Všeličo

Zobraz úvodný príspevok
vítam priateľov slobodného slova.... :-D kebyže to číta admin, vytvorili sme novú tému, pretože do všetkých doterajších sa stále "obúvali" stále tie isté osoby a osočovali nás, že píšeme odveci....aj keď podľa mňa k téme, ktorá je tu už dávno....kedy plánujete rodinu....patria detské mená logicky..... čo sa ale logické niektorým nezdá byť a zasahujú do každej témy, ku ktorej nemajú čo povedať....
prosim prosim...je vas tu asi vela...co sa chystaju na svadbu...ja som zatial len pozvana mojej byvalej spoluziacke, aneviem co podarovat ako svadobny dar...co by ste chceli vy ako nevesty..co sa tyka mixerov a kanvic...byvaju u jeho rodicov v dome, takze maju taketo veci....abo radsej peniaze??kolko je vhodne??? veeeelmi pekne dakujem
urcite peniaze :-)
Priklanam sa k peniazom... ;-) Od kamaratok som tusim dostala 500sk
ja riesim tiez rovnaky problem, ale peniazom sa chcem vyhnut...aj ked to je praktickejsie. asi najlepsie je rovno sa opytat, nech povie, co by potrebovala/chcela. to nie su narodeniny a cas prekvapeni. skoda, ze nemaju vsetci zoznam darov tu na stranke :-D
Ciatko, my sme mali vsetko, ked sme sa brali. Akurat nam bolo treba chladnicku, pracku a sporak a to sme si kupili prave za tie peniaze. Ja som skor bola nahnevana na ludi, ktori nechceli respektovat nase rozhodnutie a kupili nam zbytocnosti, ktore mam zastrcene v skrini.
tak to ano, ked ste si vyslovene povedali, ze chcete prasule, tak by ma nejaky porcelan nastval. ale bola som u tej kamosky nedavno, vsimla som si dosluhujucu konvicu, alebo sa zmienila, ze ma len 2 pekne postelne obliecky...ale radsej sa jej opytam...inak-super dar je karta do ikea nabita kreditom ;-)
Profilova fotka
cafff my sme az na dva pripady dostali peniaze a kupili sme si auto.Nie nove ale staci.
no kde ste??????????????????????????? :-D
Profilova fotka
ja tu a vyyyyyyyyyyyyyy? :-D :-D :-D
Profilova fotka
nikto?Sharlotta,trib ... kde ste
Profilova fotka
=-) =-) =-)
no tak baby, ale fakt by ste tu mohli už aj niečo napísať, ved nám zavrú tému.... =-) bianca, malá poslúcha? mužíčka máš teraz doma alebo si na nu sama? sharlott, kde siiiiiiiiiiiii????? už si tehotná, či ešte nie? x-) tara, další prípad, no čo je s tebooooooouuuuu????? :-D
Článok sa načítava...
Profilova fotka
habibi mala je super ale naladova po mne,Muzicek pracuje tak momentalne sme viac same ale zvladame to,no keby bola Jar bolo by lepsie lebo teraz v tych zavejoch zapasenie s kocikom no hruza.Ani na urad ani nikam lebo sa mala hned spoti a ziape.Ale sak co ti to budem vypisovat :-D A vy ako?
my sme už konečne zdravé, teda ja ešte beriem antibiotiká, ale hlavne že malá je už v pohode.... my teraz ani velmi von nechodíme, presne kvôli tomu čo si spomínala....to je ako za trest isť von s kočiarom.... ]-( no a inak pohodka, len stresujem kvôli svadbe asi to presunieme na budúci rok, lebo všetky tri miesta kde sme chceli mať svadbu a sobáš zároven sú obsadené..... tak neviem, ešte uvažujeme.... :-|
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
habibi najdete vhodnesji datum na sobas.Ja by som chela este raz.Vobec som si to neuzila
zahlasované,malá je nádherná..... x-)
Profilova fotka
tak toto je bomba.Ako sa da v teme s nazvom ,,všeličo,, odbocit od temy.Dakto ma asi skrat v hlavicke
Profilova fotka
bianca - nie je tu pri vymazavani moznost ako: spravaj sa v sulade s pravidlami, tak preto som dala, ze neodbocuj od povodnej temy.... akekolvek hlasovania su na tychto strankach zakazane.... takze tak
bianca, hlavne že som stihla zahlasovať, no nie? x-)
Profilova fotka
janocka a v ktorej stati sa to pise? habibi aj tak to bolo k nicomu
Ahojteeeeeeeeeeeee a vy si tu pisete bezomna? Tiez som sa cudovala, ako sa da v tejto teme odbocit od temy, ale Janocka ma pravdu, uz davnejsie sa na tom dohodlo, ze hlasovania su zakazane, lebo tu bolo neskutocne vela tem s nazvom "Hlasujte za..." co uz bolo dost otravne, tak sa to zakazalo vseobecne, to si pamatam. Takze neber to osobne. No tehotna este nie som, ale uvidime, co prinesie tento rok. Inak si zijeme stale rovnako, na hladanie novej prace som sa tak trochu uz vykaslala, takze dufam, ze minimalne bud. skolsky rok pojdem na matersku.
ahoj sharlotik, no konečne, to som ja tribitočka...... :-D :-D kašli na robotu, na materskej ti bude stokrát lepšie..... x-) už pracujete na malom,alebo eeeee.....? brat býva ešte s vami? autíčko ti slúži? mne na mojom minule odišla baterka, ked som ho súrne potrebovala, to boli nervyyyyyyyyyy.... už som s revom volala ocovi, že sa mi pokazilo auto, že je asi do šrotu, ked nejde ani otvoriť.....až tak som bola informovaná, že to baterka odišla.... :-D
Doslo mi, ze si to ty... ;-) Aj pracujeme, aj nei, neviem, ci je vhodna doba.... :-S Brat sa na nase naliehanie asi pred mesiacom odstahoval, takze uz sme konecne sami, prvy krat od svadby.....Uz bolo na case ]-( Aj tak sme z toho my dvaja vysli ako strasne svine, ktore ho chudaka vystvali. No, uz sa nad tym nemienim pozastavovat... Auticko sluzi, len ho budeme musiet v juni vyplatit a este nemame nic odlozene a treba nam zaplatit dalsiu splatku 100tis. korun. :-N Tak na dieta nemam pri tomto ani pomyslenie :-S
Joj...este som nedopisala a uz mi to odoslalo.... ]-( A vy ako? Ako s tou svadbou? Tara by sa tiez mohla ozvat, ako to s nou je.
Profilova fotka
sharlott ahoj.Co ja viem tak na koniku sa s hlasovanim nesmie otravovat mimo tem do ktr.casto prispievas aby to neoptazovalo ale tam kde si mozes.V pravidlach som to nikde nenasla na MS
Tak to uz nefiem... ;-) to je jedno...Ako sa mate?
No co dievcata? Navnadili ste ma a....? Kde ste? :-(
Profilova fotka
=-) tu som.Neslo sa mi z nezn.dovodov prihlasit =-)
Profilova fotka
:-D no sharlotta de si? :-D :-D :-D :-D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?