Všeličo

Zobraz úvodný príspevok
vítam priateľov slobodného slova.... :-D kebyže to číta admin, vytvorili sme novú tému, pretože do všetkých doterajších sa stále "obúvali" stále tie isté osoby a osočovali nás, že píšeme odveci....aj keď podľa mňa k téme, ktorá je tu už dávno....kedy plánujete rodinu....patria detské mená logicky..... čo sa ale logické niektorým nezdá byť a zasahujú do každej témy, ku ktorej nemajú čo povedať....
mne sa nedávno vydávala kamarátka a kedze si zariadujú byt podla svojich predstáv, tak chceli peniaze.... všetci kamaráti sme sa poskladali, každý dal kolko chcel, dali sme im vyrobiť obrovskú maketu platobnej karty, na ktorej boli ich iniciály, dátum svadby a naše fotky zo spoločných akcií, vo vnútri boli peniaze.... velmi ich to potešilo, teraz to majú doma ako obraz a spomienky na slobodu....
dobry napad ;-)
Profilova fotka
tribitak super napad :-)
bianca, oni sú obaja bankári, preto tá platobná karta.... :-D
Profilova fotka
trib ale to je fakt skvele.Mna by to asi nenapadalo preto klobuk dole
Profilova fotka
trib ako sa mate?Co princeznicka?Pocuva?
Ahojte, ako sa mate? Tribitka, ty nejak nechces odpovedat na otazky... :-| Bianca ty ako?
Profilova fotka
sharlotta ahojky Mi dobre.Kedze sedim furt doma tak nemam ziadne novinky.A ty?
Ahoj Bianca, aspon niekto sa tu ozyva. A co manzel s tou novou robotou?A co robis doma? Nudis? Nemam nic take nove, tesim sa uz na leto, uz citim atmosferu vo vzduchu. Uz len 2 mesiace. Juchuuuuu!
Profilova fotka
ahoj moja.Tak ma´mzel robotu zrusil,lebo by sme to nestihali.trosku sme to precenili
ahojte babule. Bianca, ako že manžel robotu zrušil? necháááááápem.... :-D inak, ako sa ti tehulkuje? si doma? na východe alebo v Cechách? sharlotik, tebe sa pomaly ale isto blížia letné prázdniny, sa ti žije.... ;-) a čo, už si sa rozhodla založiť rodinku? x-) malá poslucha, neposlúcha....ako kedy sa jej zachce, tvrohlavá je, ale aj ja.... :-D ozvite sa babulky, rada vás čítam..... x-)
Ahoj Tribitus, no, rozholdli sme sa zalozit rodinku, tak tak pozvolna zaciname... :-p O tyzden mame maturity, toho roku sme nepustili celkovo 14 stvrtakov, najviac odkedy tam ja ucim, ale uz sme sa vsetci kolegovia dohodli a sme neustupni, lebo oni nechodia do skoly, neucia sa a spoliehaju sa, ze im to dame len tak, lebo sukromna skola. ]-( A samozrejme, ze sa nam teraz rodicia vyhrazaju, ti su horsi ako decka samotne. Ale nech sa idu stazovat aj na lamparen, su blbi a to nikto nepoprie!
Článok sa načítava...
Profilova fotka
trib no konecne manzel zrusil novu praco koli tomu ze by musel byt v SR a ja v CR a to by si ani nechcela byt sama nie? Sharlotta to fakt?A uz skusate?
sharlottik, to som rada, že chcete rodinku, držím palce, nech je to čoskoro.... ;-) a to, že ste nepustili k maturitám neschopné decká, to je fajn....škola nie je holubník...... ]-( bianca, ja som myslela, že si na východe u rodičov..... ;-) ja som teraz v BJ na 2 týždne, nech si aj naši užijú malú, ale už mi tu hrabe, teším sa nazad do BA..... :-|
Tribitka, presne take pocity mam aj ja, ked pridem domov.Vzdy sa tesim a po par dnoch sa uz neviem dockat, kedy pojdem naspat do BA. N, neviem, ci coskoro chceme rodinku, tak od januara mozno, ale to este uvidime, kolko zvysia MM plat, lebo to bude zufale.
sharlott, už len to že o rodinke uvažujete je super, teším sa.... ;-) budeme potom chodiť spolu kočíkovať....., x-) poviem ti, už som si odvykla žiť s mojimi rodičmi pod jednou strechou....všetko ma tu vytáča..... a ešte aj počasie je hrozné, takže musím s malou trčať zavretá doma..... ]-(
Ahojte, co mate noveho? Ja som mala vcera promocie, takze uz som pani politologicka ;-) Boli tu nasi od stvrtka a dnes isli, takze som akurat doupratovala. Tribitka, ty ako? Bianca...Ako sa vam dari?
Profilova fotka
sharlot gratulujeme x-) x-) x-) x-) x-)
sharlott, blahoželám, no vidíš aká si ty šikovnica..... :-D bianca, super ti ubieha tehu, už si za polovicou, ako to prežívaš? bez problémov, dufam...nemám čas chodiť na MK, tak neviem o tebe nič.... :-S našej malej asi pôjdu zuby, lebo je zláááááááááááááá, slintá, v noci nechce spať, stále niečo obhrýza, strašné... a naučila sa otáčať na bruško, tak by teraz najradšej robila všetko na bruchu..... a nedá si vysvetliť, že ked leží na bruchu a ťahá z laše, tak je normálne, že to nejde, ona sa furt ljeduje.... :-D ale inak je zlatá, teším sa z nej..... x-)
Profilova fotka
trib no sem tam sa daco pritrafi ale teraz az na tlak je vsetko okň som rada ze ti mala robi radist.Budu neake nove foto?Nejdete na vychod?
Bianca a v ktorom si vlastne mesiaci...?Staltila som prehlad... :-N Dakujem za gratulacie, uz sa aj patrilo, aby som tu skolu dokoncila... :-D
Profilova fotka
sharlott koncime 6
Joooj, tak to uz na tebe bude aj pekne vidiet. A ako to znasas v tychto horucavach? Este sa gulas :-N
Profilova fotka
ja uz sa iba gulam moja :-D :-D :-D zatial to zvladame,ale uvivime ako bude za mesiac
Profilova fotka
halooooooooo :-)
Profilova fotka
kde ste???
Ahoj Bianca..no kde by sme boli, na dovolenkach... ;-) Teda ja uz som aj spat. Ako sa mas? U nas v podstate vsetko po starom, akurat ze som na dovolenke stratila obrucku, asi v mori, tak sa tvarim, ze na povery neverim... =-)
Profilova fotka
sharlot...gratulujem k titulu :-)
Profilova fotka
sharlott to fakt?A aka povera sa na to vztahuje?Snazilkovali ste na dovolenke?
Ahoj Bianca. Aka povera? Ze to znamena vraj nestastie a zozchod. Ale kaslem ja uz na to...ale chcem nosit obrucku, takze ju pojdeme dat vyrobit. A ako sa ty citis? Snazime tak priebezne...ale vyzera tak, ze asi ma najprv bude musiet nejaky gyn dat dokopy.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?