Všeličo

Zobraz úvodný príspevok
vítam priateľov slobodného slova.... :-D kebyže to číta admin, vytvorili sme novú tému, pretože do všetkých doterajších sa stále "obúvali" stále tie isté osoby a osočovali nás, že píšeme odveci....aj keď podľa mňa k téme, ktorá je tu už dávno....kedy plánujete rodinu....patria detské mená logicky..... čo sa ale logické niektorým nezdá byť a zasahujú do každej témy, ku ktorej nemajú čo povedať....
ahoj tribit!!!!!!!!!!!!!!!! bozenko, tak to mate za sebou, gratulujeeeem strasne moc a len nech ste obidve zdravucke a rychlo sa zotavite. x-) x-) x-) to co si opisala ma az zamrazilo pri tom.....to aj nieco take existuje??? pane boze....ale dolezite je, ze je malinka vonku, ty si OK a vsetko bude OK. a ako volate ten maly poklad???? boze, som fakt hrozne rada x-) ;-)
jeeeeej, mozno to bude mala bonifacka :-D ked sa narodila na troch kralov!!!!
dakujem za gatulácie, držíme sa..... klop,klop.... malá už bola včera dokonca oblečená v takých malilinkých dupačkách, koneče vyzerá ako bábatko.... x-) hned ako budem môcť, tak vložím nejaké foto, len akurát teraz sa nám musel stratiť foťák..... ]-( ]-( volá sa Sofia, hodí sa jej to k priezvisku, chcela som mať v mene F.... narodila sa na konci 7 mesiaca, tak dúfam že to zvládne....ešte ju čaká strašne vela vyšetrení, len nech dopadnú dobre, nič viac si neželám.... Inak, pred piatimi rokmi som 6.1 takmer zomrela, dávali ma dokopy 6 mesiacov.....no a teraz, na piate výročie zase...neviem, asi je pre mna tento den nejaký začarovaný....... :-D vy máte čo nové babenky????? ;-)
No, ved v 7. mesiaci sa rodia normalne babatka a su v pohode, tak verim, ze aj vy dve budete v pohode ;-) Drzim silno paste. A co sa ti stalo pred 5 rokmi? :-o Ty mas teda stastie... No ve nemam vlastne nic take...Jaaaj, no...o 2 tyzdne by som mala mat statnice ale este nemam posudok k diplomovke :-x Tak dufam, ze bude vsetko ok. Straaaaaaaaaaaasne sa mi nechce ucit a k tomu vsetkemu ja som mala koncit pred 2 rokmi a teraz som pozerala ze v statnicovych otazkach je kopu veci, ktore sme my nebrali a neviem ani kde ich zohnat. :-o Chyta ma panika!!!!!
No co je s vami??????
ahojte babule....ešte ani malú nemám doma a ja vôôôôôbec nestíham..... dvakrát denne chodím za nou do nemocnice, medzitým každé 2 hodiny osdávam, vo dne v noci, som unavená a vyčerpaná.... no a v pondelok nastupujem do nemocnice, idem sa učiť narábať s nou a starať sa o nu..... x-) x-) sharlott, ako pokračujú prípravy na štátnice? Tentokrát to musíš dobojovať do úspešného konca!! ;-) Držím ti palcule, hlavu hore, to zvládneš!!! Si naša šikovnica!!!! x-) x-) x-) Taruš a ty máš čo nové? Ako v robotke? Drahý má ešte stále sadru alebo už pobehuje?? :-D
ahojte babizne......tak tribit, ides sa ucit byt mamickou? :-D mas to dost narocne, mas byt z coho vycerpana.....ale neboj, prejde to a za par mesiacov, budes uz len na unavu spominat :-D ;-) a ako sa malicka drzi? rastie, pribera? len nech rastie, nech je krasavica po maminke ;-) . drahy ma uz dole vsetko :-D vcera sme boli po 2mesiacoch na prechadzke, tak sme presli par metrov a sup domov...viac nevladal, este ho to boli. inak vsetko po starom....robota zatial ta ista :-D sharlot, ako pokracuju pripravy na statnice? uz si vsetko naucena???
Jaaaj, tara, ani sa nepytaj, vobec mi to nechce liezt do hlavy a to ani take jednoduche veci. ]-( ]-( ]-( ]-( Za den som schopna sa naucit tak max. 3-4 otazky.... :-N 8-( :-x :-S :-|
Profilova fotka
Ahoooooj kočky, potrebujem vasu pomoc...paci sa mi jedna taska na ebay a neviem ako na to, chcem si ju objednat ak mozte co najskor dajte vediet...dakujem krasne! renca
a preco akurat si v tejto tem, ked su tu temy e-bay???? :-o :-o :-o :-o
tu je tema o e-bay, tam ti kocky urcite poradia http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
:-D , tema sa vola Vselico..., tak preco nie. :-D :-p
Článok sa načítava...
Dobra vec sa podarila, som Mgr.!!!!!!!!!!! x-) :-D ;-) :-) :-p
Profilova fotka
Super, vitaj v našom kruhu MaGoRov :-D :-D :-D
sharlott, ja som od vcera Bc. :-D :-D :-D :-D a na Mgr. musim este popracovat
Profilova fotka
gratulujem blondiatko :-D
dakujem, yoni. tak co sharlott ---- si taka bifla, alebo sadli otazky? Mne sadli extremne ----- nestacila som sa cudovat. :-D
Prosim ta! Ja som mala koncit pred 2 rokmi...A ucila som sa otazky pre sucasnych piatakov a predtym, ako som si mala ist tahat som zistila, ze mi daju otazky z toho roku, kedy som mala koncit. :-o ! Som myslela, ze to rovno zabalim. Ale nejak to nakoniec vyslo. Vdaka Bohu! Uverim tomu az ked ten diplom budem mat v ruke.... Ahoj Yon, ako sa mas?
ahojteeeeeeeeeeee babulky moje krásne.... :-N sharlott, blhoželááááááááám, ty si ale šikovnica jedna, super, teším sa s tebou, zvládla si to..... x-) x-) x-) my už sme doma, malá je pokladík, vôbec neplače, len papá a spinká, mám pri nej kopec času aj na seba.... x-)
Ahoj Tribitus, konecne sa niekto aj ozval... :-N Som rada, ze ste v poriadku, tfuj, tfuj!
Profilova fotka
caffte
caff bianca
Profilova fotka
sharlotta : :-D
Ako sa mas? Kade bludis?
Profilova fotka
ja nebludim.Len akosi nemam cas moja
Profilova fotka
kde ste?
Ahoj Bianca, nejako sa nam to tu zaseklo a nikto sa neozyva...
Profilova fotka
no sak vidim. :-.
ahojte babule...no kde ste všetkyyyyyyyyyy????????????? :-D :-D
No ahoj, ako sa mas? A mala? Ja sa mam v celku ok, len uz mam tejto prace plne zuby cim dalej, tym viac. ]-(

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?