Všeličo

Zobraz úvodný príspevok
vítam priateľov slobodného slova.... :-D kebyže to číta admin, vytvorili sme novú tému, pretože do všetkých doterajších sa stále "obúvali" stále tie isté osoby a osočovali nás, že píšeme odveci....aj keď podľa mňa k téme, ktorá je tu už dávno....kedy plánujete rodinu....patria detské mená logicky..... čo sa ale logické niektorým nezdá byť a zasahujú do každej témy, ku ktorej nemajú čo povedať....
ahoooooooj sharlotik :-) my sa máme fajn, dala som nejaké fotky na modrého kona pod užívateľom Tribitka, tak sa mrkni ak chceš vidieť malú :-) doteraz malá celé dni prespala, ale už začína byť hore stále dlhšie, dnes nespí už od deviatej, takže som stále s nou... už nemám tolko volného času na seba..... :-D kedy dávaš výpoved??????? :-D ty si tento rok triedna,že? aké sú decká?
OK, pozriem si urcite! Dnes som prvy den po prazdninach v praci a normalne mi dviha zaludok.Fuj!Esteze aspon kolegyne mam zlate.Ja ani neviem ake su tie decky uz ich coraz viac zacinam mat na haku...
Jeeeej, uzasne babo x-) x-) x-) !!!!
Ahojte :-) kedze sa tema vola vselico tak hadam by budete vediet poradit. Aky mam dat svadobny dar "kamaratke" ktoru nemam velmi rada. Je falosna a vypocitava.
A musis jej davat nejaky dar? Daj jej peniaze a flasu, ked uz musis...
Mne davali kamaratky po 500sk. My sme nechceli ziadne dary, lebo uz vsetko mame.
skor ma napadlo, ze jej dam nieco neuzitocne :-N ale som hnusna :-D
ona sa ma pytala ze co chcem, lebo mi spolu s inymi kamoskami kupovali dar. Tak sme sa dohodli, ze co by to tak asi mohlo byt. Dokonca som jej ukazala aj fotku na nete, kde sa ta vec dala objednat. A oni mi dali sice ucelovo tu istu vec ale v takom hroznom dizajne, ze aaaaaaaaaaaaauuuuu. Proste som povedala, ze chcem biele a oni mi dali cierne (obrazne).
Zelala som si nieco take: http://www.orientart.sk/cajova-suprav... http://www.orientart.sk/cajova-suprav... proste nieco na dobry cajik v orientalnom style.
cervena ciapočka, kúp je kryštálovú sošku jeleňa..... to sa jej určite zíde..... :-D :-D
supeeeeeeer :-D
Profilova fotka
ono ani nepouztelny obraz s polovnickym nametom by nebol na zahodenie :-D
Článok sa načítava...
no a dostala som bielu klasicku supravu ktora ma vanrchu "ornament" z ciernych a bielych stvorcov. Nic nudnejsie som nevidela.
Ale nechcem to ako pomstu :-) povodne som planovala pre nu nieco ine, ale kedze jej prava osobnost vyplavala naporch, namam dovod si tym lamat hlavu.
To s tym jelenom je dobry napad :-D :-p Kup jej podobnu gycovu supravu.
to by som jej asi musel akupit taku co som chcela ja :-D ked jaj sa paci taka co dala mne.
Profilova fotka
ahojte.Je tu niekto?
Profilova fotka
:-. :-x :-.
kuk x-)
Profilova fotka
ahoj ciapocka.Ja stale pridem neskoro :-D
este som tu :-)
Profilova fotka
:-D
Profilova fotka
=-) :-. =-)
kukuk x-) je tu niekto???
je tu dnes niekto? x-) ;-)
Profilova fotka
ahoj... :-D
Ahoj :-)
Profilova fotka
sharlotta kuk ;-)
Ahoj. Uz nepamatam ani na co som ti chcela odpovedat :-N Idem kuknut
Profilova fotka
o robote nie?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?