice trhat vasu nit, ale strasne moc mi pomahaju cice-mice z fora "cica nezer" ;-) Aj ked moc neprispievam, ale citam ich prispevky a naozaj ich nadsenie na mna velmi dobre vplyvalo a vplyva x-) Takze skuste kuknut tam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, tak ako? ja uz stvrty den drzim tu Sipeky a napchavam sa slivkami :-) len sa mi nechce postavit na vahu a zmerat sa, asi to necham na vlastny pocit... ;-) cvicim aj tie jej cviky a celkom sa pri tom uvolnim, je to super, dufam, ze to bude aj ucinne, lebo by som rada schudla aspon 7 kg do decembra, ked chcem ist skusat saty :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Toto sa mi teda páči. Pridávam sa k vám. Ja by som potrebovala takých 8 kilečiek dole, aby bola max. spokojnosť. Už len začať... Miriama, ja mám úplne opačný prípad, beriem už dlho antikoncepciu a každým rokom viac a viac priberám a rovnako sa stravujem, nič som nezmenila... Každý rok to je cca. +3 kg navyše a už sa mi to prestáva páčiť. Vždy na jar sa mi to podarí schudnúť, no opäť to naberiem aj s úrokami! A na chodenie pravidelne do fitka neni toľko času...
Odpovedať
Profilova fotka
tak s tou antikoncepciou mam tiez svoje skusenosti :-S ked som ju zacala brat, pribrala som tak 7 kg, musela som vymenit vsetko spodne pradlo, potom lekarka povedala: hups, to boli asi silne tabletky... :-S takze sa k tomu pridali strie a podobne zalezitosti...a aj ked nepatrim k tym "lenivkam" a "vymetackam chladniciek", kilecka nie a nie dole...a samozrejme, ze sa drzia na bruchu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
detto, tiež sa mi nepáčia tie škaredé strie na stehnách a zadočku. Najhoršie je, že sa ich už v živote nezbavím - jedine plastikou :-D
Odpovedať
no ja mam strie tiez a drahusik sa ma vzdy pyta, co to je. Tak mu s usmevom na tvary hovorim, ze su to tkz.strie a tie vznikaju vtedy, ked sa schudne... :-) Nemusi predsa vediet, ze to funguje aj v opacnom pripade :-D
Odpovedať
aute baby, chcem sa k vam pridat ...svadba je 21. 4. 2007 3. septembra sa chcem odvazit a potom vam poviem, kolko kil by malo ist dole....ratam 6-7. Inak ja som za 5 mesiacov tento rok schudla 14kg.- vypustila som maso...jedla som male porcie...a moja strava bola vacsinou ryza, cestoviny- so zeleninou ,a ovoie, plus zeleny caj- myslim ze dobre zhadzuje tuk! A VEEEEEEEEEEELA SOM CVICILA!!! BACHA NA ZEMIAKY!!!- zvysuju chut na sladke!!! citala som jednu knihu a po nej ma presla chut na maso...a to ja som bola brutalny masozravec!! Nejaky odbornik na zdravu vyzivu tam vysvetloval, ze maso je pozierac energie a tak, tak som ho skusila vypustit a kila isli lahsie dole... a este dolezita info.: nerAnajkovat ako kral, ale do 12.00 jest len ovocie,lebo telo ma energiu do 12.00 este z predosleho dna...asi tyzden mi trvalo, kym som si na to zvikla ,ale potom uz uplne v pohode, nic mi doobeda neislo na chut!!!A niekedy som to doobedie vydrzala aj bez ovocia, mozno to znie drasticky,ale uplna pohoda, je to len zvyk, viem o com pisem, lebo som bola zvyknuta pekne dva rozteky, sunka, syr, kakavko a pod...teraz nemusim nic...len to ovocie... A este...tie kila isli dole tak rychlo a v pohode aj preto, ze som jedlaa jedno hlavne jedlo (ryza +zelenina) za den! ostatne bolo len ovocie a NIC VIAC!!! ked ma chytila chut na sladke, tak som si namocila prst do cukru...:( Trapenie niekedy,ale stalo to zato...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?