Všeličo

Zobraz úvodný príspevok
vítam priateľov slobodného slova.... :-D kebyže to číta admin, vytvorili sme novú tému, pretože do všetkých doterajších sa stále "obúvali" stále tie isté osoby a osočovali nás, že píšeme odveci....aj keď podľa mňa k téme, ktorá je tu už dávno....kedy plánujete rodinu....patria detské mená logicky..... čo sa ale logické niektorým nezdá byť a zasahujú do každej témy, ku ktorej nemajú čo povedať....
sharlott ---- keby sa mali rozchadzat vsetci, co stratia obrucky, tak by sa rozvadzali pomaly vsetci aj moja mamina stratila obrucku..........ocinovi ju pre istotu uz par rokov predtym ukradli ;-)
Blondiatko, ja to tak tragicky neberiem, som sa vycvicila, lebo som uz v zivote stratlila viacero veci, na ktorych mi zalezalo... :-( Len kazdy, komu som to povedala, mi povedal, ze to znamena nestastie...tak nejak do mna zasiali neistotu. Tanusha84 dakujem za gratulaciu. ;-)
ahojte babulkyyyyyyyyyyyyyyyyy :-D sharlott, neboj, nič to neznamená, to sú kecy, vy budete spolu šťastní prešťastní až do konca života, ešte takých 100 rokov... :-D :-D a čo to čítam, pomaly snažíte? no supiš.... x-) my sme sa akurát včera s drahým bavili, že kedy hupsneme na druhé bábo.... lebo ja chcem mať dve deti aj on, ale on to chce stihnúť do 40, tak mu ostávajú už iba 2 roky..... :-p bianca ako tehuluješ? letí to, že? všetko v poriadku? ;-) tara sa neozvala? kašle na nás???????????????????? |-| :-D :-N
Tribitkaaaa x-) koho to nevidi oko me modrave....A vy sa ako mate?No, zacnite uz snazit, detom len prospeje, ked medzi nimi bude maly vekovy rozdiel. Tara na nas z vysoka kasle.... :-(
Profilova fotka
cafte. Nam sa to krati ale esta stale dlha cesta pre dnami. Trib takze druhe?
Ahoj Bianca. A ako sa citis?
Profilova fotka
Ahoj Sharlott.No ni cmoc.Musim lezat ale moc mi to v tom teple nejde :-| A co vy?Snazite?
Myslim, ze to bude skor nahoda, ako snazenie...ale aj tak si myslim, ze najprv ma bude musiet dat lekar dokopy a potom mozme nieco riesit. Este kolko ti ostava?
Profilova fotka
no este dost.Teraz sme zacali 8 mes Ono to snazenie je onicom lebo sa na to clovek moc upne a zacne mu s toho hrabat
No sak to, preto sa na to ani nejak upinat nechcem. Skor to berieme tak, ze nerobime nic proti tomu...Ja si myslim, ze niektore pary nemozu otehotniet preve koli tomu. A vela si pribrala, ci ani nie?
Hej a bude dievca, ci chlapec? a meno?
Profilova fotka
no teraz mam +10 ale bolo by viac,no mali sme problem s bytom nerviky spravili svoje
Článok sa načítava...
Parada...sa oplati, take nervy. Minuly vikend sme boli v Polsku za nasimi kamaratmi (on a ona) a cakaju babo. Je v 5. mesiaci. Cely vikend nezjedla nic ine, len same sladke. Na ranajky keks, na obed lievance so smotanou a cokoladou a na veceru gofri a tak dookola. Mne by sa z toho aj huba zlepila, ale inaka ziadna zelenina, ziadne ovocie, zdrava strava. Ona sa spravala, akoby nic. Este chcela ist aj na kolotoce na tie auticka, ze co, sak vsetko ok.
Profilova fotka
mnam to su dobre jedla co sa tyka toho jedla tak pockaj.ja som tiez nakupila same zdrave veci a ani kavu som nepila ani nic ale ono to nejde.DO 6 mes, mi bolo stale zle a jedla som iba sladke a hrianky s cesnakom a ine jedla sice dobre ale iba raz :-D potom mi z toho uz iba pri myslienke bolo na grc
A zabudla som, ze kazdy den vypila jedno pivo. Ja viem, ze jedno pivo mozes, ale kazdy den? No pytala som sa na meno a pohlavie...
Profilova fotka
pohlavie nevieme lebo som dementna a zabudla som sa spytat.Inak meno Šimon/Barbora
:-D :-D :-D :-D :-D Ako si sa mohla zabudnut opytat na tku vec? :-D :-D :-D To uz ani pravda nie je, ze sme pred 2 rokmi riesili nasu svadbu. Uz mi to pride take vzdialene, ci co....Ako ste oslavili vyrocie?
Profilova fotka
niako.Moj si ziadne vyrocia ani narodeniny nepamata a ja som tento rok rezignovala a nepripomenula mu to.Jeho je cela taka rodina.Mne moji rodicia,bracho,znami a kamosi posielali SMS co si spomenuli zlaticka a z jeho strany ani tuk
U nas je to podobne, ale ten moj sa aspon snazi si to pamatat. Oni nijak zvlast neoslavuju nic a u nas sa vzdy chystalo nejake prekvapenie, alebo aspon cokoladu sme si kupili, ked niekto mal meniny, alebo co. Moj si to aspon ulozil ako pripomienku do mobilu. Ale tiez nic take nechystame.
Profilova fotka
tak to mas dobre.Ja som bola naucena ze si doma davame darceky a vzdy sa tesim na Vianoce ako male decko a u nich?Svagor (33r)ani nic.Vobec mu nie je trapne to ze mi jemu a teraz uz aj jeho manzelke dame stale na Vianoce darceky a oni nic.No co uz.Mne by hamba fackovala pod tym stromom ale kaslat na nich
MM ma len mamu, takze sa odburava zopar problemov...Oni to proste nejak neprezivaju...U nas sa vzdy na Vianoce dodrziavali rozne zvyky a tak a ked som bola u nich na Vianoce, tak som bola dost sklamana. Sup-sup sme sa najedli a koniec. Ani darceky sme si nedali, lebo svokra sa ponahlala do kostola.
Profilova fotka
no prave.Ja sa na Vianoce kazdy rok chystam a strasne tesim.Tento rok sa s toho asi zblaznim.Mimi bude uz akurat take fajne na vianoce x-)
Bianca, idem ja uz na gauc pred telku, lebo tu sedim cely den a uz ma boli hlava.Drz sa a dufam, ze sa nam podari coskoro sa tu zase stretnut. ;-)
Profilova fotka
ok pa pa pa a drzim palceky ;-)
ahojteeeeeeeeeeee, no konečne ste niečo popísali... ;-) my nad druhým bábom uvažujeme zatial len teoreticky, lebo po cisaráku vraj musím počkať aspon rok a pol.... a a čo som mala tie problémy, tak aj viac... :-| ale zatial mi úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne stačí Sofia..... :-D ja som nestihla ani nejako pribrať, akurát mi začalo rásť brucho a malá z neho vyšla, tak paráááááda.... bianca, ten posledný mesiac sa ti bude určite tahať, ale už ideš do finále, tak sa teš. Máte už všetko pripravené? Kde budeš rodiť? Inak, blahoželám k výročiu, chlapi sú už raz takí, s tým sa musíš naučiť žiť...... x-) sharlott, je super, že to neberieš ako snaženie, ono to príde samo.... a nie je nič horšie ako sa stresovať, či si otehotnela alebo nie..... skúšajte nejaký polrok a ak sa nezadarí, tak potom zbehni k lekárovi.... prečo by ťa mal dávať dokopy? mala soi nejaké ženské problémiky? inak, babulky, musím sa pochváliť..... 19.9.2009 sa vydávam, ale nevie o tom okrem vás dvoch ešte nikto, dokonca ani naši rodičia, kamaráti..... :-D :-D
Profilova fotka
trib to je super.To uz mate za chvilku :-D inak nemame nachystane skoro nic ale uz asi pojdeme kupit postielku.Moja mama ma tak totalne zdeptala s poverami ze sme nic nekupovali lebo som s toho na nervi.Aspon ze oblecko uz mame a uz aj vyprane a nazehlene
Ahojteeeee baby, ja na Vas nekaslem, len som fakt, ale fakt nemala cas. Sezona je v plnom prude a kedze pracujem v cestovnom ruchu, tak chodim do prace o osmej a domov tiez o osmej....pomedzi to sme stihli dovolenku, aby sme sa trocha zregenerovali a chceli sme stihnut aj "snazilkovanie", ale potom zrazu prisiel ten vhodny byt, ktory sme tak dlhoooo cakali, tak sme pre istotu zacali riesit hypoteku a kataster a realitku a byt....a furt dokola. no proste riadny kolotoc. no a vysledok je ten, ze sme sa zadlzili az po usi - ako kazdy mlady clovek v tomto state, momentalne prerabame byt a ked bude vsetko hotove a trocha sa vystrabime zo splatok, tak ideme na to snazilkovanie. drahy mi to pripomina kazdy den, na dovolenke furt obzeral male deturence - aj ja! takze hadam, ked to uz bude vhodny cas, tak nevzniknu nejake problemy...... :-| no a dnes som v opat v praci - mame pracovnu sobotu, a kedze je vcelku klud, tak som pozrela na nase forum a kym som to docitala, tak to trvalo. tribit, kolko mesiacov ma sofia? musi byt krasna, teraz v tom najlepsom obdobi batolenia, ze? a sharlot, tak vy sa zacinate snazit? blahozelam k rozhodnutiu, my dve sme chceli cakat, ale uz presla odvtedy riadna doba, takze budes asi prva z nas dvoch :-D nech sa Vam to podari co najskor ;-) :-D x-) takze babenky, nezabudla som, len som taka rozbehana, ze niekedy zabudam aj pit a ist domov :-D budem sa snazit castejsie sa ozyvat, zachvilu prejde tato husta sezona a uz bude volnejsie....tak sa zatial majte, drzkajte sa a ozyvajte sa!!! papa
a ozaj, som rada, ze ste na mna nezabudli a obcas ma v konverzacii :-D spomenuli. ste zlate!
a este: TRIBITUS, BLAHOZELAM K PRIPRAVOVANEJ SVADBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ej ha, ktoze nam tu zavital! x-) Tara, my sme tiez zadlzeni, takze este sa do tej snahy az tak nepustame, ale sme si povedali, ze ked splatime auto(bud. rok 100tis.), tak potom uz naplno. Tribitka tak konecne aj ty!!!Super!x-) Pridem sa pozriet??? ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?