Všeličo

Zobraz úvodný príspevok
vítam priateľov slobodného slova.... :-D kebyže to číta admin, vytvorili sme novú tému, pretože do všetkých doterajších sa stále "obúvali" stále tie isté osoby a osočovali nás, že píšeme odveci....aj keď podľa mňa k téme, ktorá je tu už dávno....kedy plánujete rodinu....patria detské mená logicky..... čo sa ale logické niektorým nezdá byť a zasahujú do každej témy, ku ktorej nemajú čo povedať....
sharlot, kupovali ste tiez byt? mam z toho mierne obavy, ale hadam si po case zvykneme a uz si to nebudeme tie splatky ani uvedomovat. a co mas nove? ako sa mas? este mas dovolenku? zacinate az v sept, ze?
Ja zacinam uz v pondelok bueeeeee :-S ;-( :-| ]-( :-( Byt sme kupovali uz pred rokom a stale si hovorim, ze sme dobre urobili. podla mna platy s eurom musia ist urcite hore, mozno nie nejak velmi, ale urcite pojdu postupne hore a verim tomu, ze o takych 5-10 rokov ta splatka bude malina... :-N Len si vela sukromia vo vlastnom byte neuzivame, lebo s nami byva moj brat a akosi sa v najblizsej dobe ani nechysta stahovat, tak som sa akurat rozculovala nedavno, ze my dvaja si uz sukromie nikdy neuzijeme, lebo o rok by sme aj deti chceli a to uz o sukromi nebude ani reci a potom, ked deti odrastu budeme stari a zosuvereni. :-N
Profilova fotka
sharlot..blahozelam k 2. vyrociu sobasa :-)
Dakujem x-)
Profilova fotka
cussste.Decka som si dala deco cerv.vinka a som ako po neakej droge.Tolko energie som nemala ani nepamatam :-D
ahojte babule, rada som vás po dlhej dobe čítala, taruška vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj x-) tak ako čítam, ostala si verná cestovnému ruchu, to si teraz musíš užívať v robote, čooooooooooooo???? sharlott, držím prsty a hlavne ti želám pevné nervy v novom šk. roku....stále si triedna, že? ;-) neboj, s bábom je super a čas na seba....súkromie.... si s drahým určite nájdete, neboj..... :-D bianca, ako ti ide tehulkovanie? si PN, že? a čo to bude až to bude? nestíham čítať modrého kona.... :-|
Profilova fotka
trib hoj.Ja som uz na materskej takze...inak tehulkovanie nic moc.Inak co ot bude nevieme.Sama som zvedava.A co vy?Ako mala?
Ahojte. Tribitka, Bianca je totiz taka popleta, ze sa zabudla doktora opytat, co to bude... :-N No, takze my sme uz skolsku reformu ako-tak zvladli(vela sme sa s tym netrapili) Aj tak nerozumiem na co je to akoze dobre... =-) a co sa tym akoze ma zmenit. Celkovo mi nejak unikol zmysel tej reformy, ale sak nevadi...myslim, ze viacerym. Som triedna, v triede mi ostava asi 18 ludi. Fajn, sa to precistilo po tom prvom rocniku a ti, s ktorymi som mala problem pravdepodobne odidu, takze to bude uz fajn. Paradoxne som mala problem najma s 3 dievcatami, co chodili poza skolu. Dve z nich sa nedostavili na reparaty a tretia ich nespravila, takze bude opakovat rocnik. :-p
Profilova fotka
sharlotta tak to gratulujem k precisteniu :-D :-D :-D
Profilova fotka
kuk kde ste?
Profilova fotka
aj jaj
Tu som Bianca, ako sa mas?
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja celkom dobre a ty ako?Vidno ze zacala skolsky rok ]-( ]-( ]-(
Hej, ale teraz som doma...vytkla som si nohu...sa tesim...nemozem chodit ]-(
Profilova fotka
jej to mi je luto :-. :-. :-. ako sa ti to podarilo?
hrali sme badminton s mojim muzom a posmykla sa mi v slapke noha. Najhorsie je, ze nemozem soferovat. ]-(
Profilova fotka
tak nohu na vankus a odpocivaj.Snazite sa?
Ani nie, opat sme to odlozili...este stale si to neviem predstavit. Doteraz som mala narazeny prst a este sa ani poriadne nezahojil a uz mam vytknutu nohu
Profilova fotka
to je asi znamenie.To znamena ze mas lezat v posteli a snazit sa :-D :-D :-D (samozrejme nie sama)
hehe...no jasne...alebo si mam za ten cas hladat novu robotu. :-D :-p
Profilova fotka
ae kus.Na co robota.To uz potom isto nebudes tehotniet 8-(
no, to asi nie...ale co potom, jedine, ze zacnem podnikat, aj by som priblizne vedela, ze v com chcem podnikat, ale odkial na to vziat?
Profilova fotka
Peter stale uvazuje o podnikani.Moj brat zacal hned po strednej a i ked boli krusne chvilky teraz je za vodou
No, mala som to doma, otec podnika asi od '92. Zazili sme vselico, ale aj som videla, ze ako nieci zamestnanec sa daleko nedostanem.
Profilova fotka
presne tak
Akurat, ze je to aj riziko a praca 24h denne...Chcela by som pozicovnu svadobnych siat a mozno casom aj svadobnu agenturu
Profilova fotka
to je dobry napad.To chcel Peter ked videl tie ceny :-D
sharlotta, nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...o svadobnej agentúre snívam už od 18, neber mi juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...... :-D :-D :-D
Jeeeeej Bianka je uz mamina x-) x-) x-) x-) x-) Ani sa neprisla pochvalit...Tribit, ja som bola vzdy od detstva fascinovana svadobnymi satami a princeznami... :-D :-p
jeeeeeeeeeeeeeej, o biance ešte neviem, ale blahoželáááááááááááááááááááááám x-) sharlott, ja som bola vždy taký organizátorský typ, takže hlavne kvôli tomu organizovaniu a plánovaniu by som to chcela robiť..... ty budeš mať na starosti šatičky a ja hostinu..... :-D :-D :-D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?