Všeličo

Zobraz úvodný príspevok
vítam priateľov slobodného slova.... :-D kebyže to číta admin, vytvorili sme novú tému, pretože do všetkých doterajších sa stále "obúvali" stále tie isté osoby a osočovali nás, že píšeme odveci....aj keď podľa mňa k téme, ktorá je tu už dávno....kedy plánujete rodinu....patria detské mená logicky..... čo sa ale logické niektorým nezdá byť a zasahujú do každej témy, ku ktorej nemajú čo povedať....
Jaj, takze ty nepracujes uz? Tak len pekne lez! A ste v CR stale? Ani neviem, kde si hladam pracu, rozmyslam nad vselicim, mam rozne varianty.
Profilova fotka
hej furt vsetko po starom,ale manzel dostal ponuku vybornu v KE tak sa budeme stahovat,ale teraz to nejde koli tym problemom tak az po porode
Jaj, aj ja by som sa odstahovala, niekedy mam aj chut, ale ked som doma, tak sa mi tam velmi ostavat ani nechce a dost mi chyba Bratislava. Inak byty v KE su uz poriadne drahe. :-S
Profilova fotka
ani mi nehovor.Neviem co budeme robit,lebo 3 000 000 fakt nemame
Hypoteka, nic ine neostava. My sme kupili v BA za 2,4 a taka som rada, ze sme sa tak rychlo rozhodli....Jaj, a od vcera chodim na francuzstinu.
Profilova fotka
francustina je moj sen.Moja svokra vie super... no hej ale to by bola hypoteka na cely zivot a to si radsej doma postavim dom
A co budete z BJ dochadzat do KE?My mame na 30 rokov.
Profilova fotka
este vobec neviem ako to bude.Uvazovali sme o Presove aby sme to mali blizko i do KE i do BJ,ale zatial bude chodit manzel na tyzdnovky asi a ja sa doma s mimcom zblaznim,lebo som zistila ze ja uz bez neho neviem byt
Na tyzdnovky???Do KE????Prosim ta! Mam kopu kamaratov, co dochadzaju denne do KE. ved to mas tak max. 30 minut autom.
Jaj, ci myslis z ciech na tyzdnovky? A ty nemozes nejako sa dopravit do BJ?
Profilova fotka
no mi to mame do KE autom hodinu takneviem ci by viac neprejazdil ako zarobil,ale teraz tam bude do porodu chodit vzdy ked bude mat 14 dni volno
Kam bude chodit? Do BJ? No z BJ je to 70km do KE, ale z PO ides vkuse po dialnici. Ja uz som mozno deformovana, ale v BA je bezne, ze ludia dochadzaju tolko do prace, takze mne to uz tak ani nepride. Ja mam do roboty 20km a ked idem este poobede ucit, tak denne urobim takych 80km.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej ale nez dorazis do PO tak sa musim cmrndat po tych dedinkach.Ach jo.To je priserna cesta
No ta cesta z Bj do Po je fakt hrozna. nemam ju rada, musim sa priznat.
Profilova fotka
no tak sa nediv.Mi ju sice dobre pozanme ale hlavne okolo Fulianky je to katastrofa :-S
Profilova fotka
http://www.bleskovky.sk/cl/11/234540/...
čafte babizne, čo riešite? Bianca, budete sa sťahovať na východ? Ja poznám pár ľudí z BJ čo pracujú v KE a každý den dochádzajú, zložia sa na benzín a stále jeden berie auto a ostatní 4 sa vezú, to sa dá.... ;-) Držím pršteky v tehu, ako sa vám darí? Sharlottka, hladáš novú robotu? a čo by si chcela robiť, hááááááá??? ;-) Môj drahý má tiež hypotéku na náš byt, ale ooooooooooooooooveľa vyššiu než tu bola spomínaná, tak si viete predstaviť tie splátky...... ]-(
Ahoj Tiribituska. A ako sa ty mas? A mala ako? Co by som chcela robit? Nooooo...je to od ucitelky na normalnej skole, alebo v jazykovke, cez personalnu konzultantku(nabor, vyber zamestanacov) az po najsamlepsie politiku. :-N Tak uvidime co z toho vznikne, ale velke sance tomu nedavam. este tu potom existuje taka moznost, ze pojdem na rok robit do firmy, kde robi MM a tam budem mat 2x ako teraz, za to kupim vybavicku a zariadim detsku a rok ostanem na materskej, potom pojdem ucit. :-|
Ahojte moje zlate som tu po prvy krat a potrebujem poradit a hlavne pomoct kde by som dala ušit cele topanky na šnurovanie pre moju sestru ktora ma problem zohnat topanky lebo ma širku chodidla 24 cm a finančne nie je na tom dobre ale tak do 1000 sk keby mi ich dakto ušil z okolia Trenčina. Neviete o niekom? poradte mi
m9007, založ novú tému, to ti s touto problematikou asi vela báb neporadí...... :-S
Profilova fotka
Ahojte baby....Potrebovala by som poradit..v sobotu ideme na svadbu priatelovho kamarata no nevieme ci mu mame dat peniaze alebo dar... Uz som nad tym premyslala, priatel chce dat peniaze a ja som toho nazoru ze vacsinou blizka rodina davaju peniaze a kamarati nejaky dar..proste peniaze to patri hlavne k rodine nie? Svadba uz klope na dvere a my nevieme co s tym...lebo len pred par dnami sme sa dozvedeli ze sme pozvani... A chcem este uviest ze priatel je zenichov kamarat cize nie sme vobec blizka rodina.. :-S
lenki mojmu snubencovi aj jeho kamarati davaju peniaze.....od mojich ja zas ocakavam nejaky dar a na cene mi nezalezi, takze tazko povedat
Profilova fotka
luko: no lebo ja neviem co a ako...ty si nebola s priatelom na nejakej svadbe len ako kamaratka ci kamarat? A keby sme dali peniaze tak kolko davaju kamarati?? Ja nemam ani tusenia... :-|
ano boli sme a on dal dar, kupil im hrnce AMC...ale radsej vediet cenu :-N ked som bola kamoske tak som jej dala dar, aj druhej, to som este bola VS studentka takze v ramci moznosti. Ako som pisala od mojich kamaratov ocakavam nejaky darcek nechcem peniaze,staci aj malickost aj ich pozyvam aby sme sa zabavili x-) ale kamarati snubenca mu daju urcite peniaze, lebo oni si tak davaju
Profilova fotka
a v akej cene ste davali dary?
hm, no to fakt netusim, vobec som to nezistovala, ale pokial to nie je jeho najlepsi kamarat, tak snad to nemusi byt nijak horibilne.....v tomto ti asi naozaj neporadim, najlepsie by bolo, keby sa opytal este nejakeho kamarata co ide tiez na svadbu, kam idete aj vy...ja osobne ked som mala ist na svadbu kamoske, tak som sa jej narovinu opytala, co chce a za kolko, ale potom nam do toho prislo, tak som sa to uz nedozvedela.....
nakoniec sme na svadbu nesli...ale moj snubenec od najlepsieho kamarata dostane 10tis. (on mu dal dar 3krat drahsi), myslim, ale ze je to trocha prehnane, podla mna kazdy by mal dat v ramci svojich moznosti
Profilova fotka
no tak to je podla mna fakt prehnane....on sa dohodol s kamaratom co tiez ide na tu svadbu ze daju peniaze ale ze do jednej obalky..som mu vravela ze tu kazdy dava za seba peniaze...predsa to nie su meniny ci narodeniny co sa opakuju kazdy rok aby sa skladali..tak ma to dost rozculilo....
najlepsie je, ked sa buduci manzelia vyjadria....
Profilova fotka
Baby a kedy sa vlastne davaju tie dary na svadbe?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?