Všeličo

Zobraz úvodný príspevok
vítam priateľov slobodného slova.... :-D kebyže to číta admin, vytvorili sme novú tému, pretože do všetkých doterajších sa stále "obúvali" stále tie isté osoby a osočovali nás, že píšeme odveci....aj keď podľa mňa k téme, ktorá je tu už dávno....kedy plánujete rodinu....patria detské mená logicky..... čo sa ale logické niektorým nezdá byť a zasahujú do každej témy, ku ktorej nemajú čo povedať....
no dobre sa tu míname..... :-D :-D
Profilova fotka
trib no celkom slusne :-D nemozes spat? =-)
Ahoooojte, ja viem-viem-viem-viem, hanbim sa, ze som tu od leta nicim neprispela :-N :-N :-N ale akosi ten cas leti....no ako sa mate? bianca, gratulujem k malickej, je krasna x-) trib, ty mas novu prezyvku? a ja sa cudujem, ze kto ma to spomina a to si ty! ako sa mate, malinka rastie, poslucha? a ty sharlot ako, co nove? ucis? ja som na povodnom mieste, a tiez sa musim priznat, ze zaciname uvazovat nad babenkom...asi tak okolo maj-jun ideme na to :-N tak uvidime ci to pojde alebo sa budeme snazit dlhsie. akosi nas to oboch chytilo, uz aj tie hnusne splatky prehliadame a snazime sa mysliet pozitivne. hnusna doba, aby mlady clovek drel ako kon a este sa bal mat deti, aby ich uzivil. ale nejako to hadam zvladneme 8-) 8-) 8-) a vy ako babenky, co mate nove? boze, preslo vela casu....ved som tu bola naposledy v lete..... :-. piiiiiste, tesim sa!
Kokso Tara! Snim, alebo bdiem? No, my sme na tom skoro uplne tak, ako vy. Tiez uz kasleme na splatky. ;-) Stale ucim a stale chcem ist prec. :-S Len akosi nic nevychadza.
ahojte baby, no teda, ja určite spíííííííím a sníva sa mi, že sa taruška ozvala..... :-D :-D :-D som rada, že ste s drahým takto zhodnotili situáciu, dobre robíte..... ono je stále dôvod, prečo ešte nemať dieťa.... tak tfuj, tfuj, nech to rýchlo vyjde, daj nám potom určite vedieť.... x-) sharlott, ja som od detstva snívala o tom, že budem učitelka....a stále ma to drží....... keby sa platy ztridsaťnásobili, tak som v škole.... ;-) a kam chceš ísť preč zo školy? Ešte učíš súkromne anglinu? Ja mám už cestovatelskú horúčku, pozajtra letíme na dva týždne do Egypta....klasika.... ale taaaaaaaaaaaaaaaaaak sa tešííííííííííííííííííííím, ved som bola naposledy na dovolenke ešte bez malej....toto bude prvá spoločná rodinná dovolenka, už nech sme tam, aj ked som zvedavá, ako to malá zvládne.... ale berieme aj svokrušku, tak super, odbremení ma...... x-) x-) čafte babule, bianca aj teba pozdravujem, ozvite sa, tara nie až o rok v lete, dobreeeeeeeeeeeeeee?????? :-p :-D
Ahoj Trib, ucim aj sukromne cez jazykovku, ale od noveho roka mi stale meska s peniazmi 2 tyzdne, ze vraj kriza, ale uz toho zacinam mat plne zuby. mne benzin kto zaplati? ]-( Praveze neviem, kam by som chcela ist zo skolstva, takze len tak bludim. :-|
Ahojte kocky, tak ako bolo cez sviatky? Trib je uz asi v egypte, musi sa mat super, teraz oddychovat pri mori a na takom uzasnom mieste....hned by som isla aj ja. mna teraz caka sluzobka do chorvatska, tak aspon tam budem chvilu v predstihu pri mori :-D a kam by si sharlot chcela ist robit? chces nieco uplne ine, alebo chces ostat pri uceni? mna teraz kamoska nahovarala, aby sme isli ucit environmentalistiku na SŠ a ZŠ. ale to by som asi casovo nestihala...jedine, keby som opustila cestovny ruch a to sa mi veru nechce, lebo ma to zatial bavi :-N niekedy ma sice to cestovanie uz nebavi - zbalit, vybalit, zbalit....ale potom si poviem, ze aspon cosi nove uvidim...tak sa opat ozvite babule, paaaaaa :-)
Profilova fotka
nazdaaaaaaaaar 5 prispevkov od kedy som tu nenapisala.To je uspech :-D taruska vitaaaj zasa i ja sa vitaaaam
Ahojte....no nic sa nove nedeje??? kde ste vsetky??? ahoj bianca, mas krasne babenko!!! Krasna podoba!!! :-) :-) :-) Jaaaaj, ved som si spomenula, tribit je asi v egypte, spominala ze pojdu, tak oddychuje. bianca, ty planujes nejaku dovolenku?
Profilova fotka
Ahojte všetky. Kočky, otázka mimo tému ;-) Neviete mi poradiť ako sa dá dostať svadobný album aj na české stránky beremese.cz?
Profilova fotka
hoj andilek to podla mna vobec nejde.Radej napis adminke ona poradi tara dovolenka neprichadza v uvahu.Akurat chodim pravidelne k nasim na Slovensko kazdy mesiac tak je to neaky relax.Mozno zajdeme na par dni niekam doma
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte, tak davno tu nikto ani nepachol, tak by ma zaujimalo, ako sa mate, ako deticky? Tribit a svadba?
Článok sa načítava...
no ahojteeeeeeeeeeeee babule, sharlott, máš pochvalu, ze si prispela.... :-D my sa máme fajn, malá bude mat v januári 2 roky, veeeeeeeeeeeeeelmi to letí, je z nej malé šidlo urozprávané, ale je krásne poslusná, milá, také dobré dieťatko, tak uvidíme dokedy jej to vydrží.... x-) svadbu sme posunuli na 29.5.2010, nestíhala som to zorganizovat na povodný termín, ktorý mal byt tento rok v septembri.... ale prípravy stále odkladám, lenivec som... ]-( vy sa babenky ako máte? Sharlot, tara, bianca? Co máte nové? sharlot, ako bábo? Tara a co tak bábo? Bianca, ako sa má bábo? :-D :-D :-D :-D :-D Ozvite sa babulky..... x-)
:-D No, my sme sa odhodlali, ze ideme na to, tak sa nam to hadam coskoro podari, lebo uz mi ta moja robota lezie krkom. Inak sa mame celkom fajn, len v dosledku tej blbej krizy je kazdy nervozny. My s manzelom mame v podstate stale zamestnanie, ale moji rodicia su na tom horsie :-S
sharlotka, tak tfuj, tfuj, nech sa zadarí... :-D nezabudni nás potom informovat, rada ťa privítam na modrom konovi.... :-D ja krízu až tak necítim, ešte že som na materskej..... aj ked tá mi stací na zaplatenie faktúry za mobil a časáky.... :-D ale viem že je to zlé.... drahý podniká, tak to poznám z tejto stránky....každý bojuje..... ]-(
Dakujem :-) A na konovi som uz davno, aj ked to uz v poslednom case zanedbavam. Inak este mam nove to, ze od septembra chodim znova do skoly, robim si kvalifikaciu na vyucbu anglickeho jazyka, lebo ja mam vystudovanu politologiu - europske studia. A chcem si robit maly doktorat, len by som chcela byt radsej PhDr., ako PaedDr. Len urobit si filozoficky smer je trosku tazsie, ale mozno ked budem na materskej :-N Aj trosku lutujem, ze som sa radsej nedala na prekladatelske specializacne studium, ale co uz...
baby no co je s vami???? nikde nikto, zanedbavame sa ..... :-D sharlott, drzim palce, len studuj, pri babu to uz pojde horsie....inak, ako ste na tom s babom?
Ahoj Trib. Pozerala som tvoje fotky na MK. Kraaasnu prinecznicku mas doma x-) Raz som pocula, ze tehotnym zenam lepsie pali, ze sa lahsie ucia, tak hadam to bude pravda :-p A potom to uz nejako zvladnem. Zeny su silne stvorenia, zvladnu vela veci. ;-)
sahrlott, ja ked som bola tehtna, tak som bola totalne dementna.... :-D :-D
joooj, tak to ja dufam, ze mna tato demencia nepostihne, lebo mozem skolu rovno zabalit :-N
alebo si az taka mudra, ze si ani tehotensku demenciu nevsimnes a budes ako normalny clovek... :-D :-D a kedy to planujes skolu? aby som vedela, kedy planujes babo.... x-)
Skolu som uz zacala v septembri. ;-) A hadam kym ju skoncim, tak budem koncit aj matersku.
takze si to....tehu????????? =-) =-) :-D
Este neviem, ale pracuje sa na tom....Najskor budem vediet 20.1. :-|
joooooj, daj vedieeeeeet, tfuj, tfuj, tfuj, nech SI!!!!!!! :-N :-N :-N a preco budes vediet az 20.1.? ja som si robila test uz dva dni po styku a bol pozitivny....
mam doma kupeny, ale vsade pisu, ze najskor sa robi test v den neocakavanej mrchy.tak to povazujem za zbytocne
ale blbost, teraz su testy tak citlive, ze ti to zisti uz 48 hodin po styku..... ;-)
no, uvidim...ale vzhladom na to, ze nepocitujem nic zvlastne a som chora si myslim, ze nic :-S
ako mozes mat doma test a neurobit si ho? ja keby som doma nejaky mala, tak si ho urobim, aj ked nie som tehu na 10000000000000 percent..... :-D :-D
:-D :-D :-D musim priznat, ze ja som presne ten typ cloveka, co je strasne netrpezlivy a nerad caka na cokolvek. Ale bojim sa, ze nic.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?